Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 53034 defa)

kellox

• Life
  • Full Member
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #210 : 04 Ekim 2022, 19:54:26 »
Hocam çokmışlar devam edecek seyreltik kapanacak mevcut saçlar kalınlaşacak sonuç çok güzel olacak inşallah 4 aya göre süreç bence çok iyi ilerliyor kafa derinle şimdiden vedalaş bence 2 aya görmeiceksin kendisini inşallah selamlar🙏🏻

dodo_1907

• Full Member
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #211 : 06 Ekim 2022, 00:33:29 »
Maşallah gayet güzel gitmiş tertemiz . İlaç ve beslenme de disiplinli olursan bomba gibi patlar bu saç 😀
  • Ekim Tarihi: -30.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Akgül Hair Clinic
  • Greft Miktarı -3800 greft
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Solgar Vm2000,Solgar Alpha-Lipoic Acid,Proscar 5 mg 1/4 , Evocapil kapsül (2),Prozinc Plus sprey ve şampuan

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 06 Ekim 2022, 08:02:55 »
Çok iyi homojen daha sürecin başları ve bu çıkan hertel kalinlasacak çok güzel gidiyor bence

Teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için. Umarım kalınlaşmalar gerçekleşir ve memnun edici bir görüntüye kavusmus oluruz. :)

Hocam çokmışlar devam edecek seyreltik kapanacak mevcut saçlar kalınlaşacak sonuç çok güzel olacak inşallah 4 aya göre süreç bence çok iyi ilerliyor kafa derinle şimdiden vedalaş bence 2 aya görmeiceksin kendisini inşallah selamlar🙏🏻

Üstad teşekkür ederim kıymetli yorumun için, umarım iki ay içinde değişiklikler gözle görülür şekilde artar. Seninde aynı şekilde sürecin harika ilerliyor. Kal Sağlıcakla :)

Maşallah gayet güzel gitmiş tertemiz . İlaç ve beslenme de disiplinli olursan bomba gibi patlar bu saç 😀

Üstad teşekkür ederim yorumun değer kattı profilime. Kalınlaşma olursa seyrekliklerin az da olsa kapanacağını düşünüyorum.
Dediğin gibi gerek takviye , gerek yıkamalar vs eksiksiz uyguluyorum, bakalım 150/160 günlerde nasıl bir ilerleme kaydedeceğiz hep birlikte göreceğiz inşallah.
Tekrardan teşekkür ederim. Seninkinin yarısı olsa kafi :) Sağlıcakla kalasın.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #213 : 10 Ekim 2022, 00:01:21 »
Sevgili James. 6. Ve 7. Aylarda çıkan saçlar inşallah kalınlaşma ya başlayınca istediğin görüntüyü elde edeceğini göreceksin :) Gayet güzel  |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 12 Ekim 2022, 17:37:55 »
Arkadaşlar Selamlar 130. Gün olarak bir güncelleme yapmak istedim.

Biraz da aklıma takılan soruları sizlerle paylaşmak istedim. Tecrübeli arkadaşların bu konuda cevaplarını bekliyorum.

- Saç çıkışları kaçıncı aya kadar devam ediyor ?
- Çıkan saçların hacim kazanması , yani kalınlaşma süreci ne kadar sürmekte ?
- Göze batan seyreklikler acaba ilerleyen zamanlarda kapanıyormu ?

Kafası tamamen kel olaran birisi için , üst tarafta hafif bir karartı görmek çok güzel bir olaymış :)

Merkeze kontrol için gittiğimde, sürecin normal seyrinde devam ettiğini ve çok daha güzel olacağını dile getirdiler. Asıl sürecin şimdi başladığını ve takviyerle birlikte saçların hem çıkışları hemde hacim kazanmaları konusunda 4. aydan sonraki süreci işaret ettiler. Merkez sağolsun her zaman her soruma yanıt vermekte, kontrol için randevu istediğimde her zaman yardımcı oluyorlar. Ektik-Bitti-Gitti muhabbeti yok, bu muazzam bir olay. Bu sebeple kendilerine teşekkür ediyorum. Ben biraz seyreklik olduğu konusuna takıldığım için sizlere de sorularımı sormak istedim.

