Gönderen Konu: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları  (Okunma sayısı 164901 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #330 : 08 Kasım 2020, 11:11:07 »
Ne farkeder kardesim Asmed gelire gore ekim yapmiyor. Euro kazanan euro odesin, dolar kazanan dolar odesin diye adaletsiz bir fiyat politikalari yok:) ben amerikadan gittim promosyonlu fiyati ile ekim yaptirdim.

Simdi pandemi den dolayı fiyatlar indiği için sonraki kur dengesi buradakiler için olabilir diye düşündüm sonra gene sor dedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #331 : 08 Kasım 2020, 11:11:50 »
Bazi merkezler   fiyat politikası  böyle  maalesef   yurd dışında  arayinca  fiyat Euro  olarak veriliyor  vede  normal fiyat 3 katı.

Valla kardeş keşke bende euro kazansam banada 3 katı deseler sorun yok.
Bir iphone olmus 20 bin tl benzin olmus deposu 400 tl etin kilosu olmus 80 tl bitik durumdayız yani
Üstüne pandemi ekonomil olarak en ağır yaşayanlarız
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2020, 11:19:10 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #332 : 08 Kasım 2020, 11:15:44 »
Koray hocanın fiyatı evet pahalı ama Giderine göre bence çok kazanan merkezlere göre daha az kazanıyor 6 hasta alıyor ve genelde 2 günde 6 hasta almış oluyor. Çünkü operasyonları 3500 üstü ve genelde 2 gün
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #333 : 08 Kasım 2020, 17:27:53 »
Valla kardeş keşke bende euro kazansam banada 3 katı deseler sorun yok.
Bir iphone olmus 20 bin tl benzin olmus deposu 400 tl etin kilosu olmus 80 tl bitik durumdayız yani
Üstüne pandemi ekonomil olarak en ağır yaşayanlarız
Turk parasi cop olmus kardesim resmen.
Hicbir degeri yok yemin ederim.
Tamam dolar kazaniyoruz karsiligi Turkiyede 8 kati ama parayi bozdurunca hic degeri yok malesef 8 kati da olsa.

Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #334 : 13 Kasım 2020, 02:28:07 »
Euro düsmeye basladi zaten, Insallah daha cok düserde, Hic sormak zorunda kalman :)
  • Yaşınız 30

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 24 Kasım 2020, 10:46:23 »
Euro düsmeye basladi zaten, Insallah daha cok düserde, Hic sormak zorunda kalman :)

6 tl den sabit zaten asmed de euro

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #336 : 24 Kasım 2020, 18:51:43 »
Aslında bu kur Türkiye'de yaşayanlar için sabitlendi eskiden kur bu kadar yüksek olmadığı için herkese tek bir fiyat veriliyordu ama Türk müşterilerini üzmemek adına böyle bir adım attıklarını düşünüyorum. Türk lirası ile fiyat veren merkezlerde dün ila bugün arasında fiyatları neredeyse 2 3 katına çıktı zaten. Aslında Koray Hoca hep aynı parayı kazanıyor hiç zam yapmadı ekimlerinde. Baktığım zaman Avro ile çalışan merkezlerde fiyatlarında indirime gitmediler. Bu sabit kur önceden de yazmıştım aslında jest Türk hastalara. Siz de bu forumda 6 TL'den sabit kur olduğunu gördüğünüzü ve Koray Hoca da ekim yaptırmak istediğinizi söyleyin. Olabilirse zaten size dönüş yaparlar. Ama bence de Asmed Ekibi ile Koray Hoca arasında çok büyük fark yok. Dilek Hoca'yı da gördüm ben, forum da sonuçları da takip ediyorum başından beri. Kesinlikle Koray Hoca kadar başarılı sonuçları var.

Aslında kur ülkemizde yaşayanlar için değil pandemi dolayısıyla yabancı ülkelerden gelmenin çok zor olması sebebiyle sabitlendi. Burada amaç alım gücü olmayan ülkemiz vatandaşlarını çekmek ve bence ticari açıdan isabetli bir karar . Yani yıllardır ticaret yapan biri olarak bu bir jest değil pandemi dönemini atlatma durumudur ve ticari açıdan haklıdırlar. 3000 greft 18.000 tl ise dışarıda 10 bin vereceğime asmedi tercih ederim kendi adıma ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

polatwinch

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #337 : 26 Kasım 2020, 20:54:55 »
3000 greft 1.5 Euro * 6 Tl =27000 Tl'ye geliyor oda Asmed'in en ucuz fiyatı, yani Koray Hoca muayene dahi etmiyor, hepsini Asmed Team yapıyor

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 26 Kasım 2020, 22:37:07 »
asmed team 1000 greftlik 2. bir ekimi 9 bin tl ye yapar mı yani 1.5 euro 6 tl sabit fiyatla. Birde ilk ekimin üzerinden ne kadar zaman geçmesi gerek ?
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 27 Kasım 2020, 12:35:11 »
asmed team 1000 greftlik 2. bir ekimi 9 bin tl ye yapar mı yani 1.5 euro 6 tl sabit fiyatla. Birde ilk ekimin üzerinden ne kadar zaman geçmesi gerek ?

1000 greft gerektiğini nerden biliyorsun? Beki 2000 gerekecek.

İlk ekimin üstünden 12 ay geçmeli
Global Moderator

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #340 : 27 Kasım 2020, 13:29:07 »
Haklısın abi, peki istanbula gitmeden nasıl analiz yaptırabilirim. Analiz icinde 1 yılın dolmasını beklemem gerek sanirim
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #341 : 27 Kasım 2020, 14:23:24 »
Haklısın abi, peki istanbula gitmeden nasıl analiz yaptırabilirim. Analiz icinde 1 yılın dolmasını beklemem gerek sanirim

Kardeşim ilk ekimin 1 yılı doldursun ondan sonra iletişim kur 10 aya geldiğiginde mail atarsın durumunu istediklerini anlatan bir yazı ve resimlerinle gerekli görülürsen randevu alıp ekim öncesi konsültasyona girersin gerekli görülmez ise ekimden 1 gün önce analiz oluyor zaten ama sayıyı öğrenirsin ekim öncesi.
Global Moderator

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #342 : 27 Kasım 2020, 15:05:58 »
Anladım abi çok tesekkurler, tarihi verdiklerinde ona göre senelik izinimi ayarlar giderim
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 11 Aralık 2020, 12:34:34 »
Asmed Dr.Koray Erdoğan Güncel yeni Fiyat Tablosu
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #344 : 11 Aralık 2020, 12:52:40 »
Başkan sanırım değişiklik yok değil mi?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram