Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 53030 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #240 : 03 Kasım 2022, 20:40:10 »
Selamlar Arkadaşlar, 150. Gün (5.Ay)

Kazasız belasız bugünlere geldik çok şükür. 5 Ay önce ki halimle şimdiki halimi kıyasladığımda elbette çok farklılıklar var. Sizlerlede paylaşmak istedim.

Açık alana göre yine idare eder durumdayım :) Saçlarımın ince telli olması biraz dezavantaj tabi bu durumda. Tepe bölgesine çok fazla girilmemesine rağmen ön taraftan daha iyi gelişti. Ön taraflarda yer yer seyreklikler mevcut. Merkezle iletişime geçtiğimde zamanla kapatıcılık artacak, saçların daha forum kazanacağını ifade ettiler. İkinci ekimde daha iyi bir görüntü olacağı düşüncesindeyim. (İkinci bir ekimi kesinlikle istiyorum özellikle sakal destekli)

Şimdilik ön taraflar biraz seyrek olsada önümde daha çok zaman olduğunu biliyorum. Belki saç çıkışı çok olmayabilir her ne kadar alttan gelen küçük saçları görsemde, fakat kalınlaşması ve kapatıcılığın daha fazla artacağı yönünde umutlarım var :) Tamamen boş bir alana ekim yapıldığını düşünecek olursak üst tarafta hafif karartı bile insanı mutlu ediyor. Merkez çok ilgili, kendilerine çok teşekkür ederim. Asuman hocamız ne zaman bir soru sorsam her zaman cevap veriyor ve yardımcı oluyor.

4. Fotoğtaf Prozinc spreyi sürdükten sonra çekim yapıldı. Normal kuru halinde çok fazla farkedilmesede kafama sprey sürdüğümde seyreklik biraz daha öne çıkmakta. Tek umudum bu seyrek alanın biraz daha gelişmesi ve kapatıcılık oranının artması.

Not olarak; Özellikle son bir haftadır saç diplerimde tatlı tatlı kaşıntılar, yer yer kafa derimde sanki bazı şeyler yürüyormuşcasına (Karınca misali) umut veren adımlar mevcut. Belki de yeni yavrular yavaş yavaş boy veriyor. İnşallah öyledir :)

Durum bu şekilde dostlar. Bir Sonra ki paylaşımda görüşmek dileğiyle :)
Değerli yorumlarınıza her zaman ihtiyacımız var. Olumlu olumsuz değerlendirmelerinizi bekliyorum. Sevgiler (Onur)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 03 Kasım 2022, 20:52:42 »
150. Günde Kullanılan Takviyeler;

Medikal Takviyeler;

XPECİA; Sabah / Akşam 1 Tablet.
PROPECİA; Sadece Akşamları 1 Tablet.   
SOLGAR VM 2000; 120. Gün itibariyle İki Günde 1 Tablet.               
SOLGAR ALPHA LİPOİC ASİD; 120. Gün itibariyle İki Günde 1 Tablet. 

Şampuan & Losyon;

REVİTA ŞAMPUAN; Sabah Yıkamalarında.
VİCHY DERCOS (MOR); İki Günde bir yıkamalarda. 
QEN Biotin içerikli doğal sprey ve Prozinc Plus Sprey.                     

Ekstra olarak merkez tavsiyesiyle, 120. Gün itibariyle her üç günde bir yıkama sonrası ''Dermaroller'' kullanıyorum.

Takviyelerde değişiklik olursa yine güncelleme yapacağım. Sevgiler.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 03 Kasım 2022, 21:35:18 »
Maşallah açık alana göre efsane giden bir saç ekimi süreci dostum
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 03 Kasım 2022, 21:40:10 »
Maşallah açık alana göre efsane giden bir saç ekimi süreci dostum

Hintell başkanım teşekkür ederim! Sende olmasan kimler bize yorum yapacak :)
Eksik olma abi teşekkür ederim. 6. Ay paylaşacaktım aslında biraz daha gelişir diye ama sayfaya yorum gelince 5. Ay sürecimi paylaşmak istedim. Umarım kalınlaşma olur ve kapatıcılık bir tık daha artar.
Sabırla bekleme modundayım bir sonra ki ay görüşmek dileğiyle :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #244 : 03 Kasım 2022, 21:59:21 »
güzel gidiyor süreciniz ilerde daha iyi olacaktır. birde revita şampuanı nereden temin ettiniz acaba?
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 03 Kasım 2022, 22:06:30 »
güzel gidiyor süreciniz ilerde daha iyi olacaktır. birde revita şampuanı nereden temin ettiniz acaba?

Selamlar teşekkür ederim yorumunuz için. Sizin ekiminiz de çok güzel gözüküyor açıklık olarak çok iyi avantaja sahipsiniz. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız.
Revita şampuanı yurt dışından temin ettim. Tekrar temin edebileceğimi düşünmüyorum bu sebeple çok tutumlu kullanmaktayım. 2 ay daha idare edebilmek için.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Kellüminati

• Full Member
« Yanıtla #246 : 03 Kasım 2022, 22:14:42 »
Maşallah hocam süreciniz çok iyi devam ediyor. Ben önümüzdeki iki ay çok güzel ataklar göreceğinizi düşünüyorum. Tek ekimle bile iş bitebilir ikinci ekim daha estetik görünüm için tabii ki tercih edilebilir :)
  • Ekim Tarihi: 15.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 03 Kasım 2022, 22:38:28 »
Hocam saçlarınız 5 aya göre mükemmel olmuş, kutluyorum. Erken sonuç almanızda süreç boyunca pozitif oluşunuzunda rölü var bence. 3 ay sonra görüntü çok daha iyi hale gelecektir. ikinci ekimi düşünmenize sevindim, zaten o ekimden sonra açık alan neredeyse tamamen kapanacaktır :)
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 03 Kasım 2022, 23:26:53 »
Merhabalar süreciniz iyi gidiyor maşalalh.Mdrkez size de alopexy önerdi mi cikislari hızlandırmak için merak ettim?
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 04 Kasım 2022, 00:28:38 »
Bu konulara cok hakim degilim bu platformda gordugum okudugum inceledigim sonuclara niyazen gayet iyi ilerliyor hocam sureciniz super ve cok tesekkurler cok guzel anlatmissiniz herseyi adim adim gercekden bana cok faydasi dokundu 10 gun sonra bende paylasmis olacagim sureci insallah😊👍🏼
  • Yaşınız 25

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 04 Kasım 2022, 00:49:09 »
Maşallah hocam süreciniz çok iyi devam ediyor. Ben önümüzdeki iki ay çok güzel ataklar göreceğinizi düşünüyorum. Tek ekimle bile iş bitebilir ikinci ekim daha estetik görünüm için tabii ki tercih edilebilir :)

Selamlar, üstadım teşekkür ederim değerli yorumun için. İnşallah bakalım beklemedeyiz umarım daha iyi olur :)
Senin de ekim sürecini fırsat buldukça takip ediyorum. Çok iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum. Benim açıklık fazla olduğundan ikinci ekim şart üstad, Birlikte güzel sonuçlar almak dileğiyle :)

Hocam saçlarınız 5 aya göre mükemmel olmuş, kutluyorum. Erken sonuç almanızda süreç boyunca pozitif oluşunuzunda rölü var bence. 3 ay sonra görüntü çok daha iyi hale gelecektir. ikinci ekimi düşünmenize sevindim, zaten o ekimden sonra açık alan neredeyse tamamen kapanacaktır :)

Üstad selamlar, vakit ayırıp yorum yaptığın için teşekkür ederim. Hamd olsun sürekli pozitif bir yapım vardır genelde , umarım alt yapı daha da sağlamlaşır ikinci ekime daha güzel bir giriş yapmış olurum :)
Senin de sürecini yakınen takip ediyorum. 6. Ayında harika bir gelişim göstereceğine inanıyorum. Sağlıcakla kalasın dostum :)

Merhabalar süreciniz iyi gidiyor maşalalh.Mdrkez size de alopexy önerdi mi cikislari hızlandırmak için merak ettim?

Abi Selamlar, teşekkür ederim değerli yorumun için. Sizin ekimi de takip ediyorum çok güzel olmaya başladı şimdiden 6. ayda daha iyi olacak inşallah. Merkezle görüşmem de evet banada önerildi, seyrek alanlar ve saç çıkışlarının hızlanması ile alakalı. Lakin önce Asuman hocayla görüşeceğim. Ekim bölgesine 3-4 Fıs şeklinde kullanmanın ve zamanla azaltmanın çok bir zararı olacağını düşünmüyorum ama sizleri yanlış yönlendirmek istemem. Sadece asuman hanım değil bir çok merkez öneriyor zaten. Ben şimdilik doğal olan bir sprey kullanıyorum QEN marka ekstra olarak propecia fin.

