Gönderen Konu: saç ekimi önerilerinizi bekliyorum(fotoğraflı)  (Okunma sayısı 3818 defa)

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi önerilerinizi bekliyorum(fotoğraflı)
« : 21 Eylül 2017, 11:59:56 »
Merhaba arkadaşlar saç ektirmeyi düşünüyorum önerilere ihtiyacım var yaşım 24,   5 yıldan beri dökülmem var.
Benim şahsi düşüncem 2 yıl daha bekleyeyim saçlar tamamen dökülsün yada döküldüğü kadar artık ama mutlaka en geç 2 yıl sonra saç ektiririm. bu arada finstrd kullanmaya karşıyım kullanmayacağım, bugüne kadar ilaç hiç kullanmadım sadece saç ekimi düşünüyorum.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi önerilerinizi bekliyorum(fotoğraflı)
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2017, 12:01:13 »
birkaç foto daha

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2017, 12:01:53 »
yorumlarınızı bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2017, 12:15:09 »
Saçların Tamamen dökülmesini beklemek çok mantıklı değil var olan saçını ilaçla güçlendirip eksik olan bölgelerede ekim yapılırsa  çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkar çünkü donör bölgesi dediğimiz kısım kafamızı tamamen sık bir şekilde kapatmaya yetecek kapasiteye sahip değil Bu durumda mantıklı olan ilaç kullanmanız ama siz kullanmak istemiyorsanız zaten kimse mecbur kalmasa kullanmak istemez ayrı konu danıştığınız doktor da bu ilacı size oyüzden önermiş şuanki var olan saçınızı güçlendirip korursanız güzel bir ekimle güzel sonuçlar alırsınız.
Global Moderator

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2017, 12:44:55 »
Saçların Tamamen dökülmesini beklemek çok mantıklı değil var olan saçını ilaçla güçlendirip eksik olan bölgelerede ekim yapılırsa  çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkar çünkü donör bölgesi dediğimiz kısım kafamızı tamamen sık bir şekilde kapatmaya yetecek kapasiteye sahip değil Bu durumda mantıklı olan ilaç kullanmanız ama siz kullanmak istemiyorsanız zaten kimse mecbur kalmasa kullanmak istemez ayrı konu danıştığınız doktor da bu ilacı size oyüzden önermiş şuanki var olan saçınızı güçlendirip korursanız güzel bir ekimle güzel sonuçlar alırsınız.
Hocam ilacı bıraktıktan sonra saçlarım tekrar dökülmeyecek mi? Tekrar dökülüyor diye çok fazla yazı okudum

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2017, 12:48:17 »
Arkadaşlar hoca önerilerinizi bekliyorum fiyatları da yazarsanız daha güzel olur

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2017, 20:15:18 »
sen resimleri  serdar gorkem ilhan serdar oğlu hakan doğanay hasan akıla yollasana onlar kaç greft ekilcek ve fiyatını solerler
saçları ekmeydi dersin

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2017, 08:39:01 »
sen resimleri  serdar gorkem ilhan serdar oğlu hakan doğanay hasan akıla yollasana onlar kaç greft ekilcek ve fiyatını solerler
Bu dökülme tipinin üstesinden bu hocalar mı gelir diyorsunuz?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2017, 09:56:45 »
tam olarak oyle deiil ama sen bunlara resim at hatta hasan akılada resim at bakalım ekimciler ne dicek
saçları ekmeydi dersin

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2017, 11:45:35 »
tamam hocam. sen saç ekimi yaptın mı?

polska

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Eylül 2017, 20:08:06 »
Bu saç için daha fazla beklemek çokta mantıklı değil ekim yaptırabilirsiniz.Saç ekim fiyatları diye ana sayfada bir bölüm açıldı oradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Öncelikle fotolarınızı en az 4-5 hocaya gönderip analiz ettirin en az 2-3 hocayla randevulaşıp muayene olun saç ekim işi çok çetrefilli her hocanın tarzı farklı mesela Zekeriya Kul gelecekteki dökülmeleri de hesaba katıp saç çizgisi cekip ekim yapıyor bazıları sadece açıklığa ekim yapıyor her hocadan farklı şeyler duyabilirsiniz siteyi en azından 1-2 hafta incelemeniz sizin için çok iyi olacaktır.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Eylül 2017, 22:44:05 »
Hocam O kadar çok hoca varki İnan hangisini seçeceğimi bilmiyorum kimisi diyor falan hoca ön kısımda iyi kimisi hoca verteks kısmında iyi diyorlar acaba benimkine hangi hoca çare olur fikriniz var mı?

Hakancnr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2017, 00:39:12 »
Bekleme paran varsa yaptır ileride ne olacağını bilmiyorsun.Benim düşüncem:)

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2017, 16:09:03 »
Şuan hem biraz maddi olarakta sıkışığım o yüzden ertelemek zorundayım bu süreçte de iyi bi hoca bulayım istiyorum zaten en önemlisi ekimi kime yaptıracağımdır diye düşünüyorum. O yüzden tecrübeli arkadaşların yorumları Benim icin önemli olacak

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2017, 16:15:01 »
İnternetten Alvi armaniye ulasmak icin sayfasına numarasını bıraktım sonra Hindistan’dan beni aradılar orada ekim yapacaklarını söylediler WhatsApptan konuştuk 3500 greft önerdi ekran görüntüsünü atıyorum bakın ama bu adam bu kadar ucuza ekmiyordu sanki ?

Facebook Twitter Instagram