Şimdilik takviyelere ara vermeden devam etmekteyim. Sizlerinde değerli yorumlarını bekliyorum.
Bir sonraki paylaşımı 6. Ay 180 Günü doldurduğum zaman yapacağım, o döneme kadar umarım saçlar sıklaşır ve daha memnun edici bir kıvama gelmiş olur. Sağlıcakla kalın. (Onur)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 12 Ekim 2022, 17:44:25 »
Sevgili James. 6. Ve 7. Aylarda çıkan saçlar inşallah kalınlaşma ya başlayınca istediğin görüntüyü elde edeceğini göreceksin :) Gayet güzel  |-nazarboncugu-|

Abi Selamlar, teşekkür ederim güzel dileklerin için.
Kısmet abim sabırla bekleme modundayız. Seninkinin yarısı kadar olsa yeterli , rabbim nazardan saklasın çok güzel oldu senin saçlar. Darısı bizlerin başına :) Sevgiler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Falcon06

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 12 Ekim 2022, 18:06:44 »
4 ay ne ara geçmiş ya, kardeşim herkesin çıkış dönemi çok farklı, ay olarak gelişme beklersen yanılabilirsin, Bi bakmışsın önümüzdeki ay Barış Manço gibisin inşallah. Bu süreçte öğrendiğim bişey var çok fazla takviye daha iyi sonuç demek değil, akışına bırakmak ve kendine dikkat etmek(Xpecia Proscar) istediğini verecek diye umuyorum. Sen daha iyi bilirsin ama yanları 2 numara ile aldırıp üstlere hiç dokunmadan süreci daha mutlu takip edebilirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 12 Ekim 2022, 18:11:11 »
Saç çıkışları 10 aya kadar devam eder Hızlı ya da yavaş kişiden kişiye cil yapısı sert ya da yumuşak greft kalitesi olarak sürer. Değişkenlik göstererek.

Senin sürecinde normal seyrinde ekim öncesi durumunu kıyas edersek süreç gayet başarılı. Sonuç olarak çok geniş bir alan. Sonuç olarak tamamen kel bir kafa nın şu an bu duruma gelmesi büyük başarıdır 140 günde ve çok bir sık sonuç bekleme zaten süreç sonu şu an dan bahsetmiyorum daha gelişecek ama bu alan için zaten iki ekim gerekir.

Sık taraflar seyrek alanlara göre de zamanla eşitlenir her bölge aynı anda aynı hızda gelişmez.

Sürecin gayet başarılı.

Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 12 Ekim 2022, 18:42:57 »
4 ay ne ara geçmiş ya, kardeşim herkesin çıkış dönemi çok farklı, ay olarak gelişme beklersen yanılabilirsin, Bi bakmışsın önümüzdeki ay Barış Manço gibisin inşallah. Bu süreçte öğrendiğim bişey var çok fazla takviye daha iyi sonuç demek değil, akışına bırakmak ve kendine dikkat etmek(Xpecia Proscar) istediğini verecek diye umuyorum. Sen daha iyi bilirsin ama yanları 2 numara ile aldırıp üstlere hiç dokunmadan süreci daha mutlu takip edebilirsin

Reisim Selamlar, öncelikle çok teşekkür ederim yorumun için. Zaten akışına bıraktım, sonuçta hiç yoktu benim üst tarafta şu anda bir kararti olması bile beni mutlu ediyor :)
Az evvel kuaförden çıktım vallahi, yanları uç numara yaptım üstlere çok hafif fazla uzayanları makasla aldırdım. Sureci devam etmekteyim. Senin sürecin çok çok iyi oldu masallah. Sanki kendi saçlarım gelismiscesine mutlu oldum. Kısmet bakalım 6. Ay da daha güzel bir görüntü paylaşmak dileğiyle :) Sağlıcakla kalasın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #219 : 12 Ekim 2022, 18:48:32 »
Saç çıkışları 10 aya kadar devam eder Hızlı ya da yavaş kişiden kişiye cil yapısı sert ya da yumuşak greft kalitesi olarak sürer. Değişkenlik göstererek.