Bu konulara cok hakim degilim bu platformda gordugum okudugum inceledigim sonuclara niyazen gayet iyi ilerliyor hocam sureciniz super ve cok tesekkurler cok guzel anlatmissiniz herseyi adim adim gercekden bana cok faydasi dokundu 10 gun sonra bende paylasmis olacagim sureci insallah😊👍🏼

Hocam selamlar, teşekkür ederim yorumunuz için. Süreciniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun Rabbim verilen maddi manevi emeklerimizi boşa çıkarmasın. Sabırlı ve Pozitif olman sana en büyük kazancı sağlacayaktır. Sürecini paylaştıktan sonra ziyaret eder fikirlerimi paylaşırım :) Sağlıcakla kalasın.

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Costanzo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #251 : 04 Kasım 2022, 01:01:17 »
Selamlar değerli forum üyeleri  :)
Böyle bir platformu kurarak insanların araştırmalarını kolaylaştıran, bilgi sahibi olmamızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Forumda bulunan konuların bir çoğunu okuyarak, bazen notlar alarak, 'Haberdar Et' butonuna basarak bir çok arkadaşımızın işlemlerini takip ettim.
Bu sayede saç ekimi yaptıracağım merkezi, kullanacağım ilaçları, süreçte neler yapılması gerektiğini sıkılmadan itinayla okudum.

Ve sonunda Asuman Hair Transplant saç ekim merkezinde karar kıldım.
Merkezle ilk görüşmem mayıs ayında gerçeklemişti, 1 Haziranda karar kıldıktan sonra bu tarihe kadar dönor bölgesini güçlendirmek için bir kaç vitamin ve ilaç tavsiyesi verildi merkez tarafından.
(Proscar, Xpecia, Prozinc Plus Şampuan ve Sprey) vs bu ilaçları yaklaşık 15 gün kadar kullandım, ekime 5 gün kala bıraktım.

1 Haziran 2022 (Doğum Günüm)

Evet arkadaşlar ekim tarihimi ikinci doğum günüm olarak not ediyorum :) Nasıl ki doğduğumuz zaman saçlarımız olmadan hafif kel dünyaya geliyoruz , benimde ekim öncesinde saçım olmadığı için yeni bir doğum olarak nitelendirerek kendi sürecimi sabırla bekliyor olacağım. ( :  Tabiki süreci siz değerli forum üyeleriyle de paylaşmaya devam edeceğim.

Alan biraz geniş olduğu için aslında ön tarafta tarayacak yer olsun kısacası kellikten kurtulmuş olayım yeter diye düşünerek bu yola başvurdum.
Asuman hanıma çizgi konusunda hiç karışmadım, doğal şekilde nasıl olacaksa siz bilirsiniz hocam ben size güveniyorum dedim. Hocamız da sağolsun olabileceğin en iyisini uyguladı.
Bir yıl sonra sıklaştırmak için sakaldan ve saçtan bir ekim daha planladık. Ama tabi bu tamamen bana bağlı belki çıkan sonuçtan memnun kalacağım ve ikinci ekime gerek duymayacağım. Ama alanım biraz geniş olduğu için Asuman hocamız yaptırırsan daha güzel olur dedi. Bakalım kısmet :)

Ekim Günü ;

1 Haziran sabahI 07:30'da Yüz Yıl Hastanesine (Pendik) giderek, merkezin açılmasını bekledim tatlı bir heyecanla.
Sonrasında çalışan arkadaşlar ve Asuman hanım gelerek mütevazi ve mutlu şekilde beni karşıladılar. Dilara ve Elif hanım anastezi işlemleri tamamladılar. Saat 9 itibariyle operasyona başlamış oldular.
Benim alan biraz geniş olduğu için arkadaşlar yoruldu epey , buradan kendilerine teşekkür ediyorum tekrardan :)

Öğlen 13:30 da 15 dakikalık bir yemek molasından sonra sürece kaldığı yerden devam edildi. Asuman hanım sık sık gelerek kontrollerini gerçekleştirdi. Dönor bölgesinden sonra kanal açmak için asuman hocamız geldi ve tüm kanalları tek tek açtı ve ekim işlemine başlanıldı. Tüm süreç boyunca Elif hanım ve Asuman hanım birlikte ektiler. Dediğim gibi alan biraz geniş olunca epey mücadele oldu :)

Akşam 20:00 gibi operasyon sonlandırıldı. Ve hastaneden çıkış yaptım.

