Gönderen Konu: Norwood 6 seviyesinde, saç ekim önerileriniz  (Okunma sayısı 19858 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Norwood 6 seviyesinde, saç ekim önerileriniz
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2017, 20:06:40 »
Merhaba,

Dönor bölgenizi de konuya eklerseniz daha net bir bilgi alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2017, 20:08:31 »
Donör arkadan görünüm

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2017, 20:11:34 »
soldan

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2017, 20:16:03 »
sağdan

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2017, 20:21:01 »
vertex

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2017, 20:29:40 »
Sizin saç yapınız uygun https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=59.0 konusu var diyecektim ama siz o konuya mesaj bırakmışsınız. Dolayısı ile saç ekim süreciniz hemen hemen bu şekilde gelişecek. Ben sizin yerinizde olsam farklı doktorlara bu resimleri atıp oradan alacağım geri dönüşleri bu konuya aktarırdım. Bana kalırsa çok yeterli bir dönor alanınız yok yani saç ekiminden beklentinizde çok önemli tabi. Eğer çok saçlarım olsun diyorsanız ben protez saçı seçeneğini de düşünmenizi öneririm. Ekim kısmına odaklanacaksanız da dönor bölgesi, sakal ve vucüttan ekim yapılarak saç çizgisi oluşturulabilinir. Birden fazla ekim yapacağınızı da unutmamalısınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2017, 20:40:42 »
Sizin saç yapınız uygun https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=59.0 konusu var diyecektim ama siz o konuya mesaj bırakmışsınız. Dolayısı ile saç ekim süreciniz hemen hemen bu şekilde gelişecek. Ben sizin yerinizde olsam farklı doktorlara bu resimleri atıp oradan alacağım geri dönüşleri bu konuya aktarırdım. Bana kalırsa çok yeterli bir dönor alanınız yok yani saç ekiminden beklentinizde çok önemli tabi. Eğer çok saçlarım olsun diyorsanız ben protez saçı seçeneğini de düşünmenizi öneririm. Ekim kısmına odaklanacaksanız da dönor bölgesi, sakal ve vucüttan ekim yapılarak saç çizgisi oluşturulabilinir. Birden fazla ekim yapacağınızı da unutmamalısınız.
Teşekkürler onizuka eikichi :)
2 yere gösterdim, 8000 civarı rahat çıkar dediler. Gerekirse sakal takviyesi de yapabilirim :)
Donörümün çoğu 2li 3lü 4lü graftlardan oluşuyor. fotoları büyütünce belli oluyor.
yaş 34 bu arada :D
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2017, 20:48:53 Gönderen: serxwesh »

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2017, 20:47:10 »
Araştırmalarımdan öğrendiğim benim şöyle bi planla başlamam gerek:
*** İki veya üç seanslı bi ekim
 Birinci ekimde 3500 graftla ön.
 ikinci ekimde 2000 graftla vertex (10 ay sonra),
 ilerde sakal ve kalan donör ile 1000-1500 graflık bi düzenleme, sıklık. O da takriben ikinci ekimden 15 ay sonra, ve gerekli görürsem.

***Ön çizgimi biraz geriden başlatmalıyım. Şakak vs ile uğraşmamalıyım.

***Proscar kullanmicam. xpecia, biotin, magnesium, zinc ve sebamed şampuan (revita da olabilir, şimdilik buna başladım)

***Zaten harekli biriyim, dans vs var. Bu aralar tekrar fitnessa da döncem. Kilo falan yok

***Sigara zaten yok. Alkol de ayda yılda bir, o da arkadaşlar ısrar ederse.

***Ekimden aşırı bi beklentim yok, tepede biraz saç olsun, kel görünmiyim yeter bence :)

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2017, 22:27:03 »
şimdi resimlerini inceledim

manuel 6000 ve 1000 de sakal sayalım yani totelde 7000 gref

2 ye böl ekimi
1.  ekimi 4000 greflik önbölge ekimini hallet
2. 3000  grefti tepeye seyrek bir şekilde ektirmelisin
önden sık tepeden seyrek görünümlü yaşınada uygun olur

1. ekimi paraya kıy en iyi yerde ektir önbölge önemli doğallık sık olması gibi
uygun bir yer bul

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2017, 22:51:14 »
2 yere gösterdim, 8000 civarı rahat çıkar dediler. Gerekirse sakal takviyesi de yapabilirim :)
Donörümün çoğu 2li 3lü 4lü graftlardan oluşuyor. fotoları büyütünce belli oluyor.
Hocam hangi merkezler 8000 cikar dedi

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2017, 23:05:53 »
şimdi resimlerini inceledim

manuel 6000 ve 1000 de sakal sayalım yani totelde 7000 gref

2 ye böl ekimi
1.  ekimi 4000 greflik önbölge ekimini hallet
2. 3000  grefti tepeye seyrek bir şekilde ektirmelisin
önden sık tepeden seyrek görünümlü yaşınada uygun olur

1. ekimi paraya kıy en iyi yerde ektir önbölge önemli doğallık sık olması gibi
uygun bir yer bul
Bana da farklı zamanlarda iki seans mantıklı geliyor.
Abi Koray, Zekeriya Kul, Hakan Doğanay, HLC, IoH. Bana çok pahalı gelir.
Hocalarımızın kalitesine diyecek yok ama, ortalama bi vatandaşa çok pahalı geliyor.
Bi de benim 2-3 seans yapmam gerekecek. İflas ederim :D
Tabi Arenamed'e gidip Gollum gibi gezmeye niyetim yok valla :D

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Eylül 2017, 23:12:56 »
Hocam hangi merkezler 8000 cikar dedi
Abi yeterki parayı gösterelim, bu "merkezler" 18000 bile çıkarır :D
Normal clinic ve Hastanelerdeki "Este"li yerler iki seans halinde (4000+ 3000) , (3500 + 3500), (4000 + artık bahtına ne çıkarsa) gibi graft teklifinde bulundular :D
Ama tabi, bu forumda geçirdiğim zaman bana 3500 + (2500-3000) gibi iki seansla bu işi yapmam gerektiğini gösterdi. Gerekirse sakala da el atılabilir, ama çoğu yer sakaldan graft almak istemiyıor veya yanaşmıyor. Ki, burdaki arkadaşların tecrübelerinden öğrendiğim alımı sıkıntılıymış. Çıkışı da biraz zaman alıyor.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2017, 18:02:09 »
Gerçekten 8000 çıkarsa sizi tatmin edecek sonuç alabilirsiniz. Tabi doğru planlama ve iyi bir ekimciyle. Biraz da sakalınızdan alınır. 2-3 seansta güzel bir sonuç alınabilir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Eylül 2017, 19:08:49 »
Bence 5000 rahat alınır önden ortaya dogru cmdeki greft sayısı azalıcak şekilde önler daha yogun arkaya dogru gölgeleme güzel bi planlamayla mutlu olursunuz tabiki dogru tercih önemli.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram