Gönderen Konu: Ağustos sonunda ekim yapilir mi  (Okunma sayısı 1140 defa)

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ağustos sonunda ekim yapilir mi
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2022, 22:07:54 »
Kardeşim abin olarak tavsiyem yaz aylarinda ekimin zararından önce iyi bir Ekim yeri bulman senin için daha önemli.Bak Allah gardim etmiş bu forumu bulmissun nimetlerinden faydalan Ekim yüzdesi yüksek bir yerde ektirmeye çalış acele karar verme
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2022, 14:32:31 »
Hocam anlıyorum sizi de kusura bakmayın.
Araştırdım forumda biraz yeterli cevap bulamadım o yüzden konu açtım.
Terleme sorun olmaz mı yani.
Neden böyle bir algı ortaya çıktı ki o zaman
Kabuklar dökülmeden evden çıkmayı düşünmüyorum.
15 gün sonra ise gideceğim.

Terleme sorunu evde otururken neden terleyesin dostum ya da terledin mi? Kafana bir soguk su dökersin banyoda bitti gitti
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2022, 20:01:26 »
Yaz kış dan ziyade asıl düşünmen gereken, nerede ektirecegin.

Hakan clinik!!!

Not: yaz kış ekim fark etmez. Nokta

Mustafa Uslu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 08 Haziran 2022, 08:27:37 »
Tesekkur ederim cevaplarınız için. Ekim yeri olarakta birde aklımda medeks var. Değerlendireceğim.

Asilzade101

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 03 Ağustos 2022, 11:51:04 »
Hocam ben kendim için söyleyeyim.Saç ektirdiğim gün araçla dönerken arabada 3-4 dk kadar terledim çünkü klima kapalıydı ve araçta kimse yoktu o vakit .İlk 10 gün evde terlediğimi hatırlamıyorum.10.günde kabuk aldılar dışarı daha aktif çıkmaya başladım özellikle akşamları sabah çıkamıyorum çünkü güneşten dolayı.Kulaklığı takıp yürüyüş yapıyorum 1-2 saat kadar.Neyseki yaşadığım şehirde  akşamları serin oluyor dışarda da öyle çok terlemiyorum ama kapalı alanlar sahiden sıcak oluyor.Örneğin dün markette sıra beklerken 3-4 dk da orda terlemiştim.O gün şehir hastanesine gittim kapalı alan ve maskeliyim orda da terleme olmuştu ama bu terlemelerin ben zarar vereceğini düşünmüyorum.Sadece saç ekim günü arabadaki terlemem beni korkutuyor onun dışındı sıkıntı yok bence.Saç ekimimin üzerinden 20 gün geçti durum sonuçlansın diğer arkadaşların kafasında soru işareti varsa diye mesajımı güncellerim

Mustafa Uslu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 03 Ağustos 2022, 20:32:00 »
Hocam ben kendim için söyleyeyim.Saç ektirdiğim gün araçla dönerken arabada 3-4 dk kadar terledim çünkü klima kapalıydı ve araçta kimse yoktu o vakit .İlk 10 gün evde terlediğimi hatırlamıyorum.10.günde kabuk aldılar dışarı daha aktif çıkmaya başladım özellikle akşamları sabah çıkamıyorum çünkü güneşten dolayı.Kulaklığı takıp yürüyüş yapıyorum 1-2 saat kadar.Neyseki yaşadığım şehirde  akşamları serin oluyor dışarda da öyle çok terlemiyorum ama kapalı alanlar sahiden sıcak oluyor.Örneğin dün markette sıra beklerken 3-4 dk da orda terlemiştim.O gün şehir hastanesine gittim kapalı alan ve maskeliyim orda da terleme olmuştu ama bu terlemelerin ben zarar vereceğini düşünmüyorum.Sadece saç ekim günü arabadaki terlemem beni korkutuyor onun dışındı sıkıntı yok bence.Saç ekimimin üzerinden 20 gün geçti durum sonuçlansın diğer arkadaşların kafasında soru işareti varsa diye mesajımı güncellerim
Sagol kardeşim teşekkür ederim bilgilendirmen için. Dikkat edeceğim artık 30 ağustos ta gideceğim hayırlısıyla.

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Ağustos 2022, 20:58:22 »
29 haziranda ektirdim sıkıntı yok kardeşim
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

Facebook Twitter Instagram