Gönderen Konu: ASMED Team / Grup C - 04.05.2021 Dr. Alp Bayramoğlu 4.541 Greft  (Okunma sayısı 16314 defa)

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: ASMED Team / Grup C - 04.05.2021 Dr. Alp Bayramoğlu 4.541 Greft
« Yanıtla #31 : 18 Ağustos 2022, 22:35:35 »
Yani demekki greft başı fiyat isteyip fahiş rakamlarda kurtarmiyor bazen. Merdiven altı ve tanınmamış yerleri ayrık tutuyorum, saç ekimi için çok ciddi rakamlar vermek çok saçma bence. Mesela siz bu saçı 4 de 1 fiyata Asuman hairde yada Serkan ayginda ektirmis olsaniz en az bu kadar olurdu zaten ki bence daha da güzel olabilirdi. Yine 8 de bir fiyatina medekste yada benzeri fp ekimcilerde yaptirsaniz gene bu sonuçlar cikiyordu.

bu yorumunun kimseye faydasi yok, ve gereksiz .

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 18 Ağustos 2022, 22:42:49 »
Niye gereksiz olsun ki ekim yaptirmak isteyenler için fikir beyan ediyoruz. Güzel ekim yapınca nasıl ki ovuyoruz merkezleri kötü ekim yapinca neden yermeyelim ? Ayrıca gerekce yazmadan yargı belirtmek de nezaketsizlik hocam

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2022, 00:09:44 »
Bence revize gerekiyor hocam ya bilemedim.
4 bin bilmem kaç greft gitmiş + ücret sıcak cash olarak verilmiş fakat sonuç tatmin edici değil.
Yarı yarıya değil tamamen karşılasalar hoş olur.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 19 Ağustos 2022, 08:42:15 »
4 gün finas 3 gün avodart kullanmanı istediler. Allah yardımcın olsun hocam
Teşekkürler, bakalım bir deneyeceğim ama içim rahat değil.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2022, 10:18:07 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 19 Ağustos 2022, 08:46:05 »
korkusuz bende sonucu beğenmedim.proceciaya bedava fazla para verme proscar al böl iç o parayla prp igf falan yaptır önce biraz sık olur sonra senede 2 ye dusersin.alpin ekimler güm güm.zaten bastan biri gelse dese gideyimmi tecrubesi olmayan adama ekimmi yaptırılır derdim.
Proscarı bölerken dozu bozulur falan dedim, özen gösterip paradan kaçmadım ve propecia kullandım. Alp Bey Asmed'de ekim yaptığına göre yeterli deneyimi vardır dedim aksi takdirde Koray Hoca izin vermezdi diye düşünmüştüm.
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 19 Ağustos 2022, 08:53:26 »
Yani demekki greft başı fiyat isteyip fahiş rakamlarda kurtarmiyor bazen. Merdiven altı ve tanınmamış yerleri ayrık tutuyorum, saç ekimi için çok ciddi rakamlar vermek çok saçma bence. Mesela siz bu saçı 4 de 1 fiyata Asuman hairde yada Serkan ayginda ektirmis olsaniz en az bu kadar olurdu zaten ki bence daha da güzel olabilirdi. Yine 8 de bir fiyatina medekste yada benzeri fp ekimcilerde yaptirsaniz gene bu sonuçlar cikiyordu.
Her merkezin fiyat politikası farklı, yüksek ücret ödendiğinde sonuç garanti olmuyor tabi ki. En azından nekroz olmuyor, donör iyi kullanılıyor. Özetle risk azaltılıyor ama sonuç garanti değil. Başka bir yere gitseydim sonucun nasıl olacağını hiç bir zaman bilemeyeceğim. He şimdiki aklım olsa bu ekimi yaptırır mıydım? Yaptırmazdım.
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 19 Ağustos 2022, 09:07:26 »
Bence revize gerekiyor hocam ya bilemedim.
4 bin bilmem kaç greft gitmiş + ücret sıcak cash olarak verilmiş fakat sonuç tatmin edici değil.
Yarı yarıya değil tamamen karşılasalar hoş olur.
Bence de revize gerekiyor. Asmed'in ekim sonrası yaklaşımından memnun kalmadım açıkçası. Kimin oraya ne şartlarda gittiğini bilemeyiz. Belki kredi çektim, belki birinden borç aldım ya da çok maddi açıdan çok zorlanarak gitmiş olabilirim. Koray Hoca ekimde sorun olmadığın söylüyor, yani ekimin üzerinden 3-4 sene geçse kendi saçların dökülmüş dese anlarım ama bu ekim hiç bir zaman tatmin edici seviyeye gelmedi. Ayrıca sorunsuz bir ekime neden 3.000 greftlik revize önerildi. Sorunsuz ekime yapılsa yapılsa 300-500 greft revize yapılır. Demek ki sorun var. Koray Bey mutsuz olduğumu söyledikleri için görüşmeye katıldığını belirtti. Şimdi burada da bir çelişki var, benim operasyonumu yapan Alp Beydi. O zaman Alp Bey gelsin, kendisi ayrıldıysa da Koray Bey'in görüşmesi normal değil mi? Neyse bana göre bu saç 2.000 greftlik ücretsiz bir revize ile telafi edilir. Mükemmel olmaz ama tatmin edici sonuç olur. Kalan 1.000 grefti de ilerisi için saklamış olurdum. 3 ayda bir foto gönderip beklemeye devam edeceğim. 2021 yılı mayıs ayında başlamış olan ekim sürecim 2024 yılında tamamlanır herhalde.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2022, 09:57:22 Gönderen: Korkusuz Korkak »
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 19 Ağustos 2022, 10:21:49 »
Ortada kötü bir sonuç yok biraz kullanacağın ilaçlarla kalınlaşırsa çok daha güzel olur istediğin gibi olmaz ise asmed gerekli sıklaştırmayı da yaparım demiş zaten stres yapacak bir durum yok.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 19 Ağustos 2022, 10:22:48 »
Proscarı bölerken dozu bozulur falan dedim, özen gösterip paradan kaçmadım ve propecia kullandım. Alp Bey Asmed'de ekim yaptığına göre yeterli deneyimi vardır dedim aksi takdirde Koray Hoca izin vermezdi diye düşünmüştüm.
yok hocam bastan dedik alpin deneyimi yok diye.hocam borclada ektirsen ali koç kadar zengin olupta ektirsen millet 1 e ekerken 3 e ekiyorlarsa 3 kat iyi olmalılar.youtubeye bak finasterid yaz nasıl boluneceğini gosterir parçaları kapalı kapta sakla bişi olmaz merak etme bedavada o kadar para bayılma.bastan bariz belli alpin ekimler patlıcak ne ekim yapmasına izin verirsin onun.
 hocam prp kapatabilir doğru bir yerde ozenle yapılmış prp.proceciaya o kadar para bayılma prp yaptır sonra senede 2 kere yaptırırsın.tam kapanmalıydı onumuzde 3 ay var tepede gec çıkar tam kapanma olmazsa ekim basarısızdır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 19 Ağustos 2022, 10:33:36 »
Prp yaptıracağım ama pek umudum yok, genel olarak saç sağlığı için yaptırmış olurum artık. Tepeden önce ön saç çizgisi ve orta bölümde sorun var. Zaten beni mutsuz eden durum bu. Bu ekimle tepenin kapanmasını beklemiyordum, ekim istediğim gibi olsaydı tepeye ikinci ekimi yaptırırım diye düşünmüştüm.
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 19 Ağustos 2022, 10:36:58 »
Prp yaptıracağım ama pek umudum yok, genel olarak saç sağlığı için yaptırmış olurum artık. Tepeden önce ön saç çizgisi ve orta bölümde sorun var. Zaten beni mutsuz eden durum bu. Bu ekimle tepenin kapanmasını beklemiyordum, ekim istediğim gibi olsaydı tepeye ikinci ekimi yaptırırım diye düşünmüştüm.

Prp gerek yok saçlar biraz kalınlaşırsa çok güzel olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 19 Ağustos 2022, 11:30:04 »
 o saça o fiyata heryer kapanmalıydı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #43 : 19 Ağustos 2022, 12:27:47 »
Niye gereksiz olsun ki ekim yaptirmak isteyenler için fikir beyan ediyoruz. Güzel ekim yapınca nasıl ki ovuyoruz merkezleri kötü ekim yapinca neden yermeyelim ? Ayrıca gerekce yazmadan yargı belirtmek de nezaketsizlik hocam

Asmed olunca direkt fiyata elestiri yapiliyor , asmedin fiyati belli .
Insanlar buraya en yüksek fiyat oldugu icin gitmiyor,  asmedin sonuclarindan belli neden gidildigi anlatmama gerek yok.

ekim sonucunu , alp beyi elestirelim , acaba neden alp bey artik devam etmiyor bunlari elestirelim . ama fiyati elestirmeye gerek yok. kirdiysam kusura bakma

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #44 : 19 Ağustos 2022, 12:28:48 »
Ortada kötü bir sonuç yok biraz kullanacağın ilaçlarla kalınlaşırsa çok daha güzel olur istediğin gibi olmaz ise asmed gerekli sıklaştırmayı da yaparım demiş zaten stres yapacak bir durum yok.
Ekimin performansını önce/sonra fotoğrafları ile ölçebilirsin.

Şimdi tekrar bak dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram