Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 52907 defa)

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #586 : 23 Mart 2023, 12:05:44 »
Hocam bu prostat ilacıymış yan etki yapmasın.
Yapabilir
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Gpedit

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #587 : 23 Mart 2023, 12:08:30 »
Yan etki kimilerinde oluyo kimilerinde olmuyor galiba birazcıkın üstüne düşmeklede alakalı birşey yani en azından bi tık etki oluyorsa bunu psikolojik olarak katlıyorsun yan etkilerine gelince tesis ağrısı,geç boşalma,iktidarsızlık, dölde sıvılaşma nadir görünen göğüste büyüme şeklinde yan etkileri var tesis ağrısı 1,2 ayda geçtiği söyleniyor tabi kişi kendi kafasındada büyütmezse eğer
  • Yaşınız 24
Xpecia
Magnezyum
3/1 İğneleme
Günlük masaj
Nane biberiye losyon
Alpecin,Konazol

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #588 : 23 Mart 2023, 12:21:56 »
Yan etki kimilerinde oluyo kimilerinde olmuyor galiba birazcıkın üstüne düşmeklede alakalı birşey yani en azından bi tık etki oluyorsa bunu psikolojik olarak katlıyorsun yan etkilerine gelince tesis ağrısı,geç boşalma,iktidarsızlık, dölde sıvılaşma nadir görünen göğüste büyüme şeklinde yan etkileri var tesis ağrısı 1,2 ayda geçtiği söyleniyor tabi kişi kendi kafasındada büyütmezse eğer
Yan etkileri pozitif enerjiyle bastiriyosun yani ha ,iyiymiş
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #589 : 23 Mart 2023, 22:27:46 »
proscar ın  asıl ve yaygın etkisi kulaktan dolma bilgilerle psikolojik olarak etkilenmek bunun dışında bir sorun yok gerçek ve realist biri olarak 1 senedir kullanıyorum sadece libido azalması var tek bu sertleşme vs bir sorun yok 1 yıldır 2 günde bir masturbasyon yapıyorum ayrıca belirteyim sıvılaşma vs de oluyor belli aralıklarla lakin bunu xpecia da yaptı belirtelim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #590 : 25 Mart 2023, 14:38:25 »
proscar ın  asıl ve yaygın etkisi kulaktan dolma bilgilerle psikolojik olarak etkilenmek bunun dışında bir sorun yok gerçek ve realist biri olarak 1 senedir kullanıyorum sadece libido azalması var tek bu sertleşme vs bir sorun yok 1 yıldır 2 günde bir masturbasyon yapıyorum ayrıca belirteyim sıvılaşma vs de oluyor belli aralıklarla lakin bunu xpecia da yaptı belirtelim

Bu şekilde öneri vermen çok yanlış sonuçta bu ilaç herkese aynı yan etkiyi vermiyor. İsteyen gidip internette araştırabilir ciddi yan etkilerini. Evet psikolojik bir tarafı da olabilir ama tamamı psikolojikdir demek komik oldu
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #591 : 27 Mart 2023, 18:26:27 »
Tedavi konusunda ekim yaptırmadan önce son bir güncelleme yapayım. Tepe bölgesi büyük oranda kapandığı için oraya ekim yaptırmamayı düşüyorum. ya da ön kısımlara sıkı bir ekim ve tepeye ise sıklaştırma olabilir. Biraz meşakkatli ama bu tedavi cidden etkili, konuyu açan dostumuza tekrar teşekkürler.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #592 : 31 Mart 2023, 15:56:48 »
Bu şekilde öneri vermen çok yanlış sonuçta bu ilaç herkese aynı yan etkiyi vermiyor. İsteyen gidip internette araştırabilir ciddi yan etkilerini. Evet psikolojik bir tarafı da olabilir ama tamamı psikolojikdir demek komik oldu
aynı  yan etkilerden daha ciddi sonuçlar parol da var aspirinde var kafanıza göre bu karar sizin burda anlatılanlardan etkilenmemek en önemli konu etkilenirse o etkileri yaşarsın ben kafa olarak kendimi rahatlattım diğer ilaçlardada var bu durum başla dedim başladım yaşımda 34 te başladım 
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #593 : 16 Nisan 2023, 16:16:18 »
bu konudaki vitaminlerle tedaviye başladım karışıma bir hafta sorna başlayacağım fakat sert kafa masajı dedikleri şeyi uyguladığımda saçımın dökülen kısımları yani diffuse thinning kısımlarındaki saçlar hem cılız sönük hem de o saçlı deri semsert kireç gibi sağa sola oynamıyor adeta

kalsifikasyon ve fibrosis dedikleri şey bu mu yani.

Bu saç dökülmesinin sonucu olarak çıkan bir şey mi yoksa saç dökülmesinin nedeni mi o sert deri.Yani o deri gevşerse saçlarım eskisi gibi çıkar mı çünkü oranın sert oluşu hem kan akışını engelliyor gibi hem de kaşınıyor uyuşuk gibi oralar

yani olayın tek suçlusu dht mi yoksa kalsifikasyon ve fibrosis mi bunu nasıl dhtyi engellemeden çözebilirim bu konudaki tedaviye ek olarak

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #594 : 18 Nisan 2023, 06:55:33 »
aynı  yan etkilerden daha ciddi sonuçlar parol da var aspirinde var kafanıza göre bu karar sizin burda anlatılanlardan etkilenmemek en önemli konu etkilenirse o etkileri yaşarsın ben kafa olarak kendimi rahatlattım diğer ilaçlardada var bu durum başla dedim başladım yaşımda 34 te başladım

Hocam o zaman kafa olarak kendimizi rahatlatıp her gün uranyum-235 içelim ve zarar görmemeyi bekleyelim.. böyle bi mantık mı var
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #595 : 18 Nisan 2023, 12:22:52 »
Hocam o zaman kafa olarak kendimizi rahatlatıp her gün uranyum-235 içelim ve zarar görmemeyi bekleyelim.. böyle bi mantık mı var

cok alakasiz bir benzetme

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #596 : 19 Nisan 2023, 05:44:09 »
cok alakasiz bir benzetme

Çok da alakasız değil. Dünyanın her yerinde tonla bilim adamı yıllarca bu ilaçlar üzerinde çalışıyo zararlarını ortaya koyuyor. Sonra birisi çıkıp yan etkiler tamamen psikolojik diyor. Bu emeğe hakaret bikere. Ben de durum bu, ben yan etki yaşamadım dese problem kalmayacak ortada. Herkes sizin kadar şanslı olmayabilir ve bu önerileri verirken insanların hayatıyla oynuyor olabilirsiniz herkes ona göre konuşsun bence
  • Yaşınız 21

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #597 : 26 Nisan 2023, 05:21:19 »
anlatmak istediğim gaye leblebi gibi atılan parol larda ağrı kesicilerde bu yan etkilerden de ağırları mevcut ama kullanmaya devam ediliyor ama iş çük yan etkisi olunca herkes de akan sular duruyor , böbrek kalp vs vs daha önemli ama mantıken bunu da demiyorum yaşı çok genç olana at demiyorum  ben 34 yasında karar verdim ve bu anlatılan yan etkilerden sızlamaların çoğunu görmedim demek istiyorum isteğimde azalma var ama sabah ereksiyonlarında da bir sorun oluşmadı  kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz bunları eksi + tartması için deneyimlerimi yazıyorum herkeste aynı etki olmayabilir bu ilacı kullanırken tek öneri veriyorum libido artırıcı besinlerle beslen bol bol sağlıklı yaşayın görüşürüz
  • Yaşınız 33

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #598 : 02 Mayıs 2023, 00:49:37 »
Arkadaşlar başka deneyip güzel sonuç alan var mıdır ? Konuyu güncelleyebilir mi?

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #599 : 02 Mayıs 2023, 02:10:28 »
Arkadaşlar başka deneyip güzel sonuç alan var mıdır ? Konuyu güncelleyebilir mi?

knk bu konudaki önerilen vitamini denedim 2.5 3 hafta oldu etkisi şöyle

benim saçımda diffuse thinning + şakaklardan açılma var nw1.5
ancak diffuse thinning olan yerler yani tepelerde ara ara iğne batması karıncalanma ve uyuz bir kaşıntı mevcuttu.
fakat dökülen şakak kısımları sessiz sedasız dökülüyor orda kaşıntı falan yok.

vitamin hapını 3 haftadır yutuyorum ve şuan kafamda gram iğne batması yok.Kaşıntı aşırı azaldı nadiren geliyor o da aynı kolunu kaşırsın o hesap.Saçlarıma elimi attığım zaman bi nemlenme geldi gibi.Fakat saç çıkışı yok.Şakaklara falan bakıyorum dökülen kısımlar aynı.

ancak ikinci güzel etkisi de şu normal zamanlarda beyaz kağıt alıp saçımı 1 dk falan baya abanıp silkelesem 50tel falan dökülüyordu.
fakat şuan 5-10 tel arası seyrediyor.

biberiye karışımına başlamadım.Sert kafa masajı da yapmıyorum.Sadece vitamin.
bilmiyorum diffuse thinning olan yerler zamanla kapanır mı.Şakaklarım da düzelir mi hiç bi bilgim yok.
ha bu arada dökülme tipim erkeksi dökülme çünkü yanlar ve ense hep aynı.
daha 2-3 haftadan zaten saç çıkışı beklemek olmaz ama saç dökülmemin aşırı azalması ve kaşıntının kaybolması iyiye işaret

Facebook Twitter Instagram