Asuman Hair saç ekim merkezinden , çalışanlarından ve özellike Asuman hanımdan ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldım.

Sizlerle ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum.

Umarım bu yola başvurmuş tüm dostlarımız istediği sonucu yakalar.

Okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Allah' emanet olasınız. Sevgiler. (Onur)
bügün bende gittim 4 KAT DA güzel bi konsepti olan cok hanım hanımcık kibar bir hanfendi kendisi cok samimi cok ilgiliydi dönör alanım sık olmasına ragmen güçlendirmek icin banda finasterid verdi 1 ay kullanıp ektirecegim bende
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia yan etki yaptı biotin devam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 04 Kasım 2022, 04:07:38 »
Hintell başkanım teşekkür ederim! Sende olmasan kimler bize yorum yapacak :)
Eksik olma abi teşekkür ederim. 6. Ay paylaşacaktım aslında biraz daha gelişir diye ama sayfaya yorum gelince 5. Ay sürecimi paylaşmak istedim. Umarım kalınlaşma olur ve kapatıcılık bir tık daha artar.
Sabırla bekleme modundayım bir sonra ki ay görüşmek dileğiyle :)

Sürecin daha erken saçların gelişecektir zaten
Ama açık alana göre gerçek anlamda başarılı şükret :)
Global Moderator

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #253 : 04 Kasım 2022, 04:53:14 »
Hocam kapanmaya başlamış süreç erken daha çok uzun yol var ve cok disiplinlisin yapılması gereken herşeyi eksisiksiz yapıyorsun bize de maşallah demek kalıyor inşallah süreç sonu gelmeden istediğin saçlara kavuşursun bol sabırlar diliyorum selamlar🙏🏻
Life Hair Şahin Çelik 2500 Greft Şaç Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28107.0
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 04 Kasım 2022, 09:58:05 »
Süper gelişme taraklar girmez yakında :)

Selamlar, hocam teşekkür ederim güzel yorumunuz için :) Umarım gelişim biraz daha artar kısmet bakalım bekleme modundayız. Bende sizlerin ekimini takip ediyorum özelliklle ikinci ekimi yaptıracağım için güzel bir örneksiniz. Süreciniz de güzel ilerliyor. Ön tarafınız şahane olmuştu zaten, bakalım bende ikinci seans için şimdiden gün saymaya başladım desem yeridir :) Sağlıcakla kalasın.

saça çıkmaktan başka bir çare bırakmıyorsun ki zaten 😁
şaka bir yana 130 günde ıslak halde saçlar böyleyse manya bir sonuç gelecek
hadi hayırlısı

Selamlar, hocam çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için, çok çok olağanüstü bir beklentim olmasada kapatıcılık yönünde biraz daha gelişim bekliyorum inşallah :)

bügün bende gittim 4 KAT DA güzel bi konsepti olan cok hanım hanımcık kibar bir hanfendi kendisi cok samimi cok ilgiliydi dönör alanım sık olmasına ragmen güçlendirmek icin banda finasterid verdi 1 ay kullanıp ektirecegim bende

Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun hocam, umarım bu beladan hep birlikte kurtulmuş oluruz. Merkez olarak harika bir yer seçtiğinizden emin olabilirsiniz :)

Hocam kapanmaya başlamış süreç erken daha çok uzun yol var ve cok disiplinlisin yapılması gereken herşeyi eksisiksiz yapıyorsun bize de maşallah demek kalıyor inşallah süreç sonu gelmeden istediğin saçlara kavuşursun bol sabırlar diliyorum selamlar🙏🏻

Dostum selamlar, çok sağol değerli yorumun için. Yavaş yavaş kapansın tam kapansın inşallah :)
Senin süreçte efsane ilerliyor, süreç sonuna çok güzel bir iş çıkacak senden buna tüm kalbimle eminim. Sadece ben değil hepimiz istediğimiz şekilde sonuçlar alalım inşallah. Sağlıcakla kalasın :)

Sürecin daha erken saçların gelişecektir zaten
Ama açık alana göre gerçek anlamda başarılı şükret :)

Abi demek istediklierini çok net olarak anlıyorum :) Memnun değilim dersem günaha girmiş olurum :D Şimdilik sabırla gelişmesini bekliyorum.
Tüm arkadaşlar adına sana çok teşekkür ediyorum, hiç yanlız bırakmıyorsun tekrardan eksik olmayasın. Saçlar biraz daha gelişir forum kazanırsa çiçekle gideceğim merkeze ikinci ekime :D
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram