Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 53078 defa)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #166 : 09 Eylül 2022, 01:12:32 »
Kararmalar başlamış güzel gidiyor saç ekimi sürecin maşallah

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 09 Eylül 2022, 16:45:35 »
Masalalh hareketlenme iyi başlamış kardeşim,biz de umutla bekliyoruz.
Abi teşekkür ederim değerli yorumun için. Hem siz, hem ben güzel bir merkez seçtik bakalım abim hepimiz umutla bakıyoruz yarınlara :) Umarım istediğimiz sonuçlara ulaşırız.

Hayırlı olsun tüylenmeler kararmalar başlamış güzel bir süreç 120 günde çok daha belirgin bir sonuç göreceğiz diye düşünüyorum güzel gidiyor
Başkanım teşekkür ederim. Umarım 120. Günlerde daha güzel bir görüntü paylaşırım sizlerle. Eksik olmayasın 🙏

Çok iyi gidiyorsun gelişim bence yavaş değil tabiki yolun başı ama gidişat tam olması gerektiği gibi ..
Değerli yorumunuz icin tesekkur ederim. İnsanoğlu iste kısa zamanda daha fazla birseyler bekliyoruz, zamana bıraktım. Umarım daha güzel bir görüntü oluşur ilerleyen zamanlarda. :)

Kararmalar başlamış güzel gidiyor saç ekimi sürecin maşallah
Degerli yorumunuz icin tesekkur ederim , umarım bundan sonra ki zamanlar içinde kararmalar artarak devam eder. Eksik olmayın moral ve motivasyon katıyorsunuz bizlere. Sevgiler 🙏
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 09 Eylül 2022, 17:24:14 »
Rica ederiz canım kardeşim inşallah harika bir saç ekimi sonucu alacaksın.
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 10 Eylül 2022, 23:08:48 »
Rica ederiz canım kardeşim inşallah harika bir saç ekimi sonucu alacaksın.

Baştacısın başkanım cansın, moral ve motivasyon veriyorsun eksik olma. İnsallah dua kabul saatine denk gelmiştir bu dediğin :))
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun , umarım bu yola çıkan tüm dostlar istedikleri en iyi sonucu alırlar. 🙏
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

therayunal

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 18 Eylül 2022, 10:50:45 »
Kararlamalar başlamış, süreç çok güzel ve hızlı şekilde ilerliyor bence. Önümüzdeki süreçte aynı şekilde devam eder umarım kardeşim :)

Kelfie:)

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 19 Eylül 2022, 18:33:03 »
Dostum  maşallah güzel kararmış,  takviyeler güzel,  sen güzel insansın,  sonucunda güzel olacak inşallah :)

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #172 : 19 Eylül 2022, 18:47:38 »
Sonuçtan memnun olacağınızı düşünüyorum. Kararmalar başlamış bile. Hair'lı olsun :)
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 19 Eylül 2022, 19:21:03 »
Kararlamalar başlamış, süreç çok güzel ve hızlı şekilde ilerliyor bence. Önümüzdeki süreçte aynı şekilde devam eder umarım kardeşim :)

Teşekkür ederim dostum değerli yorumun için. Moral motivasyon önemli bu süreçte, senin sürecini de takip ediyorum. Çok güzel olacak kardeşim şüphen olmasın :)

Dostum  maşallah güzel kararmış,  takviyeler güzel,  sen güzel insansın,  sonucunda güzel olacak inşallah :)

O senin güzelliğin dostum. Baştacısın :) Senin sonucun daha güzel olacak adım gibi eminim. Yengem kıskanacak seni :D

Sonuçtan memnun olacağınızı düşünüyorum. Kararmalar başlamış bile. Hair'lı olsun :)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam, nick name harika :) Forumda yorumlarınıza çok denk geliyorum. Vermiş olduğunuz bilgiler için sizlere tüm forumda ki arkadaşlar adına teşekkür ediyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır/güzelleşir sözünden yola çıkarak sizin yazdıklarınızı çevremde arkadaşlarımada aktarıyorum. Sağolun varolun :) Tecrübe sahibi kişiler bizler için çok değerli. Sağlıcakla kalın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 20 Eylül 2022, 12:39:33 »
Selam Arkadaşlar,
Bugün Ekim günü dahil 90. Gündeyiz.
Sanırım biraz çıkışlar yavaş oluyor, lakin sabırla beklemeye devam ediyoruz.

Daha iyi görebilmeniz amacıyla 15 Gün önceki halini karşılaştırma yaparak paylaşım yapıyorum. 75.Gün ve 90.Gün olarak daha net detaylı görebilirsiniz.
Takviyelere aynen devam ediyoruz. Kendime mini bir dolap yaptım sizlere görsel olarak paylaşıyorum.

Kullanmış Olduğum Takviye Ürünleri,

- PROPECİA (Günde 1 Adet)
- XPECİA     ( Sabah / Akşam 1 Adet)
- REDOXON ( Sabahları 1 Adet)

Kullanmış Olduğum Kozmetik Ürünleri,

- REVİTA ŞAMPUAN (Sadece Sabah Yıkamalarında / Bugün itibariyle başladım)
- PROZİNC ŞAMPUAN (Her akşam)
- KONAZOL ŞAMPUAN (Üç veya Dört Günde bir)
ve Prozinç Plus Sprey Uygulamaktayım. (Losyonu Yıkama sonrası 5/6 Fıs şeklinde kullanıyorum)

Tecrübeli arkadaşların yorumlarına her daim ihtiyacımız olacak. Şimdiden teşekkürler. 110 / 120. Günlerde güncelleme yapacağım.

Sağlıcakla kalın.
abi sen mini eczane açmışsın eve. O kadar ilacı kullanırsan hasta olabilirsin. Tavsiyem doğal yollardan vitamin takviyesi yap. Ben doktorun verdiği ilaçlar dışında çocuk devam sütü kullanıyorum markete gidip herhangi bir devam sütünün üzerindeki besin vitamin ve mineral değerlerini okursan o aldığın ilaçların doğal ve biraraya getirilmiş olduğunu görürsün
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2022, 12:49:34 Gönderen: Joker25 »

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 20 Eylül 2022, 13:01:05 »
abi sen mini eczane açmışsın eve. O kadar ilacı kullanırsan hasta olabilirsin. Tavsiyem doğal yollardan vitamin takviyesi yap. Ben doktorun verdiği ilaçlar dışında çocuk devam sütü kullanıyorum markete gidip herhangi bir devam sütünün üzerindeki besin vitamin ve mineral değerlerini okursan o aldığın ilaçların doğal ve biraraya getirilmiş olduğunu görürsün

Dostum Selamlar,
O kadar ilaç dediğin iki tane ilaç kullanıyorum.

Birisi Xpecia, Diğeri Propecia başka bir ilaç kullanmıyorum ki.

Ekim yaptıran herkesin kullandığı takviye ilaçları. Tüm ekim merkezleri bu iki ilacı öneriyor zaten.

Harici bir ilaç vs kullanmıyorum. Sanırım alt alta yazınca şampuanları vs içiyorum zannettin :)

Dolabı oluşturdum her ilaçtan fazla fazla aldım ki malum enflasyona yakalanmamak icin. Bence iyi de yaptım :) vakti zamanı geldiğinde artan ilac olursa buradan ihtiyacı olan bir kardesime hediye ederim. Yanı ilaçların hepsini içtiğimi düşünmedin herhalde :)

Xpecia & Propecia harici hiç bir ürün kullanmıyorum kardeşim.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 20 Eylül 2022, 14:07:38 »
Dostum Selamlar,
O kadar ilaç dediğin iki tane ilaç kullanıyorum.

Birisi Xpecia, Diğeri Propecia başka bir ilaç kullanmıyorum ki.

Ekim yaptıran herkesin kullandığı takviye ilaçları. Tüm ekim merkezleri bu iki ilacı öneriyor zaten.

Harici bir ilaç vs kullanmıyorum. Sanırım alt alta yazınca şampuanları vs içiyorum zannettin :)

Dolabı oluşturdum her ilaçtan fazla fazla aldım ki malum enflasyona yakalanmamak icin. Bence iyi de yaptım :) vakti zamanı geldiğinde artan ilac olursa buradan ihtiyacı olan bir kardesime hediye ederim. Yanı ilaçların hepsini içtiğimi düşünmedin herhalde :)

Xpecia & Propecia harici hiç bir ürün kullanmıyorum kardeşim.
doktoruma sorup o ilaçlardan ben de alayım abi

Ray Erden

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #177 : 20 Eylül 2022, 14:52:31 »
Propecia herhangibir yan etki yaptı mı hocam

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 20 Eylül 2022, 16:20:35 »
doktoruma sorup o ilaçlardan ben de alayım abi

Ekim merkezleri saçlarınızı ekim öncesi ve sonrası korumak icin “Finasterid” önerir, bunu kullanıp kullanmamak tamamen sizlere bağlı bir karar kardeşim. Ben kullanıyorum etkisi varmi yok mu 12. Ay görmüş olacağız.

Propecia herhangibir yan etki yaptı mı hocam

Selamlar, şimdilik hiç bir yan etkisini görmedim hocam. Olur da bir yan etki yasarsam bildiririm forum üzerinden. Çok şükür şimdilik yok.

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 20 Eylül 2022, 16:57:26 »
Ekim merkezleri saçlarınızı ekim öncesi ve sonrası korumak icin “Finasterid” önerir, bunu kullanıp kullanmamak tamamen sizlere bağlı bir karar kardeşim. Ben kullanıyorum etkisi varmi yok mu 12. Ay görmüş olacağız.
ya da doktora hangi ilacı önerir onu sorayım

Facebook Twitter Instagram