Gönderen Konu: Elimizi atsak saç geliyor  (Okunma sayısı 715 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Elimizi atsak saç geliyor
« Yanıtla #15 : 25 Nisan 2022, 18:44:43 »
Dostum bugün farkına vardım ki biz daha çok uğraşacağız.

Şöyle ki şuan 50-65 yaş arasındaki amcalara baktığımızda en az yüzde 50'si ya kel ya da NW4 üstü.

Bu adamların gençliği nasıl bilmiyoruz ama oranlarsak en az %49'unun gençliğinde gür saçı varken şuan bu haldeler.

Biz ise daha çok genciz ve sıkıntı yaşıyoruz saçlarla. Nereden baksan 25-0 gerideyiz onlara karşı. Önümüzde uzun maraton var. Hoş, o yaşa kadar yaşayacağımız garanti değil.

Düşünsene bizim yaşımızdayken hiç saç akıllarına bile gelmiyordu yani. Biz ise savaş halindeyiz hormonlarla bilmem nelerle.

Diyeceğim o ki saç mevzusunu kafaya takmamak zorundayız. Mümkün değil biliyorum ama bunu yapmak zorundayız.

Bir ömür böyle geçmez çünkü.

Bilemiyorum. Finasterid veya Dutasterid de belli bir yere kadardır diye düşünüyorum. Daha etkili kökten bir şey lazım bizlere.

Sen en iyisi mi bana bir testere getir usta 2 dakika işim var onunla  ;D

Çok düşünme biz bu finle dutla sağ çıkmayız yakında.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2022, 00:25:39 »
Reis ben sana diyorum gerçekten boşa uğraşıyorsun yani bırak 1 2 yıl sal üstü dökülsün ektir veya şuan ektir gayet sık donor alanın var güzel bir saç ektir sonra ha yine seyrekmi kaldı bu saç dövmesinden hafif gogleme yaptır sonra yayila yayila gez sal ya valla
  • Yaşınız 25

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2022, 00:39:02 »
Forumdaki yan etki delileri sizin kafanızı karıştırmış. Hiçbir şey olmaz ya rahat olun az.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2022, 00:55:48 »
Forumdaki yan etki delileri sizin kafanızı karıştırmış. Hiçbir şey olmaz ya rahat olun az.

Yok ironi yapıyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2022, 19:27:59 »
Bu saçın merhametide yok arkadaş şampuanlarken saç gelir, tararken saç gelir, serum sürerken saç gelir, rüzgar esse saç gelir,  masaj yapsak saç gelir, terlesek saç gelir, yemek yerken eğilsek saç gelir... Ulan her yerde saç görüyorum.Kapatak dükkanı gidek o zaman.Ben 1 tel bile saç görsem morelim bozuluyor artık.Döküleceksede habersiz dökülsün aynada fark ediyim.Bide gözüme gözüme sokuyor.Bu kadar çevre koşullarına dayanıksız saçmı olur? La bir dur artık da rahatlayalım.Kel kalsam yeminle daha az psikolojim bozulurdu.Her gün giden saçın arkasından bakmak çok üzücü.Saç saç değil bildiğin tüy yumağı üflesen düşer.Olacaksa ya tam olsun ya hiç olmasın.Ben bunla mı uğraşcam her Allahın günü ya.Zaten giden saçların yerine yenisi çok geç çıkıyor.Bekle babam bekle, bekle babam bekle.Ulan saç döngüsü bence çok saçma.Uzasın keserdik zaten.İlla dökülmesimi gerekli? Sabit kalamıyor mu? Off gene morel 0.

Hocam Virtüöz ağlıyor tuvalete gidebilirmiyiz?
abi maaş sen öyle çok affedersin tabiri caizse hayatımı s... Ti bu saç olayı insanların cins cins bakması iş varsa orda dalga konusu akrabalar aile hep dalga konusu. Başka konu yok aq saçsızlıgı hep beynimizde psikolojik sorun. Birde çevreden bakış açısı laflar şunlar bunlar derken insan kafayı yiyor. Bak seninde psikolojinş daha çok bozmuş.. Her şeyi etkiliyor bu aq saçsızlıgı hayatımın içine sıçtı bitirdi beni.

Facebook Twitter Instagram