Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 50749 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #360 : 11 Mart 2023, 00:12:38 »
Tekrar Selamlar Arkadaşlar (9. Ay)

Dostlar yedinci aydan sonra hiç bir takviye almadım, takviyeleri yedinci ayda doğrudan kesmiş bulunmaktayım.
Kısacası 2 aydır hiç bir takviye almıyorum. İkinci ekimi yaptıracağım için deneme/yanılma yöntemi diyelim, acaba ne olur düşüncesi içerisindeydim. Bu sebeple kendi kendimi gözlemledim.

Takviyeleri bıraktığım iki ayda olağanüstü bir değişim olmadı diyebilirim. Saçların uzamasını bekliyorum biraz daha uzatırsam kapatıcılık açısından daha güzel bir görüntü olacağı kanaatindeyim. Saçlar aslında uzuyordu fakat bizim berber biraz keselim kırıkları deyince bir kez makasla ekilen saçları traş yaptık :)

12.Aydan sonra yani birinci yılı doldurduktan sonra ikinci ekim için hocamızın kapısını çalacağım kısmet olursa.

Asuman hanım ikinci ekimde kapatacılığın daha artacağını ve şimdikinden daha güzel bir görüntü olacağını ifade etti.

Benim fikrimi soracak olursanız ben memnunum, çok şükür bu kadar başarı beklemiyordum. Daha seyrek bir görüntü olur düşüncesindeydim. Ama düzgün bir merkez seçimi ve doğru takviyelerle bu işi daha başarılı bir hale getirdiğimi düşünüyorum.

Saçlı insanlarda ekim başarı oranı gördüğüm kadarıyla daha fazla, adamın zaten saçı vardı ve güzel bir görüntü gelmemesi için şansızlık olması lazım.. Bence asıl başarı ''Tamamen KEL'' bir kafada saç çıkarmak, fön çekercesine saç çıkarmak bence daha başarılı bir durumdur. Bu tamamen benim kendi düşüncem. Bu sebeple Asuman hanım ve ekibine tekrardan teşekkür ediyorum :)

Şimdilik durum bu şekilde arkadaşlar. Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Bir sonra ki paylaşımda görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın :)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #361 : 11 Mart 2023, 00:17:55 »
Tabiki hem kendimi motive etmek amaçlı hemde sizleri bilgilendirme amaçlı herzaman ki ritüeli yapalım. Before/After :)

Çok şükür kazasız belasız buralara geldik, kısmet 2. Ekimi yaptırdığım zaman yine siz değerli forum üyeleriyle paylaşımlarımı yapacağım.

Takviyede paylaşırdım her zaman fakat artık hiç bir takviye kullanmadığım için bunun bilgisini de buradan tekrar paylaşmak istedim.

Allah'a emanetsiniz.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #362 : 11 Mart 2023, 00:21:11 »
''Daha ne kadar iyi olabilirdi'' dedirtecek bir sonuca doğru gidiyorsunuz bence :) Henüz daha süreciniz tamamlanmadığı halde gelinen seviye müthiş. Ayrıca takviyeleri bırakmanıza rağmen gelişimin devam etmesi de ayrıca sevindirici, bu durumun birçok kişiye yol göstereceğine eminim, buna ben de dahil :)

Forumda sürecini merakla takip ettiğim ekimlerin başında geliyorsunuz, umarım 1.yılın sonunda görüntü çok daha güzel olur ve ikinci ekimle birlikte ''orman gibi olmuş'' diyeceğimiz bir sonuçla karşılaşırız :))

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #363 : 11 Mart 2023, 08:36:03 »
''Daha ne kadar iyi olabilirdi'' dedirtecek bir sonuca doğru gidiyorsunuz bence :) Henüz daha süreciniz tamamlanmadığı halde gelinen seviye müthiş. Ayrıca takviyeleri bırakmanıza rağmen gelişimin devam etmesi de ayrıca sevindirici, bu durumun birçok kişiye yol göstereceğine eminim, buna ben de dahil :)

Forumda sürecini merakla takip ettiğim ekimlerin başında geliyorsunuz, umarım 1.yılın sonunda görüntü çok daha güzel olur ve ikinci ekimle birlikte ''orman gibi olmuş'' diyeceğimiz bir sonuçla karşılaşırız :))

Hocam teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için. Gelişir diye düşünüyorum umarım daha iyi olur. Sizler içinde şimdiden hayırlısı olsun zor bir süreç ama kafaya takmayınca sabırlı olunca zaman çok çabuk geçiyor. Güncellemere devam edeceğim, sağlıcakla kalınız :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #364 : 11 Mart 2023, 08:37:42 »
evet açık alana bakılırsa insan daha ne kadar iyi olabilirdi ki diyor
maşallah forumun beğenilen ekincilerinin bir birinden harika sonuçları geliyor
bu da demek ki bu forumu takip eden saç ektirecek insanın kötü sonuç alması zor baksana bu açıklıkta bu sonuç peh
Global Moderator

uyma

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #365 : 11 Mart 2023, 09:49:13 »
Çevreden gelen tepkileri çok merak ediyorum  |-nazarboncugu-|
Saç Ekimi Sürecim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29462.0

-Xpecia / sabah akşam
-Alpha lipoic acid / her gün sabah
-Kiperin Collagen / her gün akşam
-Solgar vm 2000 / 2 günde bir öğlen
-Prozin plus şampuan ve losyon / her gün
-Scalp masajı her yıkamada (1-2dk)

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #366 : 11 Mart 2023, 10:04:02 »
Çok iyi olmuş :) Uzun zamandan beri görmeyenlerin ilk gördüğünde verdiği tepkiler nasıl?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #367 : 11 Mart 2023, 10:37:23 »
saclar süper olmus, masallah. ikinci ekime
bile gerek yok.
  • Yaşınız 35

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #368 : 11 Mart 2023, 10:52:35 »
 |-nazarboncugu-|

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #369 : 11 Mart 2023, 11:19:59 »
 perceft
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #370 : 11 Mart 2023, 14:17:50 »
evet açık alana bakılırsa insan daha ne kadar iyi olabilirdi ki diyor
maşallah forumun beğenilen ekincilerinin bir birinden harika sonuçları geliyor
bu da demek ki bu forumu takip eden saç ektirecek insanın kötü sonuç alması zor baksana bu açıklıkta bu sonuç peh

Başkanım süreç boyu bizleri yalnız bırakmadığın için sana ayrıca teşekkür ediyorum.
Belki forumu takip etmiyor olsaydım, bambaşka yerlere gidecektim. Hatta bir kaç arkadaşım ekime uygun olmayabilir bile demişti.
Nasip, Bodrum'a bir araba alışverişi için gittiğimde satıcı arkadaş Asuman hanıma ekim yaptırmıştı. Çok beğenmiştim, bana bu forumu o tavsiye etti. 3 Ay boyunca araştırdım, bazen gece geç saatlere kadar tüm ekim merkezlerini inceledim. Sonuç olarak doğru bir merkez seçtiğime inanıyorum. Bende bu kadar doğal bir ekim beklemiyordum, umarım 2. ekime daha güzel bir görüntü paylaşmış olabilirim sizlerle :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #371 : 11 Mart 2023, 14:20:35 »
Çevreden gelen tepkileri çok merak ediyorum  |-nazarboncugu-|

Hocam selamlar, çevremde ki eş dost tabi kel halimi hatırlamıyorlar. Öncesi nasıldı diye soruyorlar gösterince ''Bu senmiydin?'' yanıtını veriyorlar. :)
Bazen ben bile kendime neydin Onur ne oldun diyorum. Saç bambaşka birşeymiş. Bunu 1 Sene içinde daha çok anladım. Yani insanlara laf ederdim çok fazla para ödeyerek ekim yaptıran yada saç bakımlarını yaptıranlara ama bu böyle birşey değilmiş. Saç önemli, vallahi çok önemli :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #372 : 11 Mart 2023, 14:24:17 »
Çok iyi olmuş :) Uzun zamandan beri görmeyenlerin ilk gördüğünde verdiği tepkiler nasıl?

Hocam selamlar, teşekkür ederim değerli yorumun için. Çok şükür olumsuz tepkiler hiç olmadı, herkes doğal bir ekim olduğunu ve belli olmadığını söylüyor. Ara sıra ben bile 9 ay önceki halimi unutuyorum, fotoğrafları gördüğüm zaman aklıma geliyor :) Kel birinde saç olması çok değişik bir durum. İyi ki protez belasına bulaşmadım. Ben ektirirsem tutmaz direk protez yaptırayım diyordum. Fakat iyi ki ekim, iyi ki Asuman hocayla karşılaştım diyorum. Seninde efsane olmuş bu arada kardeşim maşallah :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #373 : 11 Mart 2023, 14:32:42 »
Hocam selamlar, teşekkür ederim değerli yorumun için. Çok şükür olumsuz tepkiler hiç olmadı, herkes doğal bir ekim olduğunu ve belli olmadığını söylüyor. Ara sıra ben bile 9 ay önceki halimi unutuyorum, fotoğrafları gördüğüm zaman aklıma geliyor :) Kel birinde saç olması çok değişik bir durum. İyi ki protez belasına bulaşmadım. Ben ektirirsem tutmaz direk protez yaptırayım diyordum. Fakat iyi ki ekim, iyi ki Asuman hocayla karşılaştım diyorum. Seninde efsane olmuş bu arada kardeşim maşallah :)

Değişimi tahmin edebiliyorum hocam en az 5 yaş gençleşmişsinizdir büyük ihtimalle .kellik insanın suratına yakışmıyor bir defa çok sert gösteriyor kişiyi .surat ifadesi yumuşamıştır şu an.
Güle güle kullanın hocam çok güzel olmuş.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #374 : 10 Ağustos 2023, 23:34:26 »
Selamlar,
Foruma olan borcumu ödemeye geldim dostlar.
Ekim sonucunu paylaşıyorum sizlerle, detaylı açıklama ile birlikte. Bir sonra ki sayfada görebilirsiniz.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram