Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 53136 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #45 : 11 Haziran 2022, 01:56:39 »
Hocam hayırlı olsun ekiminiz. Sıklığı bence güzel duruyor, süreç sonucu tepeye 2.ekim ile çok tatmin edici bir görünüm kazanirsiniz bence. Genel olarak merkezi değerlendirebilir misiniz bize? Profesyonellikleri nasıl, güven veriyorlar mı, özenli çalışıyorlar mı, işlem sahası hijyenik mi, ekim sonrası süreçte ilgi alaka beklediğiniz gibi mi, allah korusun olası başarısız sonuçta revizyon konusunu konuştunuz mu gibi ve ekstra sizin de aklınıza gelenler varsa biz ekim adaylarının tercihinin belirlenmesinde katkı sağlamış olursunuz :) Çok geçmiş olsun tekrardan.

Merhabalar öncelikle teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Tepe kısmı için evet belki 1 yıl sonra yeniden bir seans düşüncemiz var asuman hanımlada böyle görüştük. Önlerden biraz taranacak alanımız olsun da geri taraf halledilir bir şekilde :)

Ekim merkezinin profosyonelliği , güvenilir olması ve özen konusunda hiç tereddüt etmeyin. Platformda aynı merkezde ekim yaptıran bir çok arkadaşımız mevcut. Ben tek tek inceledim bir çoğunu ve bu şekilde karar verdim.
Dediğiniz gibi Allah korusun :) Öyle bir durumu hiç düşünmedim ve konuşmadık bile hocam. Zaten bir aksilik olduğunda merkez elinden ne gelirse yapar diye düşünüyorum. Asuman hanım gerçekten çok mütevazi ve yardımcı olmayı seven bir kişi. Şahsen bana yaklaşımı beni çok mutlu etti. Düşünceniz varsa ekim konusunda kesinlikle ilk üçe Asuman hair saç ekim merkezini eklemenizi öneririm. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah :)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 11 Haziran 2022, 01:59:50 »
Ekim en başından şu zamana kadar sorunsuz gözüküyor .Kaderleriniz benzemesin inşallah saçın james dean gibi olur diyeceğim ama mümkünatı olmadığı için en azından yarısı kadar olsun diyelim  ;D

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, bu yorumu tebessüm ederek yazdığımdan emin olabilirsiniz :) James Dean sevdiğimiz bir abimizdir , kendisine hayranlığım Alanya James Dean Club' da başlamıştı. Tabi o dönemler gencim saçlar fora, mekanda çok hareketli günlerim olmuştur. Odur budur kendisine hayranım :D Valla hocam bırak yarısını , yarısının yarısı kadar olsa yeterli :) Eksik olmayasın. Sevgiler.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 11 Haziran 2022, 03:05:47 »
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, bu yorumu tebessüm ederek yazdığımdan emin olabilirsiniz :) James Dean sevdiğimiz bir abimizdir , kendisine hayranlığım Alanya James Dean Club' da başlamıştı. Tabi o dönemler gencim saçlar fora, mekanda çok hareketli günlerim olmuştur. Odur budur kendisine hayranım :D Valla hocam bırak yarısını , yarısının yarısı kadar olsa yeterli :) Eksik olmayasın. Sevgiler.

Alaydaki james dean e bende zamanında çok giderdim hey gidi günler 20 seneden fazla olmuştur şimdilerde halen varmı onu bile bilmiyorum.
Ekiminize gelince gayet güzel görünüyor açıklığınız çokmuş ama asuman hair başarılı bir merkez umarım güzel sonuç alırsınız.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 13 Haziran 2022, 00:19:12 »
Selamlar , 11. Gün itibariyle kabuk dökümü işlemi dün ve bugün devam etmekte.

Merkezinde tavsiyesi üzerine bepantol losyonu 1 saat beklettikten sonra parmak uçlarım ile masaj yaparak yıkamaları gerçekleştiriyorum.
Yıkamaları yine aynı şekilde Sabah/Akşam şeklinde devam ediyorum.

Durumu siz değerli forum üyeleriylede paylaşıyorum.
Sabah/Akşam : Xpecia + Günde 1 Adet Coraspin + Günlük Proscar 1/4 ve Rutin yıkamalar.
Henüz Prozinc Plus Spreye geçmedim 20. Gün geçmem gerektiği söylendi.

Yapmam gereken ekstra şeyler varsa bilgi verirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın :)

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 16 Haziran 2022, 00:31:30 »
Merhabalar,

15. Günü geride bırakmış bulunmaktayız.
Süreç heyecanlı ve umutlu bir şekilde geçiyor, hiç birşeyi stres yapmıyorum. Merkezin tavsiyelerine ve forumda takip ettiğim konulara göre ilaçlara vs devam etmekteyim.

Bundan sonra ki süreç hakkında yaşayacağım gelişmeleri az çok biliyorum. Sanırım çok can sıkıcı olsada şok dökülme durumları devreye girecek. Aslında alışmıştım bu stile :) Böyle kalsa bile yeterli.
Bu aralar tatlı tatlı kaşınıyor ve sanki kafamda karıncalanmalar hissediyorum, beni rahatsız etmiyor aksine umutlanıyorum :)
Sağolsun çevremde ki arkadaşlarında olumlu yorumları beni pozitif yönde etkiliyor. Umarım sonuçda güzel olur. Donör bölgeside çok iyi durumda normal olarak uyabiliyorum rahatsızlık vermiyor asla.

Kabuk dökümü sonrası merkez günde 1 defa yıkama yapmam gerektiğini belirtti. 20. Günden sonra tekrar yıkamayı ikiye çıkarmam gerektiği söylendi.

Günlük rutin olarak yaptığım;
- Sabah/Akşam ; Xpecia
- Sadece Akşam ; Coraspin
- Sadece Akşam ; Proscar 1/4 (Fin)
- Sadece Akşam ; Yıkama (QEN Şampuan) 3 Günde 1 şampuan olarak Konazol ile yıkama yapıyorum.
- Sabahları 1 adet Redaxon tableti suya atarak içiyorum. (Vitamin)

Ekstra olarak 'Solgar' vs kullanmıyorum. Biotin içeriği Xpeciada olduğu için fazlası zarardır düşüncesiyle sadece Xpecia kullanıyorum.

Herkese selamlar sevgiler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 16 Haziran 2022, 01:26:44 »
Merhabalar,

15. Günü geride bırakmış bulunmaktayız.
Süreç heyecanlı ve umutlu bir şekilde geçiyor, hiç birşeyi stres yapmıyorum. Merkezin tavsiyelerine ve forumda takip ettiğim konulara göre ilaçlara vs devam etmekteyim.

Bundan sonra ki süreç hakkında yaşayacağım gelişmeleri az çok biliyorum. Sanırım çok can sıkıcı olsada şok dökülme durumları devreye girecek. Aslında alışmıştım bu stile :) Böyle kalsa bile yeterli.
Bu aralar tatlı tatlı kaşınıyor ve sanki kafamda karıncalanmalar hissediyorum, beni rahatsız etmiyor aksine umutlanıyorum :)
Sağolsun çevremde ki arkadaşlarında olumlu yorumları beni pozitif yönde etkiliyor. Umarım sonuçda güzel olur. Donör bölgeside çok iyi durumda normal olarak uyabiliyorum rahatsızlık vermiyor asla.

Kabuk dökümü sonrası merkez günde 1 defa yıkama yapmam gerektiğini belirtti. 20. Günden sonra tekrar yıkamayı ikiye çıkarmam gerektiği söylendi.

Günlük rutin olarak yaptığım;
- Sabah/Akşam ; Xpecia
- Sadece Akşam ; Coraspin
- Sadece Akşam ; Proscar 1/4 (Fin)
- Sadece Akşam ; Yıkama (QEN Şampuan) 3 Günde 1 şampuan olarak Konazol ile yıkama yapıyorum.
- Sabahları 1 adet Redaxon tableti suya atarak içiyorum. (Vitamin)

Ekstra olarak 'Solgar' vs kullanmıyorum. Biotin içeriği Xpeciada olduğu için fazlası zarardır düşüncesiyle sadece Xpecia kullanıyorum.

Herkese selamlar sevgiler.

Öncelikle bizi düzenli olarak bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler

Maşallah ekiminizin sıklığı çok iyi gözüküyor. Saç ekimi yaptırmış tecrübeli arkadaşlar da yorumlarını yapacaklardır mutlaka tabi ki ama ben şahsen bu görüntüye baktığımda gelecekte çok güzel sonuç çıkacağı potansiyelini görüyorum :) İnşallah her şey yolunda gider ve sonuç sizi memnun eder

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 16 Haziran 2022, 01:42:50 »
Dostum ekim alanı geniş ama Asuman hairin sonuçları da belli olmuyor. Bakıyorsun koca alan kapanıyor.
Görüntü güzel. Yine de tam kapanmayabilir

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 16 Haziran 2022, 06:59:15 »
Öncelikle bizi düzenli olarak bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler

Maşallah ekiminizin sıklığı çok iyi gözüküyor. Saç ekimi yaptırmış tecrübeli arkadaşlar da yorumlarını yapacaklardır mutlaka tabi ki ama ben şahsen bu görüntüye baktığımda gelecekte çok güzel sonuç çıkacağı potansiyelini görüyorum :) İnşallah her şey yolunda gider ve sonuç sizi memnun eder

Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Umarım sonucuda iyi olur , bu şekilde dursa dahi yeterlidir diye düşünüyorum :) Paylaşımlara devam edeceğim.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 16 Haziran 2022, 07:02:32 »
Dostum ekim alanı geniş ama Asuman hairin sonuçları da belli olmuyor. Bakıyorsun koca alan kapanıyor.
Görüntü güzel. Yine de tam kapanmayabilir

Selamlar teşekkür ederim öncelikle yorumunuz için, merkezin dedikleri dışında ekstra birşey yapmıyorum. Daha evvel aynı merkezde ekim yapan arkadaşlarında bir çoğunun konusunu takip ediyorum takviyeler hep aynı değişmiyor. Şu anda ki haliyle bile kalsa yeterli :) Hayırlısı olsun ben yina paylaşım yapmaya devam edeceğim. Umarım olumlu olur süreç. Sevgiler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

palyacomm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 16 Haziran 2022, 09:26:30 »
Hayırlı olsun kardeşim ben sonucun güzel olacağını düşünüyorum en azından sizi tatmin edecektir. Aynı yerde ekim yaptırmışız, başta bu hali bile kalsa güzel olur diyordum bende ama zamanla çok daha iyi oluyor emin olun :) ben 5 inci aydan sonra saçları taramaya başlamıştım şuan fırça elimden düşmüyor :D dilerim güzel sonuçlar alırsınız.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 17 Haziran 2022, 00:12:45 »
Hayırlı olsun kardeşim ben sonucun güzel olacağını düşünüyorum en azından sizi tatmin edecektir. Aynı yerde ekim yaptırmışız, başta bu hali bile kalsa güzel olur diyordum bende ama zamanla çok daha iyi oluyor emin olun :) ben 5 inci aydan sonra saçları taramaya başlamıştım şuan fırça elimden düşmüyor :D dilerim güzel sonuçlar alırsınız.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :) Evet sizlerin konusunu inceledim çok güzel olmuş ve daha iyi olacak maşallah güzel günlerde tarayın  |-nazarboncugu-| Süreci sürekli paylaşacağım sizlerinde değerli yorumlarına her daim ihtiyacım olacak. Dilerim tüm arkadaşlarımız iyi sonuç alır, çünkü gerçekten maddi manevi epey bir emek veriliyor. Hakkımız da hayırlısı  :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

cheguevara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 18 Haziran 2022, 22:27:32 »
Hayırlı uğurlu olsun hocam, umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz. Ben de İstanbul'a dönünce Asuman Hair'den saç ektirmeyi düşünüyorum fiyat ne kadardı acaba?

karamaske

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 19 Haziran 2022, 11:57:37 »
Çok güzel planlı bir ekim olmuş. Sonu iyi olacağından şüphen olmasın. Sadece bakımlarını ihmal etme.
  • Ekim Tarihi: 06.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Finasterid, Xpecia, mossi vitamin, mossi şampuan, mossi serum, prozinc plus

Strong

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 19 Haziran 2022, 19:57:27 »
Herşey yolunda görünüyor. Hayal ettiğiniz sonucu alırsınız umarım

runod

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 19 Haziran 2022, 20:57:06 »
Süreciniz gayet güzel devam ediyor, seboreik dermatit var sanırım sizde. Buna yönelik ne tavsiyesi oldu ekim merkezinin?

Facebook Twitter Instagram