Gönderen Konu: Uzamayan kısa saçlar (Fotoğraflı)  (Okunma sayısı 5499 defa)

Robert

• Hero Member
Ynt: Uzamayan kısa saçlar (Fotoğraflı)
« Yanıtla #46 : 23 Haziran 2022, 23:59:30 »
:) onları çekme.oynamalar yapma onlarda zamanı gelince zaten sonucu gorcez.
1-2 tanesini bir deneyeyim dedim bazı arkadaşlar daha önce çekerken normal bir kökün çekilmesi acısını veriyorsa köke bağlıdır dediler ancak çok kolay bir şekilde adeta orada emanetmis gibi duruyorlardı şimdilik akışına bırakacağım bakalım ne olacak

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 24 Haziran 2022, 00:00:33 »
 gerçek saç kolpa saç falan filan salla gitsin sonuca bak.olesine koymuşlardır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ilyasias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 27 Eylül 2022, 07:37:11 »
Hocam benim neredeyse çoğu böyle kaldı. Sizde son durum nedir? Umarım diplerinden çıkmıştır. 45.gündeyim ve sol tarafım tamamen bu şekilde kısa uzamayan ve sert tipte kaldı. Cımbızla çok rahat çıkıyor ve j şeklinde.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 27 Eylül 2022, 09:04:41 »
Hocam benim neredeyse çoğu böyle kaldı. Sizde son durum nedir? Umarım diplerinden çıkmıştır. 45.gündeyim ve sol tarafım tamamen bu şekilde kısa uzamayan ve sert tipte kaldı. Cımbızla çok rahat çıkıyor ve j şeklinde.
Bu konu forumda hiçbir zaman aydınlatılmadi.Merkezler uzar diyor bilindik cevaplar.. kendi tecrübeme dayanarak benimkiler öyle kaldı yani 100 taneden 4 tanesi uzadı diğerleri öyle kaldı bunlar açılan kanala iyi yerleştirilmeyen ve köke tutunamayan greftler ölü greft diyorum ben..Dökmek daha mantıklı dediğin gibi hepsi cımbızla inanılmaz basit geliyor .Merkeze de danış istersen.. fotoğraf atabilirsin buraya bakalım ..L seklindeler yani dışardan fazla bastırılmış oluyorlar .Bir başka teori greft boyu ile kanalın uyusmamasi ..ama sonuç olarak yüzde 90 i uzamiyor ben de öyle oldu

EA693

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #50 : 27 Eylül 2022, 10:24:03 »
Hocam benim de neredeyse tamamı Öyleydi. Zaten konuyla alakalı daha önce burada fotoğraf paylaştım. Özellikle sol şakak ve ön hat hiç dökülmedi hepsini ben aldım. Sol şakakta ışık altında seyreklik az da olsa var ama birçoğu çıktı şimdilik memnunum. Seyrek görüntünün sebebini de bu açıklıkta orta ve öne 2500 greft ekildi ona bağlıyorum. Şimdi öncesi ve sonrası çekip atayım en azından bir fikir vermiş olayım. Dipnot olarak da dün akşam traş oldum uzun haliyle bu görüntüden çok daha kapatıcı bir görüntü vardı. Normalde önü böyle dikmiyorum sağa yatıyorum da traş olunca bi değişiklik yapim dedim  ;D Fotoğrafları ışığa karşı çektim aynada çok daha tatmin edici görüntü oluyor. Buradaki örneklere göre pek iyi denemese de ben mutluyum. Özellikle ön hattın tamamını kendim aldıgım halde birçoğu çıktı diyebilirim. Son olarak da proscar kullanmama rağmen dökülmeler devam ediyor. Onu bir durdurabilsem çok daha tatmin eder. Şuan 7 ay oldu başta senin gibiydim artık çevreden olumlu birçok tepki alıyorum umarım sana da biraz umut verir.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2022, 10:42:48 Gönderen: EA693 »

EA693

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 27 Eylül 2022, 10:26:16 »
İlk 2si eski son ikisi anlık fotoğraflar

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 27 Eylül 2022, 12:31:20 »
Dostum hayırlı uğurlu olsun mutlu olmana çok sevindim bu uzamayan kısa saçlar başımıza bela oldu dokturmek en mantıklısı alttan yeni gelenler zorlanmasın diye ki mantikli olanı yapmışsın

