Gönderen Konu: Huseyin Örs saç ekimi  (Okunma sayısı 10469 defa)

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
Ynt: Huseyin Örs
« Yanıtla #30 : 26 Mayıs 2023, 19:29:02 »
Ben Hüseyin örs saglıkcı olduğuma inanmayan arkadaşlara ben telefonumu yazıyorum 5358927916 yaz ben sana diplomamı atayım hastane ortamında Ekim yapıyorum beni lafla karalayıpya altını doldurmayan namussuzdur kim bizden memmmun değilse belgesiyle yazsın çamur at izi kalsın su beni kiralayanlar özelden mesajlarını açsın kapamışlar feyk hesaplarını
meyve veren ağaç taşlanır
Hüseyin bey siz bir markasınız kafanızı takmayın sizi bilen zaten biliyor, bana saçımın Ekim olduğunu öğrenen herkes nerde eltirdin diyor direk isim telefon bilgilerinizi veriyorum Allah razı olsun elinize emeğinize sağlık

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
Ynt: Huseyin Örs saç ekimi
« Yanıtla #31 : 26 Mayıs 2023, 20:06:48 »
Arkadaşlar Ankarada Hüseyın Örs hakkında bilgisi olan varmı?
Kardeşim işim gereği yüzümü yükleyemiyorum ama buraya resim yükleyim kararı siz verin h.örs ün yaptığı işi 3/5 misli fiyata yapıyorlar çok kaliteli iş yapıyor ayrıca insanlık olarakta on numara bir insan adam gibi adamdır

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 26 Mayıs 2023, 20:07:48 »
Arkadaşlar Ankarada Hüseyın Örs hakkında bilgisi olan varmı?
Kardeşim işim gereği yüzümü yükleyemiyorum ama buraya saç ekim sürecimin rsimlerimi sırayla yükleyim kararı siz verin,  h.örs ün yaptığı işi 3/5 misli fiyata yapıyorlar çok kaliteli iş yapıyor ayrıca insanlık olarakta on numara bir insan adam gibi adamdır

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 26 Mayıs 2023, 20:12:39 »
Fazla söze gerek yok benden görüp en az 40 kişi bu adama gidip ektirmiştir Allah a şükür ben dahil herkes memnun h.örs babamın oğlu değil adam emek ediyor ve işinin hakkını veriyor gidin faydalanın tanışın konuşun yaptığı işlere bakın zaten kararı vermiş oluyorsunuz

İsmael86

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Mayıs 2023, 22:13:23 »
Hüseyin Hocayı amcaoğlumun saçını ektirmesiyle tanımış oldum.Açıkcası hiç reklamının olmamasına çok şaşırmıştım.İlk ekimimi 2011 yılında yaptırmış biri olarak donör bölgenin ölçüsüz bir şekilde hırpalanmasından dolayı soru işaretleriyle gittim.Ama sağolsun Hüseyin Hoca 2 seans yaparak 5000 greft saç ekti,şuanda 5.aydayım genel olarak memnunum.Dönor bölgemdeki seyreklikler orantılı bir şekilde dağıtıldı.Bu arada Eylül ayı gibi tepe bölgesine da yapmayı planladık.Kısaca amacım pohpohlama değil sadece gidin tanışın Hoca ve ekibiyle, ( Evet Hocanın alın kısmında saç seyrek ama bildiğim kadarıyla aslında Hoca da saç ekim mağduru , fut teknolojisinin ilk mağdurlarından )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Mayıs 2023, 22:40:19 »
Hintell şu aynı ip'den reklam yapanları, ilk iletisiyle adını sanını duymadığımız ekimcileri övenleri banlar mısın? her gördüğümde gülüyorum da illa inananlar çıkacak

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Huseyin Komurcu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 26 Mayıs 2023, 23:17:42 »
Huseyin örs hocam ellerine sağlık

Huseyin Komurcu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 26 Mayıs 2023, 23:20:08 »
Huseyin örs hocam ellerine sağlık

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 26 Mayıs 2023, 23:25:22 »
Öf be huseyin hocama bak be bu adam varken asmed  falan hikaye

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 26 Mayıs 2023, 23:59:57 »
Hintell şu aynı ip'den reklam yapanları, ilk iletisiyle adını sanını duymadığımız ekimcileri övenleri banlar mısın? her gördüğümde gülüyorum da illa inananlar çıkacak

Üşenmedim okudum hepsini
Arkadaşa katılıyorum hintel sana zahmet imkanınız varsa ip lerini çıkartabiliyormusun 😊
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Ali Rıza Binbasar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 27 Mayıs 2023, 01:25:43 »
Üşenmedim okudum hepsini
Arkadaşa katılıyorum hintel sana zahmet imkanınız varsa ip lerini çıkartabiliyormusun 😊
Milletin işi gücü yok sahte hesaplarla h.örsü övecek öyle mi, kardeşim bu adamda Ekim yaptıran herkes memnundur siz lüx yerlere gidip avuç dolusu paralar ödeyip çim adam şeklini alırken bu adama gidip şu kadar param var abi ektirmek isyitorum diyen insanları bile boş çevirmeyip dört dörtlük iş çıkaran adamdır,
Burda kimse boşuna atıp tutmasın h.örs konusunda şüphesi olan GSM numarasını atsın whatshaptan görüntülü de ararım eski yeni resimlerimi de yollarım, adama ekime gidip memnun kalmayan varsa ispat etsin benim en az yakından uzaktan 40 a yakın tanıdıpım ekime gitti hepside dua ediyor, ben de dua ediyorum yaptığı iş işçilik çıkan saç sonuç 10 numara eline koluna sağlık Allah razı olsun ondan beni piyasada ektirdim diye gezen çim adamlara benzetmediği için

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 27 Mayıs 2023, 03:26:28 »
komedi ya :D

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 27 Mayıs 2023, 10:21:48 »
Bizim karaladığımız yok
Burda insanlar hem fikir alır hem fikir verir
50 tanıdığının saç ektirdiğine özelden atacağın fotoğraflara ihtiyacımız yok

İşlemini ilk zamandan paylaşım yapılmadıktan sonrasın da bizim için bir değeri yok
Kaldıki öncesi sonrası bakacak olsak her merkezin instagram sayfasında başarısız sonuç yok gider onlara bakarız
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 27 Mayıs 2023, 11:51:14 »

Reklam yapıyorlar. Akılları sıra

Hüseyin bey forumu aramış telefonla rica etmiş ama burada çocuk kandırır gibi arkadaşlar reklam yapmaya kalkarsa bu bize saygısızlık olur
Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 27 Mayıs 2023, 12:02:01 »
Hepsi yeni üye olmuş 1 mesajı olmayan forumla alakası olmayan hesaplar.

Yok gitmişte süper sonuç almışta

Babama saç ekti süper oldu diyor adam hansende işin yok açtın interneti geldin bu foruma babanın saçını anlatmak için zahmete girdin:)

Bu forumda böyle şeyler para etmez bu rafa insanlar 1 sene saç ekimi paylaşıyor

İki tane öncesi sonrası resim gönderdin diye kimse sana saç ektirmez hüseyin bey.

Yemez bunu forum üyeleri.

Sen git kendi çapında takıl hocam bura okyanus boğulursun

Ankarada şahin çelik gibi isimler varken ve 100 lercr forum üyesinin saç ektirip dürüst paylaşımını takip etmiş insanlar olarak. Ben ektirdim he süper bilen bilir:)) bilsek biz biliriz yaa Kalbi burada atar saçın.

Neyse tavsiyem aklı olan zaten konuyu okur değerlendirir anlar dümenleri. Adminlerde zaten bu yüzden silmemiş.

Facebook Twitter Instagram