Senin sürecinde normal seyrinde ekim öncesi durumunu kıyas edersek süreç gayet başarılı. Sonuç olarak çok geniş bir alan. Sonuç olarak tamamen kel bir kafa nın şu an bu duruma gelmesi büyük başarıdır 140 günde ve çok bir sık sonuç bekleme zaten süreç sonu şu an dan bahsetmiyorum daha gelişecek ama bu alan için zaten iki ekim gerekir.

Sık taraflar seyrek alanlara göre de zamanla eşitlenir her bölge aynı anda aynı hızda gelişmez.

Sürecin gayet başarılı.

Abi sen nasıl bir insansın ben anlamadım, bunca iş güç arasında kendi normal yaşantın dışında birde geliyorsun burada bizleri bilgilendiriyor ve hiç yalnız bırakmıyorsun. Allah senden razı olsun. Hiç eksik olma :)

Gelişim konusuna gelince benim zaten yukarıda hiç saçım yoktu başkanım, şu anda üstte ki kararti bile beni mutlu ediyor inan. Ben zaten daha gelişeceğini biliyorum sadece buradan sizlerlede fikir alışverişi yapmak istedim. Senin dediğin gibi 180 güne geldiğim de insallah çok daha güzel bir paylaşım yapmış olurum. İkinci Ekim konusunda zaten kararım net, benim alan tek ekimle kapanacak bir alan değil. Merkez de zaten böyle söyledi ikinci ekimi yapacağız bir yil sonra dedi, şimdiden pazarlığa başladım sayılır 😅

Allah gönlüne göre versin abi çok sağol tekrardan :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 12 Ekim 2022, 21:40:49 »
Masallah Hocam gidisat güzel  |-nazarboncugu-|

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #221 : 12 Ekim 2022, 21:43:07 »
Maşallah açık alan ve sürecr göre bence gayet başarılı bir süreç inşallah çok daha güzel olacak saçlarınız maşallah diyorum
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 12 Ekim 2022, 22:52:17 »
Abi sen nasıl bir insansın ben anlamadım, bunca iş güç arasında kendi normal yaşantın dışında birde geliyorsun burada bizleri bilgilendiriyor ve hiç yalnız bırakmıyorsun. Allah senden razı olsun. Hiç eksik olma :)

Gelişim konusuna gelince benim zaten yukarıda hiç saçım yoktu başkanım, şu anda üstte ki kararti bile beni mutlu ediyor inan. Ben zaten daha gelişeceğini biliyorum sadece buradan sizlerlede fikir alışverişi yapmak istedim. Senin dediğin gibi 180 güne geldiğim de insallah çok daha güzel bir paylaşım yapmış olurum. İkinci Ekim konusunda zaten kararım net, benim alan tek ekimle kapanacak bir alan değil. Merkez de zaten böyle söyledi ikinci ekimi yapacağız bir yil sonra dedi, şimdiden pazarlığa başladım sayılır 😅

Allah gönlüne göre versin abi çok sağol tekrardan :)

Eyvallah kardeşim ne yapalım mecbur kaç bin tane insanın hayatı kurtuluyor bu forum sayesinde
Kasapların eline düşmeyerek.
Global Moderator

Kellüminati

• Full Member
« Yanıtla #223 : 13 Ekim 2022, 01:23:55 »
James hocam maşallah süreciniz çok güzel ilerliyor. Dikkatimi çekti sanırım kullandığımız takviyeler özellikle kafanızın tepe bölgesinde çok iyi fayda göstermiş,   saçlarınız baya kalınlaşmış, tepedeki tüyler saç olmuş.
Ben 6-7 ay civarında fön çekmeye başlayacağınızı düşünüyorum, fön makinası tavsiye etmemi isterseniz yardımcı olurum :)
  • Ekim Tarihi: 15.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 13 Ekim 2022, 07:41:30 »
Konunuzu ilk günden beri takip ediyorum, inşallah ilerleyen süreçte saçlarınız çok daha iyi olacak, takviye olarak ne kullanıyorsunuz ?🧿

Facebook Twitter Instagram