Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 50713 defa)

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #390 : 17 Ağustos 2023, 00:47:53 »
Sonuç çok iyi, tekrardan hayırlı olsun. Umarım ikinci ekiminiz de en az ilk ekiminiz kadar başarılı olur. Darısı bizim başımıza...

Eylül ortası gibi demişsiniz sanırım ikinci ekim için, kaçında randevunuz? Ben de Eylül ortası gibi Asuman hanımın merkezinde olacağım inşallah

Kel Muallim

• Yeni üye
  • *
    • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #391 : 17 Ağustos 2023, 01:04:29 »
Müthiş bir değişim. Maşallah diyelim. Sizlerdeki değişimleri gördükçe çevremden de aldığım tepkilere rağmen 51 yaşında Kayseri'den İstanbul'a gidip gidip 1 ay önce AKL de saç ektirdim. Şu an şok dökülme evresindeyim. Görüntüm çok kötü. Modumun düştüğü anda sizler gibi Dostların paylaşımlarını gördükçe umutlanıyorum. Allah bu formu kuran Hintel olmak üzere hepinizden razı olsun.
  • Ekim Tarihi: 17.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3372
  • Yaşınız 51
  • Medikal Tedavi Nexium,cipro,prednol,coraspirin,BMH+3 şampuan,Pantenol,Actolin sprey,Booster saç bakım seti

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #392 : 22 Ağustos 2023, 17:09:41 »
İyi günlerde tara..şimdi sıra vertekste..tekrar asuman hair mi ?
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #393 : 27 Ağustos 2023, 15:09:22 »
Selamlar Değerli Dostlar..  :)

Haziran Ayı itibariyle birinci yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.
İşlerim dolayısıyla sürekli il dışında olduğum için foruma giriş yaparak paylaşım yapamadım.
Fakat sonucu paylaşmak boynumuzun borcu. Sanırım şimdilerde 14. Aya giriş yaptım.
Forumda takip eden arkadaşlar ve yeni ekim yapacak kişiler için ''Ekim Öncesi ve Ekim Sonrası'' olarak paylaşımımı müsadenizle güncelliyorum.

Çok şükür kazasız belasız bir süreç yaşadım. Genel anlamda sonuçtan memnun olduğumu dile getirmek istiyorum. Aslında bana saç ekimine uygun olmadığımı söyleyen bir çok kişi olmuştu. Açıklığım çok fazla olduğu için, fakat bu forum sayesinde doğru bir merkez seçiminde bulunarak, doğru takviyeler ile destekleyerek sürecin sonuna geldik. Nasipse Eylül Ayında ikinci ekimi gerçekleştireceğim.

Saç ekiminde saçı olan insanlara yapılan ekimler daha iyi sonuçlar ortaya çıkarıyor, önemli olan saçı olmayan ''KEL'' olan kişilerde nasıl bir sonuç olacağı.. Çok şükür korktuğum başıma gelmedi.

Ekim yapılırken, Asuman hanım iki ekim olarak planlamamız daha doğru olur dedi. Yoğunluğu ön bölgeye verdi, tepe kısma girilmedi desem yeridir.
Eylül ayında sıklaştırma ve tepe bölgesine sakal destekli ikinci operasyonu olacağım kısmet olursa. Bu sürecide yine sizlerle paylaşacağım düzenli olarak.

Hiç bir takviye kullanmıyorum 5/6 aydır.
Kendi haline bıraktım desem yeridir. Antremana gittiğim için terleme vs sonrası mecburen her gün düzenli olarak yıkıyorum, yıkamayı istediğim herhangi bir şampuanla gerçeklestiriyorum.

Hiç bir ilaç, takviye vs kullanmıyorum.
İkinci ekime gireceğim için bakalım neler olacak diye gözlemliyorum, çok fazla bir değişiklik olduğunu söyleyemem.
İkinci ekimle birlikte tekrar takviyelere başlamayı düşünüyorum.

Forumda beni bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan, her zaman destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Hepinizden Allah razı olsun. Böyle bir forum kurarak herkesin derdine tek tek koşan ''Hintell'' Üstadıma da çok teşekkür ederim.

İkinci Ekimi yine Asuman Hair merkezinde gerçekleştireceğiz.
Paylaşımlarıma Eylül Ortası ekim sonrası devam edeceğim. Sevgiler Selamlar :)

Öncesi ve Sonrası durumu ek olarak paylaşıyor olacağım. Değerli yorumlarını bekliyorum :) Bir ay sonra görüşmek dileğiyle.

Abi finasterid kullanıyordunuz takip ettiğim kadarıyla . yan etkimi gördünüz? bu arada ikinci ekimle bu işi tamamen bitirirsiniz.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #394 : 01 Eylül 2023, 23:18:09 »
Forum da gördügüm en iyilerinden, hayirli olsun, güle güle kullan

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam, eksik olmayın.

• Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #395 : 01 Eylül 2023, 23:19:26 »
Sonuç çok iyi, tekrardan hayırlı olsun. Umarım ikinci ekiminiz de en az ilk ekiminiz kadar başarılı olur. Darısı bizim başımıza...

Eylül ortası gibi demişsiniz sanırım ikinci ekim için, kaçında randevunuz? Ben de Eylül ortası gibi Asuman hanımın merkezinde olacağım inşallah

Hocam teşekkür ederim tüm dostlarımıza faydalı bilgiler olmuştur umarım. Henüz bir tarih belirlemedik, bu ara merkezi ziyaret etme düşüncem var tarihi belirlemek için.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #396 : 01 Eylül 2023, 23:22:12 »
Müthiş bir değişim. Maşallah diyelim. Sizlerdeki değişimleri gördükçe çevremden de aldığım tepkilere rağmen 51 yaşında Kayseri'den İstanbul'a gidip gidip 1 ay önce AKL de saç ektirdim. Şu an şok dökülme evresindeyim. Görüntüm çok kötü. Modumun düştüğü anda sizler gibi Dostların paylaşımlarını gördükçe umutlanıyorum. Allah bu formu kuran Hintel olmak üzere hepinizden razı olsun.

Değerli abim selamlar, öncelikle teşekkür ederim güzel yorum için. Saç başka bir durum abi, bunun yaşı felan yok. İnsan kendini nasıl mutlu hissediyorsa gerekeni yapmalı bence. Burun içinde aynı saç içinde sakal içinde, insanoğluyuz bazen değişiklik iyi oluyor. Sürecinize gelince merkezin dediklerini harfiyen uygulayın, ben bu forum sayesinde çok şey öğrendim her konuyu didik didik ettim. Sizde yapın, müsait oldukça forumda gezin emin olun işinize yarayacak bir çok bilgiye buradan ulaşacaksınız. Şok dökülme durumunu dert etmeyin, kökler çıkmak için sabırsızlanıyor. Hakkınız da hayırlısı olsun şimdiden :) Allah'a emanet.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #397 : 01 Eylül 2023, 23:23:53 »
İyi günlerde tara..şimdi sıra vertekste..tekrar asuman hair mi ?

Hocam selamlar, teşekkür ederim.
Sizler de öyle sonucunuzu görmüştüm maşallah çok güzel oldu. Tekrar Asuman Hair evet.
Benim için ikinci bir merkez yok şu an için :) Sadece Asuman hair de ekim yaptıracağım Allah kısmet ederse. Sağlıcakla kalasın
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #398 : 01 Eylül 2023, 23:25:45 »
Abi finasterid kullanıyordunuz takip ettiğim kadarıyla . yan etkimi gördünüz? bu arada ikinci ekimle bu işi tamamen bitirirsiniz.

Selamlar hocam, evet herkes gibi bende finasteridi belli bir süre kullandım. Hiç bir yan etki görmedim, zaten düzenli kullanmıyordum. Yaklaşık 6-7 aydır da hiç bir takviye kullanmadım. Herhangi bir sorun olduğu için bırakmadım takviyeleri, kullanmak istemedim sadece :) Bakalım ikinci ekim de bizi neler bekliyor hep birlikte göreceğiz inşallah. Sağlıcakla kalasın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #399 : 02 Eylül 2023, 22:26:48 »
Asuman hanım yapıyor bu sporu. Çok iyi olmuş abi saçlarına sağlık :) finasterid jel neden düşünmediniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #400 : 03 Eylül 2023, 12:15:15 »
Güzel insan selam, çok teşekkür ederim. Yorumlarını, tavsiyelerini ve desteğini hiç esirgemedin. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Kaç insanın duasını alıyorsundur kim bilir, eğer ki bu forum olmasaydı merkezi seçemezdim, zaten ekime uygun olmadığımı dile getiren insanlar vardı. Ama şimdi çok şükür diyorum, iyi ki sizleri tanıdım. İkinci ekim içinde yine buradan paylaşımlarıma devam edeceğim. Yine değerli yorumlarına her zaman ihtiyacımiz olacak. Sevgiler selamlar:)

Çok saol kardeşim 🙏🙏 güzel günlerde tara saçlarını
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #401 : 23 Eylül 2023, 00:54:51 »
Asuman hanım yapıyor bu sporu. Çok iyi olmuş abi saçlarına sağlık :) finasterid jel neden düşünmediniz?

Selamlar, değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Daha önce jel formunu hiç duymadım ama araştıracağım. Bu arada 2. Ekimi yaptırdım :) Yeni konu olarak paylaşım yapacağım. Jel formunuda araştırmış olacağım. Yarın yeni konuyu açmış olacağım
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #402 : 23 Eylül 2023, 00:56:00 »
Çok saol kardeşim 🙏🙏 güzel günlerde tara saçlarını

Başkanım teşekkür ederim :) Ama benden kurtulamazsın. 2. Ekimi yaptırdım :) Yeni konu açsam daha iyi olacak sanki, yarına yeni konu ile tekrar değerli yorumlarına ihtiyacım olacak. Beklemedeyim ona göre :D
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #403 : 23 Eylül 2023, 01:01:55 »
Değerli dostlar 15 Eylül 2023 tarihi itibariyle Asuman Hair'de 2. Saç ekimini gerçekleştirdim.
Yeni konu olarak paylaşım yapacağım. Değerli yorumlarınıza yine ihtiyacım olacak. Sağlıcakla kalınız :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #404 : 23 Eylül 2023, 18:38:26 »
 hayırlı olsun .çıkışlar cabuk olsun dicemde 2.ekim geriden gelir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram