Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray Erdoğan Bilgilendirme  (Okunma sayısı 257203 defa)

AsmedHairTransplant

• Yeni üye
  • *
  • Asmed Hair Transplant
Asmed Dr. Koray Erdoğan Bilgilendirme
« : 20 Eylül 2017, 08:23:00 »
Sevgili forum kullanıcıları,

12 yıldır dünyada neredeyse bütün forumları takip eden ve hastaları olan bir hekim olarak, Türkiye’de de her şeyin detaylı konuşulabildiği bir aktif forum olmasından dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim. Birkaç konuyla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum…

Her gün 200 tane farklı hastanın gönderdiği maillerdeki fotoğrafları inceleyip değerlendirmelerde bulunmaktayım. Aynı zamanda, tahmin ettiğiniz gibi her detayını kontrol etmekle yükümlü olduğum operasyonlar da yapmaktayız. Ayrıca kongreler için sunumlar hazırlamakta ve saç ekimiyle ilgili Amerikan ve Asya merkezli iki farklı textbook için makaleler hazırlamaktayım. Gönderdiğiniz maillere geri dönüşlerdeki aksaklıklarla ilgili şikayetlerin arttığını fark ettim. Öncelikle bunun için özür diliyorum. Gereken tedbirleri alarak, daha iyi bir hizmet kalitesi vermeye başlayacağız.

Bir saç dökülmesinin doğru değerlendirilmesi ve doğru graft sayılarının verilebilmesi için; kişinin ortalama saç kalınlığı, cm²’deki folikül sayısı, total donör kapasitesi, folikül başına düşen saç teli ortalaması ve tahmini graft başına düşecek saç teli ortalaması gibi kriterlerin bilinmesi gerekir. Bu rakamları ancak hastalarımla yüz yüze yaptığım konsültasyonlarda verebilmekteyim. Ama her değerlendirme talebinde bulunan hastamızla da görüşme şansım olamıyor. Fotoğraflarla, tecrübelerime dayanarak tahmini graft sayıları vermeye çalışıyorum. Ayrıca, bu fotoğraflarla, ilerideki saç dökülme paterninin de nasıl olacağını değerlendirmek zorundayım. Aslında gerçek bir değerlendirme sadece hasta ile yüz yüze olduğum zamanda verilmekte, diğer verilen bütün rakamlar tahmini rakamlar olmaktadır.

Bildiğiniz gibi Asmed Klinik olarak önümüzdeki 5 aylık operasyon günlerimiz tamamen dolu ve sizlere maalesef daha fazla vakit ayırma şansı bulamamaktayım. Ama sadece yabancı hastalara odaklanmış bir klinik izlenimi de, başta bana olmak üzere, tüm çalışanlarıma haksızlık duygusu yaşatmaktadır.

Bildiğiniz gibi hafta sonları çalışmamaktayım, ama sizlere verdiğim değerin bir göstergesi olarak bazı Cumartesi günlerimi sadece Türk hastalarımız için konsültasyon yapmak üzere ayırmaya karar verdim. Mümkün olduğu kadar fazla insana ulaşmak ve kafalardaki soruları cevaplandırmak, sizlere karşı olan yükümlülüğümü daha iyi yerine getirebilmek kararındayım.

Anlayışınız için çok teşekkür ederim…

Dr. Koray Erdoğan

AsmedHairTransplant

• Yeni üye
  • *
  • Asmed Hair Transplant
Ynt: Asmed Dr. Koray Erdoğan Bilgilendirme
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2017, 08:29:54 »
Değerli forum kullanıcılarımız;

7 Ekim 2017 Cumartesi gününü konsültasyon tarihimiz olarak belirledik. Bu tarihte konsültasyona gelmek isteyen hastalarımızın turkish@asmed.com.tr adresine, aşağıdaki örnek fotoğraflara uygun olarak, ıslak ve kuru fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz.

Asmed olarak, görüşme randevusu verdiğimiz hastalarımızdan hiçbir ücret talep etmeyeceğiz. Ancak ciddiyet göstergesi olarak aşağıda listelediğimiz kar amacı gütmeyen yardım kuruluşlarından, sizin seçeceğiniz  herhangi birine en az 250 TL bağış yapmanızı ve yaptığınız bağışı dekontu ile bize sunmanızı bekliyoruz. (Operasyona uygun olan hastaların, operasyon olma kararı alma durumunda yaptıkları bağış, operasyon ücretinden düşülecektir.)

Lösev
http://www.losev.org.tr/

Tema
http://www.tema.org.tr/

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
https://tegv.org/

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2017, 12:04:48 Gönderen: AsmedHairTransplant »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2017, 10:09:33 »
Öncelikle forumumuza geldiğiniz için çok mutlu olduk Hocam bilgilendirme ve size ulaşmak isteyen kişilere vakit ayırıp kolaylık sağladığınız için Teşekür ederiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.....

« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 03:17:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2017, 10:38:51 »
Forumda bu işin uzmanı olan doktorlarımızı görmek mutluluk verici. Diger tum doktorlarimizi da gormek isteriz. Ancak başlığın yeri yanlis sanirim.
konunun ilgili kişiler için önemli bilgiler içerdiğini bildiğimiz için  forum yönetimi olarak bu bölümde uygun görülmüstür.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2017, 11:04:39 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2017, 11:11:07 »
Sayın hocam,

Değerli zamanınızı ayırıp, foruma yazdığınız ve forum üyelerine böylesine bir pozitif ayrımcılık sağladığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Şüphesiz ki bu bizim için büyük bir sürpriz, aynı zamanda da önemli bir jest oldu.

Yaklaşık 1.5 yıldır bu foruma üyeyim ve aktif olarak kullanmaktayım. Operasyon geçiren arkadaşlarımızın paylaşımları sayesinde hepimiz fazlasıyla bilgilendik. Lâkin, "nasıl" ve "nerede" yapılması gerektiği konusunda sizin operasyonlarınız bize asıl yol gösterici oldu. Bu hususta, adminimiz ve arkadaşım olan Onur da her zaman elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştı.

Bu forumda ve yabancı forumlarda paylaşılan ekimlerinizin neredeyse tamamını inceledim. Her ne kadar tüm sonuçlarınız birbirinden başarılı olsa da, şahsen ben operasyonlarınızı K.E.E.P öncesi ve K.E.E.P sonrası olarak ayırmaktayım. K.E.E.P ile ortaya çıkan sonuçlar gerçekten eşsiz. Bu aparatı bularak, doğallık ve sıklık konusunda saç ekimini bambaşka bir boyuta taşımışsınız.

Neredeyse tüm operasyonlarınızı incelemiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, sizin yaptığınız şeye yalnızca saç ekimi dersek, haksızlık etmiş oluruz.  Çünkü siz bizlere yalnızca saç değil, aynı zamanda mutluluk ve özgüven de ekiyorsunuz. Dünya çapında bu işi yapan, tanınan, sayılan, ve her zaman geliştirmeye ve iyileştirmeye çalışan yenilikçi bir doktorun Türk olması ve bize böyle bir jest yapması gerçekten çok önemli.  Bu vesileyle tekrar teşekkür ederim.

Daha önce fotoğraf göndermiştim. Tavsiyeniz üzerine 5 aydır finasterid kullanmaktayım. Konsültasyon gününüzde gelmek isterdim ama o tarihte Türkiye'de olmayacağım, Seda hanım da bu yüzden bana 26 ekim günü için randevu verdi. Sizinle tanışmak ve muayene olmak için sabırsızlanıyorum.

Saygı ve sevgilerimle
🏇🏇

pablofb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2017, 11:19:55 »
Böyle bi imkan verdiğiniz icin öncelikle size tesekkür ederim..bu tarz kurulusları ben dahil hepimizin sıklıkla hatırlaması ve elimizden geldiğince büyük küçük demeden birşeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum farkındalığınızdan dolayı sizleri tebrik ederim...bende bu vesileyle sizlerle görüşüp sac ekimi icin sizlerin yapacagı planlama icinde bulunmak isterim..bagıs dekontunu ve resımlerımı verdıgınız maıl üzerindem size ileticeğim simdiden teseklur eder basarılarınızın devamını dilerim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2017, 11:51:14 »
Arkadaşlar bir karışıklık olmaması adına önce bilgilerinizi ve saçlarınızı kuru ıslak şekilde mail atınız Asmed'den  cevap geldikten sonra olumlu ise bagış yaparsınız ilgili kurumlardan birine. Yani önce bagış yapıp sonra mail atmayın karışıklık olmasın diye bunu belirtiyorum.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2017, 12:05:20 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2017, 13:33:35 »
Öncelikle Burda Asmed'i  görmekten ne kadar mutlu oldum Anlatamam  Bu da şuan size ulaşmak için bekleyen arkadaşlarımız için sevindirici bir haber. sizin ekimlerinizle yatıyoruz sizin ekimlerinizle kalkıyoruz, Artık Terapi gibi birşey haline geldi mutlu Hastalarınızı görüp onların mutluluğu ile mutlu olmak. Ülkemizde olmanız En azından şahsım adına bana güven veriyor ve mutlu ediyor  en azından bir gün koray hoca ya gidip ektiricem ve bu sorundan kurtulucam bunu biliyorum çaresi var. Bu fırsattan çok yararlanmak isterdim ama şuan biriktirme aşamasındayım Finasterid de kullanıyorum inşallah  yazın gelebilicem iyiki varsınız hocam.. Ayrıca Adminlerimiz Atina'daki  workshop u bize gitmesekte yaşattı büyük bir ilgi ile takip ettik Diğer ünlü doktorların arasındaki Agırlığınız ve duruşunuz farkedilir durumdaydı belkide sizin yanınızda Pasif kaldılar  bu durum bizi çok gururlandırdı