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #53 : 27 Eylül 2022, 13:03:02 »

Dökülmesini nasıl sağladınız ? Cımbızla mı, yoksa masaj yaparak mı ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

EA693

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #54 : 27 Eylül 2022, 13:19:02 »
Dostum hayırlı uğurlu olsun mutlu olmana çok sevindim bu uzamayan kısa saçlar başımıza bela oldu dokturmek en mantıklısı alttan yeni gelenler zorlanmasın diye ki mantikli olanı yapmışsın
Aynen öyle hocam bazıları ciddi ağrı yapıyordu muhtemelen alttan gelen kıl çıkamadığı için

EA693

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #55 : 27 Eylül 2022, 13:29:35 »
Dökülmesini nasıl sağladınız ? Cımbızla mı, yoksa masaj yaparak mı ?
Masajla asla dökülmüyorlardı bu saçlar. Yaptığım işlem doğru mu o konuda birşey diyemeyeceğim ama5 ay geçmiş hala koyulduğu gibi olan onlarca saçı cımbızla aldım.

ilyasias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 27 Eylül 2022, 15:16:14 »
Bu konu forumda hiçbir zaman aydınlatılmadi.Merkezler uzar diyor bilindik cevaplar.. kendi tecrübeme dayanarak benimkiler öyle kaldı yani 100 taneden 4 tanesi uzadı diğerleri öyle kaldı bunlar açılan kanala iyi yerleştirilmeyen ve köke tutunamayan greftler ölü greft diyorum ben..Dökmek daha mantıklı dediğin gibi hepsi cımbızla inanılmaz basit geliyor .Merkeze de danış istersen.. fotoğraf atabilirsin buraya bakalım ..L seklindeler yani dışardan fazla bastırılmış oluyorlar .Bir başka teori greft boyu ile kanalın uyusmamasi ..ama sonuç olarak yüzde 90 i uzamiyor ben de öyle oldu

Yanıtladığınız için çok teşekkürler hocam. Umarım sonradan çıkar sizinkiler de diğer arkadaşınki gibi

ilyasias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 27 Eylül 2022, 15:19:04 »
Hocam benim de neredeyse tamamı Öyleydi. Zaten konuyla alakalı daha önce burada fotoğraf paylaştım. Özellikle sol şakak ve ön hat hiç dökülmedi hepsini ben aldım. Sol şakakta ışık altında seyreklik az da olsa var ama birçoğu çıktı şimdilik memnunum. Seyrek görüntünün sebebini de bu açıklıkta orta ve öne 2500 greft ekildi ona bağlıyorum. Şimdi öncesi ve sonrası çekip atayım en azından bir fikir vermiş olayım. Dipnot olarak da dün akşam traş oldum uzun haliyle bu görüntüden çok daha kapatıcı bir görüntü vardı. Normalde önü böyle dikmiyorum sağa yatıyorum da traş olunca bi değişiklik yapim dedim  ;D Fotoğrafları ışığa karşı çektim aynada çok daha tatmin edici görüntü oluyor. Buradaki örneklere göre pek iyi denemese de ben mutluyum. Özellikle ön hattın tamamını kendim aldıgım halde birçoğu çıktı diyebilirim. Son olarak da proscar kullanmama rağmen dökülmeler devam ediyor. Onu bir durdurabilsem çok daha tatmin eder. Şuan 7 ay oldu başta senin gibiydim artık çevreden olumlu birçok tepki alıyorum umarım sana da biraz umut verir.

Hocam değişim muhteşem. Çok mutlu oldum sizin adınıza. Ben de biraz daha bekleyip sonrasında temizlemeyi düşüneceğim sanırım. Çünkü durdukça sivilcelenme olacak hissi yarattı. Şu an 45.gün. 5-10 tanesini çektim ama sizce erken mi?

ilyasias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 27 Eylül 2022, 15:20:29 »
Sert bir şekilde ileri geri ovalayıp, birkaçını da tırnakla çektikten sonra hala çokça var. Fotoğraftan görebilirsiniz.

ilyasias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 27 Eylül 2022, 15:21:44 »
Fotoğraf burada

Facebook Twitter Instagram