Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53340 defa)

muroreis

• Hero Member
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #211 : 26 Temmuz 2022, 14:05:40 »
Yav arkadaş hangi marka olan magnezyumu alacağız ncs de k2 yok kim ne aldı söyleyin de
Aynen ya öneri lazım
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Japanasse

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 26 Temmuz 2022, 14:50:11 »
Vücutta en iyi emilime sahip magnezyumun glycinate
formudur

Königstiger

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #213 : 26 Temmuz 2022, 18:57:32 »
https://sudavitamin.com/urunler/calcium-magnesium-zinc-plus-vit-d3-k2/
Bunda K2 var ama sanırım diğerkiler aynı oranda değil, tam araştırmadım ama
  • Yaşınız 21

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 26 Temmuz 2022, 19:54:58 »
Malat yada glisinat alın ben sirtat aldım ishal yapiyor pişman oldum

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #215 : 27 Temmuz 2022, 03:03:13 »
Arkadaşlar aklımda natures suprame ZMA var magnezyum emili ile çinko emilimi çok yüksek ve inde magnezyum çinko ve B6 var sizce nasil alalım mı bunu

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #216 : 27 Temmuz 2022, 03:08:17 »
Ayrıca arkadaşlar şöyle bir şey buldum k2 vitsmini vücutta kalsiyum depolamak için gerekliymiş yani bu bize yaramaz bence çünkü bizim kafadaki kireci yani amacımız kalsiyumu düşürmek

Königstiger

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #217 : 27 Temmuz 2022, 10:45:35 »
Ayrıca arkadaşlar şöyle bir şey buldum k2 vitsmini vücutta kalsiyum depolamak için gerekliymiş yani bu bize yaramaz bence çünkü bizim kafadaki kireci yani amacımız kalsiyumu düşürmek
Kafam karıştı ya :D , hangisini almamız lazım, hangisi daha verimli ve doğru olur
  • Yaşınız 21

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #218 : 27 Temmuz 2022, 10:50:58 »
Kafam karıştı ya :D , hangisini almamız lazım, hangisi daha verimli ve doğru olur

Kardeşim kardeşimiz ncs midir markası nedir onu kullanmış ergenlik saçlarına dönmüş sence k3 e 5 takılmak mı ncs olanı alıp denemek mi daha doğru olur ?
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Königstiger

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #219 : 27 Temmuz 2022, 11:01:17 »
Kardeşim kardeşimiz ncs midir markası nedir onu kullanmış ergenlik saçlarına dönmüş sence k3 e 5 takılmak mı ncs olanı alıp denemek mi daha doğru olur ?
orası öyle tabi hocam. Konu hakkında fazla bilgim olmadığı için ekstralara çok takıldım sanırım
  • Yaşınız 21

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #220 : 27 Temmuz 2022, 11:28:54 »
orası öyle tabi hocam. Konu hakkında fazla bilgim olmadığı için ekstralara çok takıldım sanırım

Takılma stres saç dökülmesi yapıyor kardeşim :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #221 : 27 Temmuz 2022, 13:18:30 »
Slade abi haklisinda amaç kalsiyumu yok etmek kafadaki ama ncsde kalsiyum var fazlasıyla orda bı cakisma oluyor anlamadim

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 27 Temmuz 2022, 13:49:25 »
Slade abi haklisinda amaç kalsiyumu yok etmek kafadaki ama ncsde kalsiyum var fazlasıyla orda bı cakisma oluyor anlamadim
ben bu sabah eczaneden bunu aldım. sadece magnezyumdan oluşuyor ve magnezyumun glisnat, taurat,malat,sitrat formlarından oluşuyor içerisinde kalsiyum olmadığı için önceliğim bu oldu zaten amaç kafadaki kalsiyumu yok etmektir sadece magnezyum olması daha iyi olur dşye düşündüm. Tüm magnezyum formlarını barındırıyor yani o özelliği de hoşuma gitti.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #223 : 27 Temmuz 2022, 13:52:47 »
ben bu sabah eczaneden bunu aldım. sadece magnezyumdan oluşuyor ve magnezyumun glisnat, taurat,malat,sitrat formlarından oluşuyor içerisinde kalsiyum olmadığı için önceliğim bu oldu zaten amaç kafadaki kalsiyumu yok etmektir sadece magnezyum olması daha iyi olur dşye düşündüm. Tüm magnezyum formlarını barındırıyor yani o özelliği de hoşuma gitti.
tüm magnezyum formları nasıl bir arada olmuş şoktayım şuan bu arada muazzam bir bilgi vericem çinko ile B6 birleşince dht engelliyormus öyle okudum öyle biliyorum ne kadar doğru emin değilim o yüzden zma kullanılmalı benim görüşümce hem magnezyum hem çinko ve b6

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 27 Temmuz 2022, 13:54:52 »
tüm magnezyum formları nasıl bir arada olmuş şoktayım şuan bu arada muazzam bir bilgi vericem çinko ile B6 birleşince dht engelliyormus öyle okudum öyle biliyorum ne kadar doğru emin değilim o yüzden zma kullanılmalı benim görüşümce hem magnezyum hem çinko ve b6
hocam ben xpecia da kullanıyorum onda çinko var, bu magnezyumda da b6 var işime yarar o yüzden inşallah.

Facebook Twitter Instagram