Gönderen Konu: Huseyin Örs saç ekimi  (Okunma sayısı 10454 defa)

monoblok

• Hero Member
Ynt: Huseyin Örs saç ekimi
« Yanıtla #45 : 27 Mayıs 2023, 12:07:39 »
Hüseyinde hüseyinn  kanım aksa hüseyin diye akar:)))

Ya çok güldüm gerçekten bu adamlar nasıl saç ekiyor
Böyle saçma iletiler attırıp milleti aptal yerine koymaya çalışmak nedemek abi ya:)

Devam et başkan sen :)

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 27 Mayıs 2023, 12:10:18 »
Gülerek okuyorum😁

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 27 Mayıs 2023, 13:13:07 »
hüseyin bir ekiyor bir ekiyor 1 graft ekiyor 1000 tane saç teli çıkıyor inanmayan araştırsın |-onayisareti-|

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #48 : 27 Mayıs 2023, 15:35:38 »
Hepsi yeni üye olmuş 1 mesajı olmayan forumla alakası olmayan hesaplar.

Yok gitmişte süper sonuç almışta

Babama saç ekti süper oldu diyor adam hansende işin yok açtın interneti geldin bu foruma babanın saçını anlatmak için zahmete girdin:)

Bu forumda böyle şeyler para etmez bu rafa insanlar 1 sene saç ekimi paylaşıyor

İki tane öncesi sonrası resim gönderdin diye kimse sana saç ektirmez hüseyin bey.

Yemez bunu forum üyeleri.

Sen git kendi çapında takıl hocam bura okyanus boğulursun

Ankarada şahin çelik gibi isimler varken ve 100 lercr forum üyesinin saç ektirip dürüst paylaşımını takip etmiş insanlar olarak. Ben ektirdim he süper bilen bilir:)) bilsek biz biliriz yaa Kalbi burada atar saçın.

Neyse tavsiyem aklı olan zaten konuyu okur değerlendirir anlar dümenleri. Adminlerde zaten bu yüzden silmemiş.
Kardeş bizim şahin dediğin adama neye verecek çuval dolusu paramız yok kaldıki bu adamın sonuçları ondan bile güzel ektiren insanlar bire bir size cevap veriyor siz h.örste  saç ekimi yaptırdınız mı bilip bilmeden dan dun yazıyorsunuz benim sonucum iyi olmasa asla buraya böyle olumlu yazmam neden başkalarının da olumsuz sonuç almasına sebep olayım çok merak eden adam yazsın telini önceki sonraki tüm resimlerimi atayım canlı arayım görüntülü konuşayım daha ne bekliyorsunuz

Neverbackdown

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #49 : 27 Mayıs 2023, 16:48:23 »
Hintele ödeme yapsan bile reklam için bu forumda gerçek ektirenlerin süreçleri paylaşılıyor millet ona göre tercihini yapıyor. Genel olarak buranın kullanıcıları zeki  yemezler 😂 Hüseyin kardeş bence git instagram veya facebookta reklam yap zamanını boşa harcama .

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 28 Mayıs 2023, 03:34:34 »
Hintele ödeme yapsan bile reklam için bu forumda gerçek ektirenlerin süreçleri paylaşılıyor millet ona göre tercihini yapıyor. Genel olarak buranın kullanıcıları zeki  yemezler 😂 Hüseyin kardeş bence git instagram veya facebookta reklam yap zamanını boşa harcama .
+1
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 28 Mayıs 2023, 03:45:09 »

bunlar bu  zeka ile facebook instagram da filanda reklam yapamaz
tam  cabbar bunlar ya :)

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 28 Mayıs 2023, 03:47:02 »
Kardeş bizim şahin dediğin adama neye verecek çuval dolusu paramız yok kaldıki bu adamın sonuçları ondan bile güzel ektiren insanlar bire bir size cevap veriyor siz h.örste  saç ekimi yaptırdınız mı bilip bilmeden dan dun yazıyorsunuz benim sonucum iyi olmasa asla buraya böyle olumlu yazmam neden başkalarının da olumsuz sonuç almasına sebep olayım çok merak eden adam yazsın telini önceki sonraki tüm resimlerimi atayım canlı arayım görüntülü konuşayım daha ne bekliyorsunuz

abi çok barzosunuz tüm ekip:)

aklı olan zaten bu merkeze saç ektirmek ve zaten saç ekitrecek olanda elbet bu yazıyı okuyup vaz geçer google de araması yeterli biraz daha devam edin :)

şahin çelik kalitesine ulaşmanız için daha çok fırın ekmek yemesi lazım Hüseyin ciğimin

Hayta Hayat

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #53 : 28 Mayıs 2023, 09:25:23 »
Saç ekimi yapmadan önce görmüştüm. Facebook gruplarında bir kaç kişi, sürekli bu hüseyin denilen kişiyi yere göğe sığdıramıyordu. Greftler havada uçuyordu, 10bin greftler filan 😔 Adamın numarasını atan yoktu sadece instagram adresini verip geçiyorlardı durumun vehametini burdan anlayın. Kusura bakmasınlar reklam gerçekten zeki insanların işi bu yer her zaman aklımda kötü bir yer olarak kaldı. Hatta böyle bir insanın varlığından bile şüphe etmiştim. Eğer iletişime geçseydim heralde beni atm önüne çağırıp parayı gönderdikten sonra benim numaramı engelleyecek sandım 😄 Bu izlenimi onlar verdi çünkü hiç bir yerde iletişim bilgisi yok. Muhtemelen bu forumuda facebook gruplarında bulunan kitleyle bir tutup insanları 2 fotoğrafla cezbetmeye çalışıyorlar. Yaptıkları tam bir akıl tutulması .
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2023, 10:03:14 Gönderen: Hayta Hayat »

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 29 Mayıs 2023, 02:08:46 »
hasta kitlesinin zeka durumu da önemli tabi zaten araştıran sorgulayan insanlara buraya gelip hesap alarak överek bir şey elde edilmez

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #55 : 31 Mayıs 2023, 20:50:50 »
Sizin araştırmanızın içine edeyim ben polis memuruyum c.başkanlığı korumada çalışan arkadaşların tamamı buraya ektirmiş benden onlardan birinden refarans alarak gittim, yaptığı işlere baktım adam on numara işler çıkarmış, siz şahin denen sosyete bebesinin oyuncağı olmuşunuz, onun yaptığı fiyatın yarısına yapıyor ve onun yaptığı işten çok daha kaliteli iyisini çıkarıyor, görenler zaten kararını veriyor şuraya biri telini atsın önceki resimlerimi atayım, arayım görüntülü de arayım bir konuşalım baksın görsün, insanları yanıltmayın yazık günahtır ben iyi sonuç alsınlar faydalansınlar diye yazıyorum, adamda saç ektirenlerden bir tane olumsuz yazan yok ama ektirmeyen Şahinin bebeleri sahte hesaplarla burda iftira atıyorlar, akıl var mantık var bu adama saç ektirip kötü sonuç alan bir kişi koca internet ortamında olumsuz yorum yazmaz mı yok, kim ektirdi varmı olumsuz sonuç alan diyorum boş boş karalamalarda bulunuyorsunuz ve hesapları yöneten de şahinden sigara parası alan ya da yanında çalışan bir tane ergen, çünkü adamın namı Türkiye geneli yayıldı saç ektirenlerin sonuçlarından dolayı tr nin dört bir yanından müşteriler geliyor, Ankara'da başka yerlere giden yok tabi işler kesata sarınca h.örsü kötülemekte bulundu daha önce neredeydi bu formda yazan ergenler..

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 31 Mayıs 2023, 21:04:40 »
olley be hüseyin örs be

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 31 Mayıs 2023, 21:11:13 »
enteresan olmuş konu
kaliteli ve kurumsal bir merkeze saç ektirmenin önemi daha net anlaşılıyor böyle konulardan

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 31 Mayıs 2023, 23:12:59 »
Sizin araştırmanızın içine edeyim ben polis memuruyum c.başkanlığı korumada çalışan arkadaşların tamamı buraya ektirmiş benden onlardan birinden refarans alarak gittim, yaptığı işlere baktım adam on numara işler çıkarmış, siz şahin denen sosyete bebesinin oyuncağı olmuşunuz, onun yaptığı fiyatın yarısına yapıyor ve onun yaptığı işten çok daha kaliteli iyisini çıkarıyor, görenler zaten kararını veriyor şuraya biri telini atsın önceki resimlerimi atayım, arayım görüntülü de arayım bir konuşalım baksın görsün, insanları yanıltmayın yazık günahtır ben iyi sonuç alsınlar faydalansınlar diye yazıyorum, adamda saç ektirenlerden bir tane olumsuz yazan yok ama ektirmeyen Şahinin bebeleri sahte hesaplarla burda iftira atıyorlar, akıl var mantık var bu adama saç ektirip kötü sonuç alan bir kişi koca internet ortamında olumsuz yorum yazmaz mı yok, kim ektirdi varmı olumsuz sonuç alan diyorum boş boş karalamalarda bulunuyorsunuz ve hesapları yöneten de şahinden sigara parası alan ya da yanında çalışan bir tane ergen, çünkü adamın namı Türkiye geneli yayıldı saç ektirenlerin sonuçlarından dolayı tr nin dört bir yanından müşteriler geliyor, Ankara'da başka yerlere giden yok tabi işler kesata sarınca h.örsü kötülemekte bulundu daha önce neredeydi bu formda yazan ergenler..
  Şahin bey bebelerinizi pisten alınız. 😂😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 01 Haziran 2023, 11:53:36 »
Şahin çelik i neden kıskanıyorsun hocam sen ya:) işler mi kesat

En son sardırıcan bizi kendine hüseyin hocam yapma etme :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram