Gönderen Konu: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları  (Okunma sayısı 164786 defa)

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #405 : 30 Haziran 2023, 14:20:13 »
burası saç ekim platformu ve ben de merak ettiklerimi soruyorum.. bu takıntı değil garip hiç değil. Asıl böyle bir platformun kurucusunun ön yargıyla benim ekimimi kabul etmeyeceğini düşünmesi garip. Nitekim etti de..Koray hocanın mutalip keser gibi ekimi baştan sona takip etmesi elbette daha iyi olurdu. Ben de bunun olurunu buraya sordum.. Bu benim açımdan bir eksi çünkü Koray hocayı biliyorum ama ekimi kimin yapacağını bilmiyorum. Açıkçası onları da seçebilmek isterdim. Nihayetinde asmedin kötü sonuçları da var. Tek derdim son kurşunumu en doğru şekilde kullanmak

Merhabalar hocam. Seni çok iyi anlıyorum insan emin olmak istiyor saç ekim öncesi. Ben farklı bir yerde ekim yaptım. Ekim yapmadan öncede 3-4 tane merkezle direkt görüştüm. Bu görüşmelerde anladığım saç ekim operasyonu sırasında en önemli aşama kanal açma, diğer kısımları tecrübeli hemşireler çok rahat kurtarıyor. Eğer hem saç alımı, hem kanal açma hem de kanala saçları yerleştirmeyi direkt doktor yaparsa günde tek ekim yapabilir ve bunu hiçbiri yapmak istenmiyor çünkü kazanacağı para düşüyor. Sana tavsiyem kanal açmayı bizzat kendi yapacak ve sık sık gelip ekimin nasıl geçtiğini soran bir uzman bulman.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #406 : 01 Temmuz 2023, 00:07:55 »
Kardeşim 1 milyon TL verirseniz işlemi Adan Z ye Koray beyin yapacağını düşünüyorum....Kırmaz sizi ..İçiniz rahat eder...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #407 : 01 Temmuz 2023, 21:36:23 »
burası saç ekim platformu ve ben de merak ettiklerimi soruyorum.. bu takıntı değil garip hiç değil. Asıl böyle bir platformun kurucusunun ön yargıyla benim ekimimi kabul etmeyeceğini düşünmesi garip. Nitekim etti de..Koray hocanın mutalip keser gibi ekimi baştan sona takip etmesi elbette daha iyi olurdu. Ben de bunun olurunu buraya sordum.. Bu benim açımdan bir eksi çünkü Koray hocayı biliyorum ama ekimi kimin yapacağını bilmiyorum. Açıkçası onları da seçebilmek isterdim. Nihayetinde asmedin kötü sonuçları da var. Tek derdim son kurşunumu en doğru şekilde kullanmak

Dostum sen
Ben koray hocanın baştan sona ekimi yapmasını istiyorum dedin
Greftleri koyması da dahil ben sana planlamayı yapıyor saç durumuna göre ekimini yönlendiriyor analizlerini yapıyor ve kanal açıyor dedim
Sende param değerli benim ben öyle istiyorum dedin
Bende bu şekilde seni kabul etmez adamın 3/4 hastası var bırakıp sadece baştan sona tek başına senin saç ekiminimi mi yapacak dedim. 4 hastanın parasını ver belki kabul eder dedim:) grne etmez çünkü sistem denen bir durum var. Bu kalite bu sistem üzerinden oluşuyor.

Burası saç ekim platformu sen sorunu sordun bende cevabını verdim ne alaka şimdi?
Sen istediğin soruyu soruyorsun? Cevabı beğenmeyince burası saç ekim forumu istediğini sorarım diye bir durum mu var ? Doğru cevap hoşuna gitmediyse bilemem ama sana doğrusunu söyledik.

Bunun dışında adam zaten her şeyi a dan z ye kontrol ediyor
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2023, 23:23:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

mavruti

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #408 : 05 Temmuz 2023, 13:44:41 »
assolist sedece bana şarkı sölesin dersen salonu kapatırsın herşeyin ni bedeli var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #409 : 05 Temmuz 2023, 13:52:59 »
Merhabalar hocam. Seni çok iyi anlıyorum insan emin olmak istiyor saç ekim öncesi. Ben farklı bir yerde ekim yaptım. Ekim yapmadan öncede 3-4 tane merkezle direkt görüştüm. Bu görüşmelerde anladığım saç ekim operasyonu sırasında en önemli aşama kanal açma, diğer kısımları tecrübeli hemşireler çok rahat kurtarıyor. Eğer hem saç alımı, hem kanal açma hem de kanala saçları yerleştirmeyi direkt doktor yaparsa günde tek ekim yapabilir ve bunu hiçbiri yapmak istenmiyor çünkü kazanacağı para düşüyor. Sana tavsiyem kanal açmayı bizzat kendi yapacak ve sık sık gelip ekimin nasıl geçtiğini soran bir uzman bulman.

Kazanacağı para düşmesi değil dostum olay.
Tek bir insan zaten yapamaz böyle bir operasyonu
Ne gücü ne sabrı yeter nede saatler yeter
24 saat de bile bitiremez.
Saç ekimi ekip işi
Önce saç ektirecek arkadaşlar saç ekimi nasıl olur öğrensinler sonra isteklerini ona göre belirlesinler.
Global Moderator

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #410 : 05 Temmuz 2023, 16:48:41 »
Kazanacağı para düşmesi değil dostum olay.
Tek bir insan zaten yapamaz böyle bir operasyonu
Ne gücü ne sabrı yeter nede saatler yeter
24 saat de bile bitiremez.
Saç ekimi ekip işi
Önce saç ektirecek arkadaşlar saç ekimi nasıl olur öğrensinler sonra isteklerini ona göre belirlesinler.

Doğrudur hintell. Zaten tek başına enerjisi yetmez. İlaveten deneyimli hemşireler süreci başarıyla yönetiyor. Bu arada müsait olduğunda benim saç ekim sürecimi değerlendirme şansın olur mu?

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #411 : 10 Temmuz 2023, 04:16:12 »

e zaten Dr Koray Erdoğan hem planlama yapıyor hem kanal açıyor ve sık sık saç ekimi işlem sürecinin başında ayrılmıyor ki ameliyattan:) yapıyor bunları zaten daha ne yapacak ?
ne den uzman bulsun adam Dünyanın en iyi saç eken doktorlarından birini bulmuş zaten

Seawolf

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #412 : 10 Temmuz 2023, 14:24:13 »
Bugün değerlendirmem sonuçlandı ve 5000 graft dediler;

Fiyatlar şöyle: Dr. Erdoğan graft başı 3 Euro
Dilek hanım olursa 1.9 Euro
Türklere özel kur; 12tl

Yani dilek hanıma yaptırırsam 114bin tl :(
Sanırım medeks’e yaptırıcam

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #413 : 11 Temmuz 2023, 10:55:11 »
Güzel söylüyosun da o günde 3 Ekim alıyorsa ben de o parayı 6 ayda kazanıyorum hintel insan emin olmak istiyor. Deliği hangi doğrultuda ne yönde  ve nereye açtığını kanalı açanın kendisi bilmez mi? Başından sonuna kendisi yapsa daha iyi olmaz mıydı? Ben a grubu diyince ful kendi yapıyor sanıyordum… grefti koyanları tanımıyoruz bile yarın bir tanesi hasta olup yerine stajyer koysalar nasıl anlayacağız? A ile B nin farkı ne ki o zaman?

İstesem kabul ederler mi full Koray hocayı mesela

Dostum saç ekim işi tamamen bir ekip işidir. Bu işi yaptırdıysan ne kadar işçilik gerektiğini anlayacaksın.

Sen diyorsunki bir araba üreten bir firmaya benzetirsek bu arabanın tüm parçalarını 1 kişi üretsin istiyorsun. Tekerleğini de fabrikanın sahibi yapsın, motorunu da yapsın koltuklarını da bir kişi yapsın. Bu mümkün mü sence? Bu arabanın üretimi kaç ayda biter sence?

Aynı şekilde basit bir apandisit ameliyatında bile 1 doktorun yanında bir kaç hemşire yardımcı olarak giriyor ve doktor önemli olan kısmı bitirdikten sonra asistanları detayları tamamlayarak hastayı ameliyattan kaldırıyorlar. Burada da diyebiliyor musun tüm ameliyatın işlemlerini doktor yapsın diye?

Saç ekim işleminde de aynı mantıkla oluyor. Belli işleri yaparak uzmanlaşmış kişiler oluyor ve ekip çalışması ile bu işlemler tamamlanıyor. Sadece bu işin en kritik yeri olan kanal açma işleminde çoğu doktor kendisi yaparak zaten sorumluluğun hepsini alıyor. Diğer işlemleri ekibi iş bölümü yaparak tamamlamaktadır. Aynı demin verdiğim örnekteki gibi.

Sen dersenki tüm işleri doktorun kendisi yapsın diye bu zorlu işçiliğin karşılığını verirsen tabiiki doktor tüm işleri yapar ama bu ekim işini kalabalık bir ekip ile saatlerce sürerken tek bir kişi tüm işlemi yaparsa 2 günde mi biter yoksa 3 gün mü sürer sen düşün.

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #414 : 12 Temmuz 2023, 00:32:39 »
Dostum saç ekim işi tamamen bir ekip işidir. Bu işi yaptırdıysan ne kadar işçilik gerektiğini anlayacaksın.

Sen diyorsunki bir araba üreten bir firmaya benzetirsek bu arabanın tüm parçalarını 1 kişi üretsin istiyorsun. Tekerleğini de fabrikanın sahibi yapsın, motorunu da yapsın koltuklarını da bir kişi yapsın. Bu mümkün mü sence? Bu arabanın üretimi kaç ayda biter sence?

Aynı şekilde basit bir apandisit ameliyatında bile 1 doktorun yanında bir kaç hemşire yardımcı olarak giriyor ve doktor önemli olan kısmı bitirdikten sonra asistanları detayları tamamlayarak hastayı ameliyattan kaldırıyorlar. Burada da diyebiliyor musun tüm ameliyatın işlemlerini doktor yapsın diye?

Saç ekim işleminde de aynı mantıkla oluyor. Belli işleri yaparak uzmanlaşmış kişiler oluyor ve ekip çalışması ile bu işlemler tamamlanıyor. Sadece bu işin en kritik yeri olan kanal açma işleminde çoğu doktor kendisi yaparak zaten sorumluluğun hepsini alıyor. Diğer işlemleri ekibi iş bölümü yaparak tamamlamaktadır. Aynı demin verdiğim örnekteki gibi.

Sen dersenki tüm işleri doktorun kendisi yapsın diye bu zorlu işçiliğin karşılığını verirsen tabiiki doktor tüm işleri yapar ama bu ekim işini kalabalık bir ekip ile saatlerce sürerken tek bir kişi tüm işlemi yaparsa 2 günde mi biter yoksa 3 gün mü sürer sen düşün.

doktorun ameliyatı ile araba fabrikası başka örnekler. senin dediğin gibi bir ameliyatta her şeyi doktorun yapması beklenmemeli zaten. ama daha doğru bir örnek şöyle olur:

senin verdiğin örnekte doktor aynı anda 4 apandisit ameliyatı yapıyor mu? yoksa aynı anda tek ameliyat yapıp o hastanın başında mı duruyor? yurtdışında saç ekiminin standardı zaten günde tek hastaya operasyon yapan doktorlar. ki türkiye'de de o şekilde günde tek hastalı çalışan doktorlar var. bildiğim kadarıyla koray erdoğan da önceden tek hastalı çalışıyormuş (yanılıyor olabilirim)

yabancı forumlarda zaten asmed'in günde tek hasta yerine aynı anda birçok hastaya işlem yapmaya başladığı konuşuluyor. bu yüzden de sonuçlarında eskisi kadar yüksek başarı görülmediği aynı şekilde. bu da doktorun kendi seçimi sonuçta. aynı anda tek hastadan 4 hastaya çıkarsan tabii ki daha çok para kazanırsın ama sonuçlarda aynı kaliteyi tutturmak zor olur.

ben asmed'in eski ekimlerine baktığımda 2-3 bin greftlik ekimler görüyorken, şimdiki ekimlerinde hep 4-5 bin lik ekimler görüyorum. bu da merkezin yaklaşımının değiştiğini bana gösteriyor. daha tecrübeli üyeler belki beni düzeltecektir yine de.

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #415 : 12 Temmuz 2023, 02:21:41 »
doktorun ameliyatı ile araba fabrikası başka örnekler. senin dediğin gibi bir ameliyatta her şeyi doktorun yapması beklenmemeli zaten. ama daha doğru bir örnek şöyle olur:

senin verdiğin örnekte doktor aynı anda 4 apandisit ameliyatı yapıyor mu? yoksa aynı anda tek ameliyat yapıp o hastanın başında mı duruyor? yurtdışında saç ekiminin standardı zaten günde tek hastaya operasyon yapan doktorlar. ki türkiye'de de o şekilde günde tek hastalı çalışan doktorlar var. bildiğim kadarıyla koray erdoğan da önceden tek hastalı çalışıyormuş (yanılıyor olabilirim)

yabancı forumlarda zaten asmed'in günde tek hasta yerine aynı anda birçok hastaya işlem yapmaya başladığı konuşuluyor. bu yüzden de sonuçlarında eskisi kadar yüksek başarı görülmediği aynı şekilde. bu da doktorun kendi seçimi sonuçta. aynı anda tek hastadan 4 hastaya çıkarsan tabii ki daha çok para kazanırsın ama sonuçlarda aynı kaliteyi tutturmak zor olur.

ben asmed'in eski ekimlerine baktığımda 2-3 bin greftlik ekimler görüyorken, şimdiki ekimlerinde hep 4-5 bin lik ekimler görüyorum. bu da merkezin yaklaşımının değiştiğini bana gösteriyor. daha tecrübeli üyeler belki beni düzeltecektir yine de.

asmed de bir hasta ile ilgilenen en az 10 kişi var dostum
asmed de greft sayısı açık alana göre verilir eskiden çok geniş açıklıklara saç ekmezdi koray hoca artık yapıyor
ve cm2 ye neredeyse en az 35 40 greft yerleştiriyor
diğer merkezler gibi cm2 ye 10 greft koysa o zaman düşer sayı bunları hesaplayarak mı konuşuyoruz ?

o yabancı forumlarda öne çıkan doktorların hangisi günde tek ekim yapıyor ? da bunu konuşuyorlar mış

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #416 : 12 Temmuz 2023, 03:09:22 »
Dr koray Yapılabilecek en kaliteli saç ekimi yapıyor hastalarına Tüm ekibi ile
bunun yanında Dilek çakır fırsatı da sunulmaya başlandı 3 bin euro bir fiyat ile
imkanı olan gider ya da tercih eden gider ektirir çok konuşmaya tartışmaya gerek yok.

Bu arada Asmed DENTAL yani diş  de açtı bünyesinde instagram da Asmed Dental i gördüm.
ve ben diş sektöründe de çok üst düzey bir kalite yaratacaklarını inanıyorum
insan ağzına takılmayacak dişler yapılıyor piyasada süper oldu bu..

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #417 : 12 Temmuz 2023, 11:15:15 »

asmed de bir hasta ile ilgilenen en az 10 kişi var dostum
asmed de greft sayısı açık alana göre verilir eskiden çok geniş açıklıklara saç ekmezdi koray hoca artık yapıyor
ve cm2 ye neredeyse en az 35 40 greft yerleştiriyor
diğer merkezler gibi cm2 ye 10 greft koysa o zaman düşer sayı bunları hesaplayarak mı konuşuyoruz ?

o yabancı forumlarda öne çıkan doktorların hangisi günde tek ekim yapıyor ? da bunu konuşuyorlar mış

Dunyadaki butun bu isin en iyisi doktorlar tek hasta calisiyor. Turkiyede de ayni sekilde Muttalip Keser, Ozlem Bicer, HLC vs hep doktorlarin tek hasta baktiklari yerler. Bunda karsi cikacak ne var anlamadim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #418 : 12 Temmuz 2023, 18:41:35 »

Dunyadaki butun bu isin en iyisi doktorlar tek hasta calisiyor. Turkiyede de ayni sekilde Muttalip Keser, Ozlem Bicer, HLC vs hep doktorlarin tek hasta baktiklari yerler. Bunda karsi cikacak ne var anlamadim.

E dostum onlara ektirmelisin o zaman bence ..
günde tek hasta almak bunlar başarı getirmez
Başarı yetenekle olur ve sistemle her doktorun sistemi farklı
Hlc çok doktor çalışıyor günde 10 yakın hasta alınıyor
Muttalip keser 4 günde 2000 greft ekiyor sistemi öyle 2000 greft için 4 gün ben çekmem o çileyi tercih . Ayrıca Yanında 150 kişi çalışmıyor
Dünyanın kirasını vermiyor.

Bu iki merkez de kanal açıp greft koyar.
1 kanal 1 greft ekim stilleri böyle olduğu için bu şekilde çalışırlar
Sistemleri teknikleri yavaş olduğu için iki merkezee 1 hastaya en az 4 günde eker

Aynı kıyas mı?

Farklı sistemlerle mantıksız bir kıyas.

Seçimlerin bu yönde ise kararını o şekilde vermelisin.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2023, 20:36:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #419 : 13 Temmuz 2023, 00:01:50 »
Baştan aşağı Koray hocanın yaptığı bir seçenek yok mu? Kanalları açan kişiyle içine greft koyacak kişi aynı olmalı bence sonuçta ona göre açıyor yön veriyor

Yok. Kanal açma yönü ile greft yerleştirme yönü mantığını da pek anlamadım. Önemli olan kanalın derinliği ve açısı. Bence kafasında bu işlemleri ekibi yapıyor diye soru işareti olanlar, tüm işlemleri tek kişinin yaptığı merkezleri seçmeliler.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram