Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 53027 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #225 : 13 Ekim 2022, 08:47:06 »
Masallah Hocam gidisat güzel  |-nazarboncugu-|

Selamlar, teşekkür ederim güzel yorumunuz için eksik olmayın :)

Maşallah açık alan ve sürecr göre bence gayet başarılı bir süreç inşallah çok daha güzel olacak saçlarınız maşallah diyorum

Sağolun hocam teşekkür ederim. Umarum 6. Ayda daha başarılı bir sonuç beni bekliyordur şimdilik sabırla beklemeye devam ediyorum :)

James hocam maşallah süreciniz çok güzel ilerliyor. Dikkatimi çekti sanırım kullandığımız takviyeler özellikle kafanızın tepe bölgesinde çok iyi fayda göstermiş,   saçlarınız baya kalınlaşmış, tepedeki tüyler saç olmuş.
Ben 6-7 ay civarında fön çekmeye başlayacağınızı düşünüyorum, fön makinası tavsiye etmemi isterseniz yardımcı olurum :)

Beni de şaşırtan durumlardan birisi hocam, normalde herkesin tepe bölgesi geç gelişiyor. Benim tepe bölgesi önden önce gelişti darısı öndeki arkadaşların başına :) Halbuki tepede gözle görülür şekilde çok az tüy vardı sadece sanırım dediğiniz gibi ilaçlar etkisini göstermiş. Takviyelerde değişim yok hocam her zaman kullandıklarıma devam ediyorum. 13. Sayfada sanırım takviyeler mevcut dilerseniz göz atabilirsiniz. Fön konusunda ki moral verici yorumun için teşekkür ederim, seninde sürecini takip ediyorum dostum, Allahın izniyle çok güzel bir sonuç alacaksın kal sağlıcakla :)

Konunuzu ilk günden beri takip ediyorum, inşallah ilerleyen süreçte saçlarınız çok daha iyi olacak, takviye olarak ne kullanıyorsunuz ?🧿

Hocam selamlar, eksik olmayın. Umarım daha iyi bir gelişim gösterir bakalım 6. ayda konuyu tekrardan güncellemiş olacağım nasipse belki öncesinden de yine fotoğraf göndermiş olurum. Takviye konusunda 13. Sayfada kullandıklarım yazmakta hocam dilerseniz bakabilirsiniz, henüz değişiklik yapmadık aynen devam. Tekrardan görüşmek dileğiyle :)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #226 : 13 Ekim 2022, 08:50:29 »
Eyvallah kardeşim ne yapalım mecbur kaç bin tane insanın hayatı kurtuluyor bu forum sayesinde
Kasapların eline düşmeyerek.

Allah razı olsun, gerçekten bu dediğinize katılıyorum. Arkadaşlarımdan da başlarına kötü olaylar geldi zamanında,  bu sebeple bençok bekledim saç ekimi için. İyi bir merkez tercih ettiğimi düşünüyorum Allah utandırmasın inşallah. Herşey için sağol abi eksik olma her zaman bizlere güç veriyorsun. Sen ve diğer tecrübeli arkadaşların hakkı ödenmez. Güncelleme yaptığımda her daim yorumunu bekliyor olacağım. Sağlıcakla kalasın :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #227 : 13 Ekim 2022, 08:54:40 »
Takviyeler ile alakalı sorular gelmekte bende bu sayfada tekrar paylaşmak istedim. Henüz değişiklik yok arkadaşlar, 120 günde neye devam ediyorsam halen aynı takviyelere devam :)

Ekstra olarak 30. Gün ve 130. Gün olarak da bir fotoğraf paylaşmak istedim. Şok dökülme sonrası gelişim güzel, umarım 6. Ayda daha güzel bir gelişim olur. Sağlıcakla kalın.

130. Günde Kullanılan Takviyeler;

Medikal Takviyeler;

XPECİA                                ; Sabah / Akşam 1 Tablet.
PROPECİA                            ; Sadece Akşamları 1 Tablet.   
SOLGAR VM 2000                 ; 120. Gün itibariyle İki Günde 1 Tablet.               
SOLGAR ALPHA LİPOİC ASİD ; 120. Gün itibariyle İki Günde 1 Tablet.

Şampuan & Losyon;

REVİTA ŞAMPUAN            ; Sabah Yıkama                       
PROZİNC PLUS SPREY      ; Sabah / Akşam Yıkama Sonrası
PROZİNC PLUS ŞAMPUAN ; Akşam Yıkama

Ekstra olarak merkez, 120. Gün itibariyle her üç günde bir ''Dermaroller'' kullanmamı tavsiye etti.

Şimdilik durum bu şekilde arkadaşlar. Takviyelerde değişiklik olursa yine güncelleme yapacağım. Sevgiler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Gekao

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #228 : 13 Ekim 2022, 09:08:10 »

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #229 : 13 Ekim 2022, 09:14:12 »
Benim saçı da yorumlar mısınız

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28746.0

Selamlar, hocam siz benimkini yorumlamadınız ama ben sizinkini yorumlayayım :D
Adını sıkca duyduğumuz bir merkezde ekim yaptırmışsınız, yakın bir arkadaşımda aynı sizin merkezde ekim yaptırdı. Şu anda oldukça memnun. Açıklık olarak avantajlısınız, merkezin takviyelerine her zaman uyun. Güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum. Sağlıcakla kalın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Gekao

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 13 Ekim 2022, 09:17:39 »
Ben açıkçası pek bilmiyorum , bir anlık kararla Ekim yaptırdım , bu sayfalardaki yorumlara bakıyorum hocam ,sizinki de umarım sıklaşır,daha erken vakit

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 13 Ekim 2022, 09:23:57 »
Ben açıkçası pek bilmiyorum , bir anlık kararla Ekim yaptırdım , bu sayfalardaki yorumlara bakıyorum hocam ,sizinki de umarım sıklaşır,daha erken vakit

Sizinki de çok güzel olacak hocam. İlk 15 günü kazasız belasız atlattıktan sonra gerisi geliyor. Merkezle iletişim halinde olun, güzel bir ekim merkezi seçtiniz. Çok güzel gelişim göstereceğine emin olabilirsiniz. Forumda ki daha tecrübeli arkadaşlar sizlerin konusunu her daim takip ediyor olacak. Doğru yerdesiniz içinizi ferah tutun. Tekrardan sağlıcakla kalın :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Fury

• Full Member
« Yanıtla #232 : 13 Ekim 2022, 11:40:15 »
Süreçlerimiz baya yakın bence gelişiminiz benimkine göre daha iyi . Bugün 5. Ay paylaşımı yapacağım ona göre kıyas edebilirsiniz .
  • Ekim Tarihi: 13.05.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Biotin - b12 - d3 - Omega3 - doku yenilenmesi için her gün bir bardak ilikli kemik suyu

repla87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 13 Ekim 2022, 12:07:53 »
Hocam merhabalar öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Süreç gayet güzel ilerliyor. Konuyu okudum fakat göremedim, yöntem olarak DHİ mi kullanıldı?

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #234 : 13 Ekim 2022, 17:09:54 »
Hocam süreciniz gayet güzel ilerliyorum. 6-8 ay arası saçları taramaya başlarsınız İnşallah.

Saçlarınızı günlük 2 kere mi yıkıyorsunuz? Sizce bu dökülmeye sebep olmaz mı (yani günlük 2 yıkama fazla değil mi)?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #235 : 13 Ekim 2022, 18:46:29 »
Kullandığım takviyeler çok iyi kardeşim
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #236 : 13 Ekim 2022, 19:07:15 »
Saç ekimi sürecin çok güzel ilerlemiş maşallah hocam

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #237 : 13 Ekim 2022, 20:03:01 »
Süreçlerimiz baya yakın bence gelişiminiz benimkine göre daha iyi . Bugün 5. Ay paylaşımı yapacağım ona göre kıyas edebilirsiniz .

Hocam Selamlar, Sayfanızdan paylaşımınıza ulaştım maşallah çok iyi gelişim göstermiş. Bence sizin süreç ile benim sürecim birbirine çok benziyor, lakin siz bana göre avantajlısınız. Çünkü ekim önceside saçlarınız var sizin , kısacası açıklığımız aynı değil. Benim hiç yoktu maalesef :) Bende sizde ki gelişimi daha çok beğendim. 7. ve 8. Aylarda sizinki çok başka seviyelerde olacağı düşüncesindeyim. Nazar değmesin inşallah. Umarım hepimiz istediğimiz sonuca ulaşmış oluruz süreç sonunda. Sağlıcakla kalın.

Hocam merhabalar öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Süreç gayet güzel ilerliyor. Konuyu okudum fakat göremedim, yöntem olarak DHİ mi kullanıldı?

Selamlar, değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Hocam inanın yöntem konusunu bilmiyorum. Ekim öncesi çok araştırma yaptım bir çok merkezle görüşmem oldu lakin en sonunda Asuman Hair saç ekim merkezini tercih ettim. Allah utandırmasın güzel bir merkez seçtiğime inanıyorum. Forumda ki tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler ben hiç araştırmadım hangisi iyi yöntemdir bilmiyorum. Kendimizi teslim ettik, takviyelerle birlikte akışına bıraktık :)

Hocam süreciniz gayet güzel ilerliyorum. 6-8 ay arası saçları taramaya başlarsınız İnşallah.

Saçlarınızı günlük 2 kere mi yıkıyorsunuz? Sizce bu dökülmeye sebep olmaz mı (yani günlük 2 yıkama fazla değil mi)?

Üstad selamlar, teşekkür ederim sürece kaldığımız yerden devam ediyoruz :)
Yıkamayı merkez söyledi günde iki kez diye bende Sabah/Akşam yıkamaya devam ediyorum. Dökülmeye sebep olur mu inanın bilmiyorum hocam. Merkez ne dediyse aynısını uyguluyorum. Tekrardan bir sorarım iki yıkamaya devam edeyim mi diye sonrasında paylaşım zamanı tekrar güncellerim. Sağlıcakla kalasın.

Saç ekimi sürecin çok güzel ilerlemiş maşallah hocam

Hocam teşekkür ederim. Vakit ayırıp yorum yaptığınız için sağolun. Umarım ilerleyen zamanlarda gelişim devam eder ve daha memnun edici bir kıvama gelmiş olur. Eksik olmayın sevgiler. :)

Kullandığım takviyeler çok iyi kardeşim

Başkanım teşekkür ederim :)
Sayende araştırmalarımızı yapıp en doğru tercihleri yapmaya çalışıyoruz. Ara verme gibi bir düşüncemde yok. Çok şükür yan etki olmadı şimdiye dek. Özellikle medikal ürünleri disiplinli bir şekilde kullanmaya çalışıyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda etkisini daha iyi bir şekilde görmüş olurum. Sağlıcakla kalasın abi eksik olma.

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #238 : 14 Ekim 2022, 14:24:55 »
saça çıkmaktan başka bir çare bırakmıyorsun ki zaten 😁
şaka bir yana 130 günde ıslak halde saçlar böyleyse manya bir sonuç gelecek
hadi hayırlısı

suzy_q

• Sr. Member
« Yanıtla #239 : 03 Kasım 2022, 19:59:54 »
Süper gelişme taraklar girmez yakında :)

Facebook Twitter Instagram