Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 50778 defa)

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #330 : 11 Ocak 2023, 15:08:06 »
Benim de merak ettiğim takviyeleri yavaş yavaş azalttıkça saçın dökülme durumu nasıl olacak. Saç takviyeye alışırsa sonrasında nasıl olacak bilemiyorum...
çok önemli bir nokta bu. ekim yaptıran ya da yaptırmayan minoks vb şeyler kullanan çoğu kişi ya bunu bilmiyor ya da bildiği halde es geçiyor. kullanıp bırakınca dökülme yapmayan vitamin ve losyon türleri mevcut ama biraz pahalı. ama sağlık için masrafa değer

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #331 : 11 Ocak 2023, 17:55:04 »
bu kadarını beklemezdim süper

beneklısırtlan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #332 : 11 Ocak 2023, 18:07:28 »
çok önemli bir nokta bu. ekim yaptıran ya da yaptırmayan minoks vb şeyler kullanan çoğu kişi ya bunu bilmiyor ya da bildiği halde es geçiyor. kullanıp bırakınca dökülme yapmayan vitamin ve losyon türleri mevcut ama biraz pahalı. ama sağlık için masrafa değer

Birakinca dokulme yapmayan urunleri ornekler misin ?

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #333 : 11 Ocak 2023, 18:35:26 »
hocam tabiki kalınlaşır gürleşir surec devam.eskiden sana benzeyen saçsız biri vardı diyorlarmı ?

Abi teşekkür ederim değerli yorumun için (: Demez olurlar mı yorumlar olumlu yönde çevremde arkadaşlarımdan. Bu durumda tabi moral olarak daha iyi hissettiriyor insana kendini. Sizlerinde yorumları gerçekten bu süreçte tüm saç ekimi yapan arkadaşlar için oldukca önemli. Eksik olmayın :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #334 : 11 Ocak 2023, 18:36:11 »
 sen eksik olma.saçlar dokulunce kel lakabını takanlara armağan et bu saçları
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #335 : 11 Ocak 2023, 18:37:15 »
7 ay için güzel sonuç güle güle tarayın

Başkanım teşekkür ederim. Herkese ayrı ayrı değerlendirme yapman ve bunu hiç bir karşılık beklemeden yapman efsane bir olay. Çok dua alıyorsun unutuma :) Seviliyorsun Eksik olmayasın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #336 : 11 Ocak 2023, 18:39:47 »
geçmiş sayfalarda çıkışları güçlendirmek için Alopexy T kullandığınızı yazmıştınız.  bunu ne kadar ve ne sıklıkta kullandınız. faydasını  gördünüz mü? benim saç derim sert çıkışları hızlandırmak için kullanmayı düşünüyorum da o yüzden size de sorayım dedim

Hocam tekrar selam, ben 5. Ayda başladım AlopexT kullanmaya merkezin önerisi ile. 6. Ay da bitirdim. Şişe bitince kullanmadım tekrar. Sadece bir şişe kullandım o kadar. İnsanlar 2. Ay itibariyle başlıyor ama ben 5. Ay başladım 1 Ay kullandım ve bıraktım. Şu anda Xpecia ve Fin harici hiç bir şey kullanmıyorum. Hatta onlarda bitti 3/4 gündür hiç bir şey kullanmıyorum ama alacağım eczaneden :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #337 : 11 Ocak 2023, 18:43:50 »
Hocam mükemmel sonuç. Açık alan büyük olmasına rağmen kapatıcılık güzel olmuş, galiba ekilenlerin neredeyse hepsi çıkmış, hem de 7 ayda.

Asuman hanım 2  ekimle sizin saç defterinizi kapatacak gibi :))) 2 ekimi de Asuman hanıma yaptırmanız çok yerinde bir karar olmuş. Güzel sonuçta sizin de rölünüz büyüktür. Merkez seçimi, saç ekimi öncesi hazırlıklar o bu konularda bilinçli olmak çok önemli bu saç ekimi sürecinde.

2. ekimde 3000-3600 greft arası ekilebilir, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ön tarafa greftler serpiştirilir, greftlerin çoğu vertex bölgeye ekilir.

Harika Saçlı Adam! Selamlar :)
Dostum teşekkür ederim öncelikle değerlendirme ve güzel yorumun için. Keşke bende senin yaşında olsam ve açıklığım sadece seninki gibi olsaydı ama malum benim kafa hava alanı pistine dönmüştü :)

Hep motivasyonumu yüksek tuttum dostum, çok fazla kafama takmamaya calıştım. Gerek Spor , gerekse beslenme olarak bu durumlara dikkat ettim. Saç ekimi bana sadece saç katmadı , Hayatımı da düzene sokmama yardımcı oldu.

İkinci ekimi tabiki Asuman hocama yaptıracağım, Ön çizgiyi bir parmak alttan alacağız, sakal destekli olacak. Vertekse aslında çok fazla girmek istemiyorum çünkü zor. Hem çıkış yüzdesi zor hemde tutmama olanağı var. Yinede tabi oralara sakaldan serpme yapacağız. Nasip bakalım hayırlısı olsun diyelim. Kalasın sağlıcakla kardeşim :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 11 Ocak 2023, 18:47:46 »
Benim de merak ettiğim takviyeleri yavaş yavaş azalttıkça saçın dökülme durumu nasıl olacak. Saç takviyeye alışırsa sonrasında nasıl olacak bilemiyorum...

