Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53278 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #135 : 13 Temmuz 2022, 22:43:43 »
haydaaa  treatmenter  bundan bahsetmedi hıc..   

ben dırek onun soyledıgı sekılde kaynattım sonrada süzüp direk  spreye doldurdum.. ama sanırım o da bu sekılde yapmış zaten losyonu

Kardeşim dediğim gibi uzman değilim ama makalede yüzde 5 nane yağı kullanılıyordu hatırladığım kadarıyla ama bu yöntemle yağ elde etme ihtimali yok

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #136 : 13 Temmuz 2022, 22:49:46 »
Arkadaşlar yalnız gözden kaçırdığınız bir nokta hakkında fikir sunmak istiyorum nane biberiye defne hepsinin faydalı olan kısmı yağı ve bu yağlar da uçucu yağlardır yani su buharı ile yağ kısmı uçuyor. Ha uzman değilim ne kadarını uçurup ne kadarını muhafaza ediyorsunuz kalan suyu ne işe yarar bilemem ama yağ kısmını uçuruyorsunuzdur çok büyük ihtimal
Usta bu gidişle yeminle beherglasta yapacağız ne var ne yok.

Saçı dökülmemiş insanlar keşke kıymetini bilebilse saçının.

Bak bize neler yaptırıyor vay arkadaş ya.

Beherglasta da olmazda CERN'de emmoğluna yaptıracağız son çare.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 13 Temmuz 2022, 23:08:57 »
Kardeşim dediğim gibi uzman değilim ama makalede yüzde 5 nane yağı kullanılıyordu hatırladığım kadarıyla ama bu yöntemle yağ elde etme ihtimali yok

Mevzu yağ olmayabilir o yüzden diye düşünüyorum. Çünkü faydayı uyguladığım şekilde gördüm demek ki yağ değil çıkan özüt bana fayda sağlamış

Benimkine benzer yapan birisi https://youtube.com/shorts/XvDTRwJpihM?feature=share

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #138 : 13 Temmuz 2022, 23:14:04 »
Mevzu yağ olmayabilir o yüzden diye düşünüyorum. Çünkü faydayı uyguladığım şekilde gördüm demek ki yağ değil çıkan özüt bana fayda sağlamış

Benimkine benzer yapan birisi https://youtube.com/shorts/XvDTRwJpihM?feature=share

Olabilir kardeşim ama mevzu yağsa fayda vermez. Bu tarifle uygulayan arkadaşlar da seninki gibi sonuç alırsa bildiğin kellik bugu bulmuş olursun bizim için :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 13 Temmuz 2022, 23:21:12 »
hayır yanılıyor bu konuda
kaynayan sıcak suya bıberıye ve defne eklersın ağzını kaparsın tencerenin bi 10 dakkaya yakın kaynadıkdan sonra tencerenin içinde ağzı kapalı şekilde dinlendirip süzün özünü suya akıtır ama tencerenin kapağı kapalı kalsın mutlaka süzene kdr şişeye değeri özü gitmesin diye ağzı açık süreyi çok geçirmeden yapın olayı yani tenere ağzı kapalı dinlendikten sonra süzerken açınca hemen şişeye spreye olay bu nane içine kaçıyosa hata etmişssin  herhalde çok ufak nane kuru toz şeklinde baharat gibi olanı kullandın demektir zaten o şişeyi at direk derim spreyden geçsede saçlarında nane kırıntıları durucak bekleticen için nolur nolmaz de nanelerı cok ufak deıl gerekırse yapraklı halınde koyun
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #140 : 13 Temmuz 2022, 23:27:45 »
hayır yanılıyor bu konuda
kaynayan sıcak suya bıberıye ve defne eklersın ağzını kaparsın tencerenin bi 10 dakkaya yakın kaynadıkdan sonra tencerenin içinde ağzı kapalı şekilde dinlendirip süzün özünü suya akıtır ama tencerenin kapağı kapalı kalsın mutlaka süzene kdr şişeye değeri özü gitmesin diye ağzı açık süreyi çok geçirmeden yapın olayı yani tenere ağzı kapalı dinlendikten sonra süzerken açınca hemen şişeye spreye olay bu nane içine kaçıyosa hata etmişssin  herhalde çok ufak nane kuru toz şeklinde baharat gibi olanı kullandın demektir zaten o şişeyi at direk derim spreyden geçsede saçlarında nane kırıntıları durucak bekleticen için nolur nolmaz de nanelerı cok ufak deıl gerekırse yapraklı halınde koyun

evet benım kullandıgım  baharat seklınde olan naneydı.   yaprak nane yada yaprak biberıye kullanmam lazım sanırım orda hata yaptım.. neyse alırız yarın tekrar yaparım guzel bır sekılde

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 13 Temmuz 2022, 23:34:38 »
Dutasteride ile alakalı paylaşım yapmışlar forumda size neden finasteride’den daha fazla etki yaptığını basitçe anlatayım
Dutasterid hem tip 1 hem tip 2 üzerine etkiliyken finasterid ise yalnız tip 2 üzerine etkilidir. Finastan ayrı olarak tip 1 sebum üretimi üzerinde etkili, tip 1’in bloke edilmesi deri dokusunda ki sebum tıkanıklığının önüne geçiyor doğal olaram finateride göre daha fazla etki sağlıyor. Daha önce burda paylaşmıştım iki üründe her türlü yan etki yapar yapmıyor diyen de düzenli seks hayatı olmayan kişiler falandır diye düşünüyorum. GlaxoSmithKline Dutas’ın faz denemelerinde çekilme sebebi olarak medyaya aktarmasa da kalıcı ed’yi gösterdi yani her türlü şirketin bile kaçındığı ilaçtan uzak durmak gerekiyor

Not: Dutas kullanırsanız tip1 blokesi sonucu sebum üretimi azalacak ve deriniz gevşeyerek rahatlayacaktır

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 13 Temmuz 2022, 23:37:10 »
Dutasteride ile alakalı paylaşım yapmışlar forumda size neden finasteride’den daha fazla etki yaptığını basitçe anlatayım
Dutasterid hem tip 1 hem tip 2 üzerine etkiliyken finasterid ise yalnız tip 2 üzerine etkilidir. Finastan ayrı olarak tip 1 sebum üretimi üzerinde etkili, tip 1’in bloke edilmesi deri dokusunda ki sebum tıkanıklığının önüne geçiyor doğal olaram finateride göre daha fazla etki sağlıyor. Daha önce burda paylaşmıştım iki üründe her türlü yan etki yapar yapmıyor diyen de düzenli seks hayatı olmayan kişiler falandır diye düşünüyorum. GlaxoSmithKline Dutas’ın faz denemelerinde çekilme sebebi olarak medyaya aktarmasa da kalıcı ed’yi gösterdi yani her türlü şirketin bile kaçındığı ilaçtan uzak durmak gerekiyor

Not: Dutas kullanırsanız tip1 blokesi sonucu sebum üretimi azalacak ve deriniz gevşeyerek rahatlayacaktır

Bundan dolayı zaten tip 1 blokesi yerine magnezyum vit hapı
Minoxidil yerine kendi hazırladığımız spreyi kullanıyoruz inşallah tekrar anlatabilmişimdir

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 13 Temmuz 2022, 23:40:50 »
evet benım kullandıgım  baharat seklınde olan naneydı.   yaprak nane yada yaprak biberıye kullanmam lazım sanırım orda hata yaptım.. neyse alırız yarın tekrar yaparım guzel bır sekılde

Hocam bak sana son defa anlatıyorum

Biberiye aldın tencereye attın
Defne aldın tencereye attın
Nane yaprağı aldın tencereye attın
Koyduğun su miktarı 3/4’e inecek kadar bunları kaynattın sonra soğumasını bekleyip süzüyorsun be şişeliyorsun
Hatta üzerine biraz nane yağı ekleyebilirsin saçta ki nem oranını korur

Kullanıma gelirsek ben sabahları kullandığımda saça sıktıktan sonra fön makinesiyle kurutuyordum yine saçta tüm gün kalıyordu zaten konu vs derdi yaratan ürünler değil ve aynı etkiyi yarattı bende

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 13 Temmuz 2022, 23:42:30 »
Olabilir kardeşim ama mevzu yağsa fayda vermez. Bu tarifle uygulayan arkadaşlar da seninki gibi sonuç alırsa bildiğin kellik bugu bulmuş olursun bizim için :)

ben nane ve defne yapraklarını kaynattıktan sonra sprey şişeyle kafamın her yerine sıkıyorum ardından biberiye yağı sürüp bekletiyorum

Nasıl sence
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 13 Temmuz 2022, 23:45:56 »
ben nane ve defne yapraklarını kaynattıktan sonra sprey şişeyle kafamın her yerine sıkıyorum ardından biberiye yağı sürüp bekletiyorum

Nasıl sence

Olabilir neden olmasın ki mevzunun zaten ana olayı sürdürülebilirlik 6 ay devam et bak mesela çalışan arkadaşlar için söylüyorum sabahları yaptığım zaman saçımda kurutuyordum spreyi

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #146 : 13 Temmuz 2022, 23:50:06 »
Hocam bak sana son defa anlatıyorum

Biberiye aldın tencereye attın
Defne aldın tencereye attın
Nane yaprağı aldın tencereye attın
Koyduğun su miktarı 3/4’e inecek kadar bunları kaynattın sonra soğumasını bekleyip süzüyorsun be şişeliyorsun
Hatta üzerine biraz nane yağı ekleyebilirsin saçta ki nem oranını korur

Kullanıma gelirsek ben sabahları kullandığımda saça sıktıktan sonra fön makinesiyle kurutuyordum yine saçta tüm gün kalıyordu zaten konu vs derdi yaratan ürünler değil ve aynı etkiyi yarattı bende

kardesım ben yukarda explosenın yazdıgı yazıya cevap olarak yazdım. Toz olunca kaynattıktan sonra suzmede sorun yasadım onu dıyorum sprey tıkandı nane parcacıkları yuzunden. Yaprak seklınde alıp yaparsam ıyı olacagından bahsettım senın verdıgın tarıfı zaten anladım onda sorun yok. gene de tekrar yazdıgın ıcın saol..

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #147 : 13 Temmuz 2022, 23:51:10 »

Kardeşim öncelikle dünyada oksijen ve su dahil her şeyin yan etkisi var yılmaz Erdoğan çok güzel anlatmış yaşamak hızlı bir ölme biçimidir diye yani yan etki olayına dair özellikle de bir lab kimyasalının yan etki yapıp yapmayacağını açıklamana gerek yok zaten.

İkinci olarak da senin düşünmenle bir yan etki istatistiği oluşturulamaz ben de dahil burada yan etki görmediğini söyleyen insanlar yalan mı söylüyor senin zannına kalmış bir şey mi bu sence?

Üçüncüsü ise gsk olarak fda onayından çekileceksin sebebini basına yansıtmayacaksın fda ve kendin kalıcı ed bulgusunu saklayacaksınız ama peynir ekmek gibi başka endikasyonlar için reçete edilmeye devam edecek garip bir durum.

Son olarak ise bu magnezyumla kaynamış biberiye ne menem bir şeymiş de hem dht bloklayıp sebumu bitiriyor hem de damarları genişletip beslenmeyi damar genişletici kimyasal kadar etkin sağlıyor. Bunlar hep ilaç firmalarının ve farmakoloji biliminin(!) uydurmalarına kafamızı gömdüğümüzden göremediğimiz gerçekler demek ki. Tamam fayda sağlamış olabilir kullandıkların ama pollyanna da olmaya gerek yok. 
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 14 Temmuz 2022, 00:01:30 »
Kardeşim öncelikle dünyada oksijen ve su dahil her şeyin yan etkisi var yılmaz Erdoğan çok güzel anlatmış yaşamak hızlı bir ölme biçimidir diye yani yan etki olayına dair özellikle de bir lab kimyasalının yan etki yapıp yapmayacağını açıklamana gerek yok zaten.

İkinci olarak da senin düşünmenle bir yan etki istatistiği oluşturulamaz ben de dahil burada yan etki görmediğini söyleyen insanlar yalan mı söylüyor senin zannına kalmış bir şey mi bu sence?

Üçüncüsü ise gsk olarak fda onayından çekileceksin sebebini basına yansıtmayacaksın fda ve kendin kalıcı ed bulgusunu saklayacaksınız ama peynir ekmek gibi başka endikasyonlar için reçete edilmeye devam edecek garip bir durum.

Son olarak ise bu magnezyumla kaynamış biberiye ne menem bir şeymiş de hem dht bloklayıp sebumu bitiriyor hem de damarları genişletip beslenmeyi damar genişletici kimyasal kadar etkin sağlıyor. Bunlar hep ilaç firmalarının ve farmakoloji biliminin(!) uydurmalarına kafamızı gömdüğümüzden göremediğimiz gerçekler demek ki. Tamam fayda sağlamış olabilir kullandıkların ama pollyanna da olmaya gerek yok.

Burda amacım sizinle ya da başkasıyla sorun yaşamak değil gönül ister ki tek bir hap olsun tüm sorunlarımız çözülsün ama ne yazık ki kabul etmek gerekiyor ki bu mümkün değil daha önce de attım ama sorun değil yine atarım microbiota üzerinde ki yarattığı değişiklikler ortada https://link.springer.com/article/10.1007/s40618-020-01424-0

örnek olarak, beyin ve penis arasında bağlantı eksikliği hissi, libido ve cinsel dürtü kaybı, ereksiyona ulaşmada zorluk, genital uyuşukluk veya parestezi, depresyon, özgüvende azalma, inisiyatifte azalma ve konsantrasyon güçlüğü, unutkanlık veya kayıp verilebilir.

Mesela siz Erektil sorun yaşamıyor olabilirsiniz ancak beyin sisi vb şeyler yaşadığınızda emin olun farkedemezsiniz.
Tabi ki sizin tercihiniz burda sizi kullandığınız için eleştirmiyorum ama madem sizde bilim diyorsunuz bende bilimin yayınladığı makaleler üzerinden konuşuyorum. Yukarı da attığım da kullanırken ki sonuçlar değil zaten post sonuçları sağlıcakla kalın.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 14 Temmuz 2022, 00:02:24 »
kardesım ben yukarda explosenın yazdıgı yazıya cevap olarak yazdım. Toz olunca kaynattıktan sonra suzmede sorun yasadım onu dıyorum sprey tıkandı nane parcacıkları yuzunden. Yaprak seklınde alıp yaparsam ıyı olacagından bahsettım senın verdıgın tarıfı zaten anladım onda sorun yok. gene de tekrar yazdıgın ıcın saol..

Yok hocam estafurullah

Facebook Twitter Instagram