Gönderen Konu: Norwood 6 seviyesinde, saç ekim önerileriniz  (Okunma sayısı 19822 defa)

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Norwood 6 seviyesinde, saç ekim önerileriniz
« Yanıtla #15 : 22 Eylül 2017, 08:47:58 »
Gerçekten 8000 çıkarsa sizi tatmin edecek sonuç alabilirsiniz. Tabi doğru planlama ve iyi bir ekimciyle. Biraz da sakalınızdan alınır. 2-3 seansta güzel bir sonuç alınabilir.
Serkan Aygın'a whatsapp üzerinden fotoğrafları yolladım. Bana ekim tavsiye etmedi. Donörden 7000-8000 alınırsa, donör çıplak kalır dedi. Sakaldan 1000graft alsak bişey değişmeyeceğini söyledi  :'( :'(
Kararsız kaldım valla

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 22 Eylül 2017, 08:51:20 »
Bence 5000 rahat alınır önden ortaya dogru cmdeki greft sayısı azalıcak şekilde önler daha yogun arkaya dogru gölgeleme güzel bi planlamayla mutlu olursunuz tabiki dogru tercih önemli.
Açıkçası öyle aşırı bi beklentim yok. Önden bu adamda hâlâ saç var dedirtsin yeter. Ortlalar ve vertexte de biraz saç olursa, aşırı parlamaz, o da yeter benim için.
Alın çizgisi ve şakağa gerek yok, risk etmeye gerek yok.
Şu arkadaş kadar sonuç alsam yeter açıkçası :)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1974.msg61943#msg61943

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2017, 14:40:11 »
Gerçekten 8000 çıkarsa sizi tatmin edecek sonuç alabilirsiniz. Tabi doğru planlama ve iyi bir ekimciyle. Biraz da sakalınızdan alınır. 2-3 seansta güzel bir sonuç alınabilir.
Serkan Aygın'a whatsapp üzerinden fotoğrafları yolladım. Bana ekim tavsiye etmedi. Donörden 7000-8000 alınırsa, donör çıplak kalır dedi. Sakaldan 1000graft alsak bişey değişmeyeceğini söyledi  :'( :'(
Kararsız kaldım valla

senin alana mikromotor  mantıklı olmaz
manuel yöntem mantıklı o da pahalı
şu kafayı 4000 gref bile değiştirir önden tabiki
her doktora kulak asma

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 22 Eylül 2017, 16:00:51 »
Kararsız kaldım valla

senin alana mikromotor  mantıklı olmaz
manuel yöntem mantıklı o da pahalı
şu kafayı 4000 gref bile değiştirir önden tabiki
her doktora kulak asma

Açıkçası manuel ekim yapanlardan Koray hoca hariç, diğerlerinin ektiklerinin yarısı çıkmıyor. Özellikle IoH'un ekimlerine baktım, 5000 ektim diyor, 2000 tane ancak çıkıyor. Ve tanesini 1.5 Euro'ya ekiyor.
Evet manuel'de donör sağlam kalıyor.
Acaba Zekeriya Hocaya mı ektirsek, adamın ektiği çıkıyor diye biliyorum. Micromotoru da neredeyse manuel kadar iyi kullanıyor.
ilk ekimde 3500 saç + 500 sakal yaptırsam, 4000Euro eder. Ama, çoğu ekimciden daha iyi sonuç veriyor.
Normalde ekim işi için 4000-6000tl arası bi rakam ayarlamıştım. Ama 10000tl daha bulup Zekeriya hoca gibi sağlam birine ektirmek mantıklı geliyor. (Tabi biraz daha biriktirmek veya kredi çekmek gerekecek)
Koray hoca en iyisi ama, 4000 graft eder 10000Euro. Bu da demektir ki arabamı satmam gerekecek :D
4000 graftlık bi ekimden 1 sene sonra gene 2500saç + 500sakal ile ikinci bi ekimde vertexe girişirim.

Bikaç merdivenaltı diye tabir edilen yerle görüştüm, ve beni bonus yapacaklarını söyledir :D
En azından Serkan Aygın'dan Allah razı olsun. Memnun olmicağımı düşünerek, bana yapma dedi. İstese benden 2 seans parası alabilirdi. Ona saygılarımı sunuyorum. Doktor farkını burda anlıyor insan. Normal ekimciler ekeriz, olursa olur, olmazsa telefonlarını açmayız modunda.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 22 Eylül 2017, 19:36:05 »
taminimce zekeriya kul 3000 der
3.300 eker  ektiği çıkma ihtimali yüksek

resim atma ona git bire bir görüş
beklentiyi söyle

bu ekim fiyatlandırması çok legal değil
geçen sene bu zamanlarda euro  3.30 du şimdi 4.20
2 yılda toplumun geliri artmadı ama saç ekimcilerin (euro üzerinden)
nerdeyse 2 ye katladı

2.5  euro gibi rakamlar çok adil değil
biliyorum ki kur yarın 3 liraya düşsün hepsi zamlıyacak fiyatlarını :)

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Eylül 2017, 12:27:02 »
taminimce zekeriya kul 3000 der
3.300 eker  ektiği çıkma ihtimali yüksek

resim atma ona git bire bir görüş
beklentiyi söyle

bu ekim fiyatlandırması çok legal değil
geçen sene bu zamanlarda euro  3.30 du şimdi 4.20
2 yılda toplumun geliri artmadı ama saç ekimcilerin (euro üzerinden)
nerdeyse 2 ye katladı

2.5  euro gibi rakamlar çok adil değil
biliyorum ki kur yarın 3 liraya düşsün hepsi zamlıyacak fiyatlarını :)

Abi kimsenin fiyat düşüreceğini sanmıyorum. Bi sene önce 9-10 bine yapacağın ekim bugün 13-14 bine yapılabiliyor.
Gerçekten kötü bi durum.

Aslında bi iki doktora, canlı olarak kafayı göstermek gerekiyor.
Biraz ölçüm falan yapsalar, fotolardan kafa çok büyük görünüyor.

Çok berbat görünücek ise, hiç bulaşmamak daha iyi.
Ekim yapmasam bile, çevremde ekim yapmak isteyen ama sıfır bilgiye sahip insanlar var, en azından onlara yardımcı olurum :)

Doğal bi kellik saçma bi saç ekiminden çok daha iyidir.
Sokakta bi sürü berbat ekim sonucu almış, tek çaresi gene kafayı sıfırlamakta bulmuş insan dolu.
işin kötü yanı, şimdi üstüne üstlük kafasında FUE ve FUT'tan yara izleri dolu.
Kaybolan zaman, acı ve parayı saymıyorum.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Eylül 2017, 12:43:47 »
donörünüzden çok saç alıcaklar o yüzden merdiven altı yerlere gitmeyin. sağlam abinin saç ekimi yaptırdığı yere bakın mesela. adamın adı sanı duyulmamış ama donörü tahrip etmemiş aşırı. ve azar azar ekmiş. sakal bence gerekli. norwood 6 kafayı kapatmak için gür şekilde en az bi 8-9k greft lazım. ve norwood 7 olmamanız lazım. ailenizde norwood 7 var mı ona bakın genelde babaya benzer dökülme şekilleri.

kolay gelsin yolunuz zor ve uzun.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Eylül 2017, 12:49:50 »
Hakan doganay manuel alima gecmis ve doktor manuel alimi 1.25 euroya yapiyor onada danismanizi tavsiye ederim jale Şenyurt ozgur nalbantin ekimlerinw bakin donoru hirpalamiyorlar ve doktorlar beklentinizin düşük oldugunu belirtin belki bir sansiniz olabilir

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Eylül 2017, 15:05:45 »
Ben sizin yerinizde olsam bu işe kesinlikle bulaşmazdım. Sizinki gibi bir açıklığa yapılmış "standart" bir ekimin sonucunu canlı olarak görmeden  siz de son kararınızı vermeyin.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2017, 21:34:38 »
Norwood 7 olan bi arkadas vardi forumda saclari da gayet guzel oldu. Iyi bir yerde sizi memnun edecek sonuclar alabilirsiniz.

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 22 Kasım 2017, 17:11:33 »
donörünüzden çok saç alıcaklar o yüzden merdiven altı yerlere gitmeyin. sağlam abinin saç ekimi yaptırdığı yere bakın mesela. adamın adı sanı duyulmamış ama donörü tahrip etmemiş aşırı. ve azar azar ekmiş. sakal bence gerekli. norwood 6 kafayı kapatmak için gür şekilde en az bi 8-9k greft lazım. ve norwood 7 olmamanız lazım. ailenizde norwood 7 var mı ona bakın genelde babaya benzer dökülme şekilleri.

kolay gelsin yolunuz zor ve uzun.
Benim iki abim var. Biri ile 5 diğeri ile 10 yaş fark var.
İkisinde de alın çizgisi dökülerek bozulmuş ve vertexte seyrelme var.
Ama onların saçı benimkimin 2 katı. Hâlâ saçları var.
Benim aşağı yukarı 10 yıldır kafa bu durumda.
Şimdi 34 yaşındayım.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 22 Kasım 2017, 17:17:54 »
Abi sana Ankara'da Serdar Gökrem tavsiye ederim. 3000-3500 civarı kökle iyi iş çıkarıyor. Saç çizgini arkadan alırlar. Güzel bir şeyler olur. Bazı uçuk arkadaşlar önden sık, geriye doğru seyrek filan demişler. Olmaz bu saça. Ben de Norwood 6 yolcusuyum, ekimime bir bak istersen: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2513.0

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 22 Kasım 2017, 17:31:38 »
fut artı fue sakal şu bu mumkun olduğunca donoru zenginleştirerek biraz saçlandırabilirisn kafayı
saçları ekmeydi dersin

spark

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 22 Kasım 2017, 17:38:44 »
kesinlikle sakal + ense yapmalısınız bide finasterid kullanmalısınız ekim öncesi saçlar felan güçlü girsin artık yapılacbilecek en max bunlar

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 22 Kasım 2017, 18:00:19 »
Abi sana Ankara'da Serdar Gökrem tavsiye ederim. 3000-3500 civarı kökle iyi iş çıkarıyor. Saç çizgini arkadan alırlar. Güzel bir şeyler olur. Bazı uçuk arkadaşlar önden sık, geriye doğru seyrek filan demişler. Olmaz bu saça. Ben de Norwood 6 yolcusuyum, ekimime bir bak istersen: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2513.0
Dostum tüm konu okudum, ve yorumumu yaptım ;)
Hayırlı olsun, bence iyi durumdasın :)

Facebook Twitter Instagram