Dostum tekrar selam, tabi bende düşünüyorum bunu. Örneğin son 1 haftadır hiç bir takviye almadım çünkü bitti, yarın eczaneden alacağım. Xpecia ve Fin kullanmaya devam edeceğim. İkinci ekime kadar bunları belki hergün değilde yavaş yavaş azaltmayı düşünüyorum. Örneğin sabah akşam xpecia içiyorum, bunu iki güne yaymayı planlıyorum. Çünkü insan bıkıyor. Aslında ben biraz da saldım son 15 gündür. İkinci ekimi yaptıracağım için gözlemliyorum kendimi. Buda benim için bir avantaj tabiki. Bakalım dökülme ne kadar sürecek, nasıl sonlanacak veya hiç sonlanma olmayacak mı. Bunları deneyimleyip yine forumda paylaşacağım.

Kısacası Son 1 haftadır hiç bir takviye kullanmadım. Bakalım saçlar nasıl tepki verecek. Deneyimlerimi her daim paylaşacağım. Sağlıcakla kalasın :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 11 Ocak 2023, 18:59:02 »
Maaşallah çok güzel sonuç 🧿 Lütfen paylaşıma devam edin.

Selamlar, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Süreç boyunca paylaşım yapmak bu formu kuran insanlara bir vefa borcumdur. Hem bu sayede fikirlerimizi birlikte paylaşmış oluyoruz. Sağlıcakla kalın :)

bu kadarını beklemezdim süper

Hocam teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için, yer yer seyreklikler gözüme batsada artık ikinci ekim kafamda olduğu için çok önemsemiyorum , tabi umarım az daha gelişir :) Sağlıcakla kalasın.

Selamlar, hocam burada önemli olan ''Merkezin ne söylediği'' merkez bana bunu kullan dediyse kullanırım. Akabinde olumsuz bir durum mu oldu ? O zaman onu ben düşünmem merkeze sorarım hesabını. Şahsen ben böyle yaparım. Bu hususta hangi merkez olursa olsun sıkıntı çıkartırım. Bunu bir kabadayılık olarak algılamayın lütfen. Hakkımı yedirmem kimseye ! Merkez bana kullan dediyse kullanırım bırak dediyse bırakırım.

Minoks meselesine gelince;

Merkez bana 5. Ayda 1 şişe kullanmamı söyledi, bende 1 şişe aldım ve kullandım. Şişe bitti ve merkez tamam 2. Kutuyu alma dediler almadım. Şu anda artık mevsimsel midir yada başka sebepten midir bilemem bir dökülme mevcut günlük 10/20 tel yıkamalarda görüyorum. Bu durumu da merkeze sordum ''Gayet Normal'' dediler. Benim kafa zaten tek ekimle ancak bu hale gelebildi. İkinci ekime kadar dökülenlerin yerine yenisi çıkmazsa ben o dökülenlerin yerine yenilerini merkeze tekrar ektiririm :) Zaten ben kendi merkezim adına konuşayım '' İYİKİ '' iyiki Asuman hocayı tercih etmişim. Aldığı parada anasının ak sütü gibi helal olsun..

Masraftan bahsetmişken hocam, Aman aman ... Bir ekim parası kadar da ürünlere harcadım inan. Zafere gidilen yol diye çıktık bakalım. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Sağlıcakla kalasın :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Sherkeys

• Full Member
« Yanıtla #340 : 11 Ocak 2023, 19:50:27 »
Şov yapmış şov. Güle güle kullan Onur abim.  |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 24.06.2022
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Xpecia, Proscar, VM2000, Alpha Lipoic Acid, Prozinc Plus, Redoxon

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #341 : 11 Ocak 2023, 22:09:58 »
Şov yapmış şov. Güle güle kullan Onur abim.  |-nazarboncugu-|

Yakışıklı kardeşim benim cansın. Benimkilere şov diyorsun peki ya seninkiler ? Aslan yelesi gibi oldu maşallah. Sana demiştim  senin ki çok güzel olacak diye. Hatta iddia ederim bu sene Asuman hocanın ekimleri arasında ki en başarılı saç ekimi olan 3 kişiden birisin :) Benim önceki halimi sen biliyorsun, benimkilerin biraz daha gelişip ikinci ekime o şekilde girmem lazım. Görüşelim yine kardeşim kalasın sağlıcakla :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #342 : 11 Ocak 2023, 22:10:25 »
Mükemmel sonuç ,çok beğendim.

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #343 : 12 Ocak 2023, 14:57:23 »
Harika olmuş hocam bunun devamı gelir kesinlikle aylık güncellemeleri merakla bekliyorum selamlar🙏🏻
Life Hair Şahin Çelik 2500 Greft Şaç Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28107.0
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 12 Ocak 2023, 15:43:22 »
aynı fikirdeyim minoks konusunda ekim merkezi dese ben de kullanırdım ama fin deseler asla kullanmam. Allah muhafaza bazı şeylerin geri dönüşü yok. ekim merkezi bile dese akılcı ve dikkatli yaklaşmak lazım diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram