Gönderen Konu: AKL Poliklinik Hasan Akil 28.06.2022 Planlanmış Ekim  (Okunma sayısı 16465 defa)

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: AKL Poliklinik Hasan Akil 28.06.2022 Planlanmış Ekim
« Yanıtla #121 : 24 Kasım 2022, 13:46:55 »
maşallah diyelim ekim öncesine ve sürece göre harika ilerliyor  |-nazarboncugu-|

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #122 : 18 Aralık 2022, 16:20:34 »
Arkadaşlar bir süredir iş yoğunluğu sebebiyle çok fırsat bulamadım ve paylaşımları aksattım özür dilerim öncelikle konuyu takip edenlerden.

173. Gün itibariyle durum bu şekilde. Sabahları Xpecia akşamları 1mg finasterid e devam ediyorum, sanırım birkaç güne kadar finasterid i bırakacağım ama emin değilim. Saçlarım dökülmeden önce de yağlanırdı şimdi de yağlanma problemim var ama kliniğin ilk 10 gün için verdiği ve sonra da yağlanmadan bahsedince kullanabilirsin dediği pricto şampuan kullanıyorum. İstisnasız gün aşırı yıkıyorum saçlarımı, ilk 4 ay da her gün yıkamıştım. Sizce daha fazla gelişim olur mu sağ ön bölgede açıklık halen bir miktar mevcut. Altta henüz çıkmamış tel tel saçlar da var. Görüşleriniz çok değerli. Herkese saçlı günler dilerim. Şampuan için başkaca bir önerisi olan varsa da mutlu olurum.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 20 Aralık 2022, 00:45:38 »
ekim öncesi durumuna bakarak son halin gerçekten şaşırtıcı derecede iyi üstelik zamanla çok daha iyi hale gelir henüz erken dostum.

gokhann233

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 20 Aralık 2022, 01:03:47 »
Gayet iyi çıkmış daha da iyileşme olur hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 20 Aralık 2022, 12:26:22 »
Ekim öncesi duruma göre saç gelişimin gayet güzel maşallah hızlı başlamış gelişimde devam edecektir saçların daha güzel duruma gelecek 8/10 aylarda takipdeyiz güle güle tara
Global Moderator

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 20 Aralık 2022, 16:08:26 »
Maaşallah ,kaç greft ekildi hocam?

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #127 : 20 Aralık 2022, 18:27:11 »
Çok güzel bir süreç paylaşımı olmuş ,keyifle okudum gelişiminizi.Bilgilendirici ve yol gösterici olmuş .Benim görüşüme göre süreçten max sonuç almışsınız diyebilim.Saç tipimiz aynı ,aşırı yağlı.Hergün yıkama olayına inanıyorum .Ama ben bir gün şampuan bir gün suyla yıkıyorum.Bu taktiği bir deneyin derim.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2022, 18:35:39 Gönderen: Mert Kaan Can Karataş »

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #128 : 20 Aralık 2022, 18:39:09 »
Yalnız anlamadığım bir nokta var .Nerdeyse ön ve orta kısma ekilmiş sadece.Verteks ,Tepe ve üst arka kısımlara ekim olmadığı halde ,oralarda toparlamış ve saç çıkışı olmuş gibi sanki :) Bu nasıl olmuş onu anlayamadım  ;D

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #129 : 20 Aralık 2022, 18:46:24 »
Çok güzel bir süreç paylaşımı olmuş ,keyifle okudum gelişiminizi.Bilgilendirici ve yol gösterici olmuş .Benim görüşüme göre süreçten max sonuç almışsınız diyebilim.Saç tipimiz aynı ,aşırı yağlı.Hergün yıkama olayına inanıyorum .Ama ben bir gün şampuan bir gün suyla yıkıyorum.Bu taktiği bir deneyin derim.

Bu taktiği deneyeceğim teşekkürler :) verteks bölgem sağlamdı zaten, protez saç kullandığım için dökülmüş gibi görünüyor ilk attığım fotoğraflarda. 2. bir ekim yaptıracağım gibi görünüyor eğer 1 sene sonunda tamamen tatmin olmazsam. Şu aşırı yağlanmaya bir çözüm bulabilirsem şimdilik gayet memnunum. Tabii ki ekimde sınır yok insan baktıkça da eksiklik bulabiliyor. Ben genel olarak klinikten memnunum sonuç olarak. Keşke 5 sene önce ektirseydim

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #130 : 20 Aralık 2022, 18:54:03 »
Bak ben çok şey denedim bu yağlanmaya .Saçımı sabah yıkayayım akşama yağlanıyordu.Ne bıttım sabunları ne sarımsaklar denedim  ;D Ben çözümü burda bir arkadaşın tavsiyesiyle çözdüm ,okuyarak yani :) Vicy dercos yeşil olan yağlı saçlar için olanı aldım.Haftada 2 kez .Bende kepeği ve yağı kesti. Çok pahalı bir şampuan ama değiyor.

Daha önce hintellden bu konuda tavsiye istedim .O ketoral şampuan önerdi.Onu kullandım ama daha beter yaptı ,saçlarım inceldi ,rengi sönükleşti .Geçici bir yağlanmayı kesti ,daha da arttırdı

Şuan 1 gün şampuan 1 gün sadece su yıkama yapıyorum. Şampuanlarım birisi mie saç ekim sonrası diğeri vicy. Vicyi artık 1 kez haftada yapıyorum. Mie de merkezin verdiği bir şampuan ph ı 5.5 .Ondanda memnunum .Kesinlikle market şampuanı kullanarak yıllarca hata yapmışım .

Diğer konu ozaman sizin tepede saçınız vardı ,sadece protezden dolayı saçı sıfırlıyordunuz sanırım yukarıyı .

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #131 : 20 Aralık 2022, 20:08:37 »
Bak ben çok şey denedim bu yağlanmaya .Saçımı sabah yıkayayım akşama yağlanıyordu.Ne bıttım sabunları ne sarımsaklar denedim  ;D Ben çözümü burda bir arkadaşın tavsiyesiyle çözdüm ,okuyarak yani :) Vicy dercos yeşil olan yağlı saçlar için olanı aldım.Haftada 2 kez .Bende kepeği ve yağı kesti. Çok pahalı bir şampuan ama değiyor.

Daha önce hintellden bu konuda tavsiye istedim .O ketoral şampuan önerdi.Onu kullandım ama daha beter yaptı ,saçlarım inceldi ,rengi sönükleşti .Geçici bir yağlanmayı kesti ,daha da arttırdı

Şuan 1 gün şampuan 1 gün sadece su yıkama yapıyorum. Şampuanlarım birisi mie saç ekim sonrası diğeri vicy. Vicyi artık 1 kez haftada yapıyorum. Mie de merkezin verdiği bir şampuan ph ı 5.5 .Ondanda memnunum .Kesinlikle market şampuanı kullanarak yıllarca hata yapmışım .

Diğer konu ozaman sizin tepede saçınız vardı ,sadece protezden dolayı saçı sıfırlıyordunuz sanırım yukarıyı .

Aynen öyle saçı sıfırlamak gerekiyor protez kullanabilmek için zaten. Vicy mutlaka deneyeceğim. Bu arada kök hücreli ekimden dolayı var olan saçların daha da güçlenmiş olma ihtimali de var vertex de.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 09 Nisan 2023, 11:43:20 »
Son durum
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

tellmewhy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 22 Temmuz 2023, 13:07:14 »
Son durum

Arkadaşlar 28.06.2022 ve bugün 22.07.2023. Artık ekimin üzerinden yaklaşık 1 yıl 1 ay geçti. sonuç neredeyse beklediğimin 2 katı kadar iyi. 2. ekime kesin gözüyle bakıyordum(ilk mesajıma bakarsanız açıklığı görebilirsiniz) ama şu an bu düşüncemi de noktaladım. uzunca yıllar protez saç kullandığım için insanların tepkisi "bu protez çok daha doğal olmuş" şeklinde oluyor). başta Hasan Hoca olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Ektirmeyi düşünen varsa ben AKL kliniği tek geçiyorum. belki tepeye 3-4 yıl sonra bir operasyon daha yaptırmak için yine AKL'de olacağım. yorumlarınızı beklerim.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 22 Temmuz 2023, 13:33:51 »
Öncesine göre muazzam hayırlı olsun
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Facebook Twitter Instagram