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2017, 16:31:19 »
😁Öncelikle bu forumu uzun süredir takip eden biri olarak "biz o forumlari umursamiyoruz" diyenlerle inat turkiyenin üst düzey ekimcilerinden biri olarak bizi "umursadiginiz" ve bazı ekimciler gibi eleştirileri manipüle edip 3 maymunu oynamadiginiz için teşekkür ederiz
Yapılan yorumdan anladığım kadriylada forumun fanisiniz😁ahmet hamdi camli nin "yeliz" taktiğiyle forumda gizliden kendinizi övmek ve elstirileri savusturmak yerine kendi adinizla bir hesap acip şeffaf ve dürüst foruma hakketigi gibi davranıp şeffaf davramaniz gayet güzel bir hareket

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #9 : 20 Eylül 2017, 17:01:43 »

Vakit ayırıp foruma yazdığınız için çok teşekkürler ,sizleri burada görmekten çok mutluluk duyduk.
Yıllardır saç ekimi forum sitelerini sürekli takip ederim,sizin kadar işine değer veren bir doktor henüz görmedim.gerçekten işinizde çok mükemmeliyetçisiniz ,her türlü takdiri hakediyorsunuz.
Ara sıra forumda fiyat politikanız konusunda şikayetçi olan arkadaşlar oluyor bence bu bile sizin işinizde ne kadar iyi olduğunuzun bir ölçüsü,size ekim yaptıramadıkları için gerçekten  çok üzülüyorlar.
Keşke imkanınız olsada daha uygun fiyatlara yerli hastalarınıza ekim yapıyor olsanız fakat bunun ne zorlu bir istek olduğunun farkındayız ,siz isteseniz kendinizi bir kenara çekip  işi ticarete dökebilirdiniz çoktan ama yapmıyorsunuz her daim işininizin başında olduğunuzu her kes biliyor.mükemmel kusursuz  saç ekimi nasıl olur herkese gösteriyorsunuz hocam ,sayenizde üç bin yada dört bin greftle ne kadar saç çıktığını artık biliyoruz.sizin  saç ekimi örnekleriniz olmasa her kes kendi ekiminden memnundu 😃saç ekiminde çıtayı çok yükselttiniz gerçekten ,başarılarınızın devamının gelmesi dileğimle çok teşekkürler..

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Eylül 2017, 17:47:07 »
Hocam foruma gelip bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Değerli vaktinizi burayı önemseyip ayırdığınız için . Sadece meraktan soruyorum işin içinde bir kinaye veya art niyet aramayın lütfen . Şunu merak ediyorum Paristen size mail atan bir hasta yüz yüze konuşmak için geldiğinde 250 TL veya başka bir miktar ücret talebiniz oluyor mu ? Veya bir yere bağış yapması gerekiyor mu ?

Teşekkür ederim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 20 Eylül 2017, 18:08:23 »
Uzun zamandır bu forumu Takip ediyorum Son 1 senede forumda çok güzel gelişmeler olmaya başladı bunlardan En güzelide Koray Hoca yı daha yakından Tanıma fırsatımız olması Gerçek Anlamda Artık bizleri şaşırtıcak güzellikte Ekimler yapıyorsunuz. Fiyat politakanızda benim imkanımı zorlasa bile değişmesini istemem açıkcası Ben hak ettinizi ve kalitenizi bu şekilde koruduğunuzu düşünüyorum. Saç ekimi gerçek Anlamda konu hakkında bilği sahibi olmadan önce çok basit kolay gibi görünen bir işlem ülkemizde Ama dahil oldukça saç ekiminden mutlu olmak Hintell in dediği gibi hayyalimizdeki saçlara kavuşmak çok zor. Sizin Hastalarınız Hayalindeki saçlara kavuşuyor umarım bizlerde sizin hastanız olabilme şansına erişip o şanslı kişilerden olabiliriz. Biz sizinle öğrendik Cm2 deki olması gereken greft miktarını, manuel alımın ne kadar önemli ve sağlıklı olduğunu, ekimden önce yapılan planlamaları,  Var olan saçlara zarar vermeden sıklaştırma yapılabildiğini, donör bölgesindeki greft sayısının hesaplanmasını, saç ortalamarını,vs. Biz daha önce hep bize oturduğu koltuktan greft sayısı söyleyen doktorları tanıdık başarınızın devamını diliyorum Saygılar.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Eylül 2017, 20:19:26 »
Bir kez daha ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Teşekkürler Koray Bey.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Eylül 2017, 21:52:53 »
Sevgili forum kullanıcıları,

12 yıldır dünyada neredeyse bütün forumları takip eden ve hastaları olan bir hekim olarak, Türkiye’de de her şeyin detaylı konuşulabildiği bir aktif forum olmasından dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim. Birkaç konuyla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum…

Her gün 200 tane farklı hastanın gönderdiği maillerdeki fotoğrafları inceleyip değerlendirmelerde bulunmaktayım. Aynı zamanda, tahmin ettiğiniz gibi her detayını kontrol etmekle yükümlü olduğum operasyonlar da yapmaktayız. Ayrıca kongreler için sunumlar hazırlamakta ve saç ekimiyle ilgili Amerikan ve Asya merkezli iki farklı textbook için makaleler hazırlamaktayım. Gönderdiğiniz maillere geri dönüşlerdeki aksaklıklarla ilgili şikayetlerin arttığını fark ettim. Öncelikle bunun için özür diliyorum. Gereken tedbirleri alarak, daha iyi bir hizmet kalitesi vermeye başlayacağız.

Bir saç dökülmesinin doğru değerlendirilmesi ve doğru graft sayılarının verilebilmesi için; kişinin ortalama saç kalınlığı, cm²’deki folikül sayısı, total donör kapasitesi, folikül başına düşen saç teli ortalaması ve tahmini graft başına düşecek saç teli ortalaması gibi kriterlerin bilinmesi gerekir. Bu rakamları ancak hastalarımla yüz yüze yaptığım konsültasyonlarda verebilmekteyim. Ama her değerlendirme talebinde bulunan hastamızla da görüşme şansım olamıyor. Fotoğraflarla, tecrübelerime dayanarak tahmini graft sayıları vermeye çalışıyorum. Ayrıca, bu fotoğraflarla, ilerideki saç dökülme paterninin de nasıl olacağını değerlendirmek zorundayım. Aslında gerçek bir değerlendirme sadece hasta ile yüz yüze olduğum zamanda verilmekte, diğer verilen bütün rakamlar tahmini rakamlar olmaktadır.

Bildiğiniz gibi Asmed Klinik olarak önümüzdeki 5 aylık operasyon günlerimiz tamamen dolu ve sizlere maalesef daha fazla vakit ayırma şansı bulamamaktayım. Ama sadece yabancı hastalara odaklanmış bir klinik izlenimi de, başta bana olmak üzere, tüm çalışanlarıma haksızlık duygusu yaşatmaktadır.

Bildiğiniz gibi hafta sonları çalışmamaktayım, ama sizlere verdiğim değerin bir göstergesi olarak bazı Cumartesi günlerimi sadece Türk hastalarımız için konsültasyon yapmak üzere ayırmaya karar verdim. Mümkün olduğu kadar fazla insana ulaşmak ve kafalardaki soruları cevaplandırmak, sizlere karşı olan yükümlülüğümü daha iyi yerine getirebilmek kararındayım.

Anlayışınız için çok teşekkür ederim…

Dr. Koray Erdoğan
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyor, forum üyelerimiz için yapmış olduğunuz pozitif ayrımcılık için müteşekkir olduğumuzu belirtmek istiyorum.

sacekimisonuclari.com sitesi olarak şimdiye kadar  birçok kullanıcıya ulaştık ve ulaşmaya çalışıyoruz. Yakın zamanda formumuzda birçok yenilik yapacağımızı bu vesile ile belirtmek isterim.

Forumumuza tekrar hoşgeldiniz der başarılarınızın devamını dilerim...

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Eylül 2017, 00:01:32 »
Hocam foruma gelip bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Değerli vaktinizi burayı önemseyip ayırdığınız için . Sadece meraktan soruyorum işin içinde bir kinaye veya art niyet aramayın lütfen . Şunu merak ediyorum Paristen size mail atan bir hasta yüz yüze konuşmak için geldiğinde 250 TL veya başka bir miktar ücret talebiniz oluyor mu ? Veya bir yere bağış yapması gerekiyor mu ?

Teşekkür ederim.
arkadaşım Lösev demişler, Eğtim vakfı, demişler Tema, demişler Bunun üstününe laf söylenirmi ey mubarek bundan daha güzel bir Adım olabilirmi.. sen yanlış anladın sanırım olayı ekim ücretinden düşücekler bu gün ben hazır olsaydım 10 bin tl sini bağışlardım..  düşmeseler de bu kurumlara seve seve can feda mesala lösev canım feda olsun.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2017, 00:11:04 Gönderen: vogueman »

Facebook Twitter Instagram