Gönderen Konu: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Grafts (13 eylül 2017)  (Okunma sayısı 58827 defa)

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Graft. (13 eylül 2017)
« Yanıtla #30 : 18 Eylül 2017, 23:04:04 »
aynen yıkamadan önce beklet bepantholü sonra yıka bol bol durula suyu fazla ve ani, tazyiikli dökme ben genelde tepemden aşağı döküyorum suyu ekim yerine doğru meyil veriyorum. ekim yerine direk su vurmadım. 10. güne kadar böyle yaptım. ilk 7 gün ekim alanına elimi sürmedim. 8. gün hafif dokundum krem sürerken ve şampuan sürerken kabuklar kalkmaya başladı ve  9. gün biraz daha dokundum zaten kabuklar tek tük gelmeye başladı derken yüzde 30 u geldi gibi ancak tırnak değdirmeden yaptım. parmak ucuyla hafif hafif saç yönüne doğru dokundum ovalamadım sürtmedim bastırmadım.. 10. gün sabah 8 de aynı taktik işe yaradı ve yüzde 80 döküldü 15 saat sonra gece 11 de bir daha yıkadım ve tamamen döküldü şu an şok başladı sayılır tek tük saç geliyor elime. ve hala tırnak değmedi saçıma. havlu sürmedim hiç. ve hala günlük yıkıyorum.  özelden numaramı atarım merak ettiğin olursa sorarsın. 20 günde 3 rulo kağıt havlu bitirdim.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #31 : 18 Eylül 2017, 23:38:08 »
aynen yıkamadan önce beklet bepantholü sonra yıka bol bol durula suyu fazla ve ani, tazyiikli dökme ben genelde tepemden aşağı döküyorum suyu ekim yerine doğru meyil veriyorum. ekim yerine direk su vurmadım. 10. güne kadar böyle yaptım. ilk 7 gün ekim alanına elimi sürmedim. 8. gün hafif dokundum krem sürerken ve şampuan sürerken kabuklar kalkmaya başladı ve  9. gün biraz daha dokundum zaten kabuklar tek tük gelmeye başladı derken yüzde 30 u geldi gibi ancak tırnak değdirmeden yaptım. parmak ucuyla hafif hafif saç yönüne doğru dokundum ovalamadım sürtmedim bastırmadım.. 10. gün sabah 8 de aynı taktik işe yaradı ve yüzde 80 döküldü 15 saat sonra gece 11 de bir daha yıkadım ve tamamen döküldü şu an şok başladı sayılır tek tük saç geliyor elime. ve hala tırnak değmedi saçıma. havlu sürmedim hiç. ve hala günlük yıkıyorum.  özelden numaramı atarım merak ettiğin olursa sorarsın. 20 günde 3 rulo kağıt havlu bitirdim.

Detaylı anlatim için tesekkur ederim. Ben de aynisini yapmaya çalişıcam
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 23 Eylül 2017, 16:31:00 »
10. Gün yıkama sonrası, pencere onunde full işık altında çekildi.

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 23 Eylül 2017, 16:36:42 »
Devami

polska

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 23 Eylül 2017, 17:53:36 »
Şu ekilen saçın şoka uğramadığını düşünmek bile ne kadar güzel :)

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 23 Eylül 2017, 20:41:01 »
Kardeşim donör bölgen toparlamış bile senin saçlar 7. Aydan itibaren çok güzel olacak gibi

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 23 Eylül 2017, 23:32:06 »
Tesekkur ederim arkadaşlar olumlu yorumlariniz icin

Jeddite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 25 Eylül 2017, 15:17:30 »
Hayırlı olsun, bence çok güzel görünüyor.
Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 25 Eylül 2017, 15:23:27 »
Neden Türkiye'de yaşayanlara saç ekimi yapmıyormuş?

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 26 Eylül 2017, 15:39:00 »
Neden Türkiye'de yaşayanlara saç ekimi yapmıyormuş?

Bu konu ile ilgili birşey söylemem doğru olmaz, hocanin kendi tercihi, vardır bir bildigi her halde.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 26 Eylül 2017, 15:55:24 »
Konu sahibi arkadaşım sakın yanlış anlamasın ama Erkan Demirsoy ekimlerine yorum yapmak pek içimden gelmiyor. Çünkü Erkan Bey'in yaptığı şeyi hiç etik bulmuyorum. Türk olup, Türkiye'de çalışıp, Türkiye'de yaşayan hastalara saç ekmemesi, hatta hayalet gibi davranması bence etik değil. Türkiye'de yaşamak suç mu? Yurtdışında yaşayan Türkler ile yaşamayan Türkler arasında ne gibi bir fark var? Madem öyle, Erkan bey neden Türkiye'de yaşıyor? Bu soruların muhatabı tabi ki değerli konu sahibi arkadaşımız değil, Erkan bey, ama kendisine ulaşmak imkansız.

Ekime gelince, donor çabuk toparlamış, sonuç da çok büyük bir ihtimalle başarılı olacaktır, doktorluk anlamında iyi birine ekim yaptırmışsınız.
🏇🏇

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 27 Eylül 2017, 11:40:20 »
Konu sahibi arkadaşım sakın yanlış anlamasın ama Erkan Demirsoy ekimlerine yorum yapmak pek içimden gelmiyor. Çünkü Erkan Bey'in yaptığı şeyi hiç etik bulmuyorum. Türk olup, Türkiye'de çalışıp, Türkiye'de yaşayan hastalara saç ekmemesi, hatta hayalet gibi davranması bence etik değil. Türkiye'de yaşamak suç mu? Yurtdışında yaşayan Türkler ile yaşamayan Türkler arasında ne gibi bir fark var? Madem öyle, Erkan bey neden Türkiye'de yaşıyor? Bu soruların muhatabı tabi ki değerli konu sahibi arkadaşımız değil, Erkan bey, ama kendisine ulaşmak imkansız.

Ekime gelince, donor çabuk toparlamış, sonuç da çok büyük bir ihtimalle başarılı olacaktır, doktorluk anlamında iyi birine ekim yaptırmışsınız.

Tesekkur ederim kardesim

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 27 Eylül 2017, 12:08:10 »
Arkadaşlar saç ekimi yapilan bolgeye saçlar cikincaya kadar Minoxil kullana bilirmiyim? Onerileriniz nelerdir

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 27 Eylül 2017, 12:10:04 »
Minoxilden uzak dur,bırakınca olan saçıda döküyor.Biotin solgar ve xpecia gibi ürünleri kullanman yeterli.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 28 Eylül 2017, 11:57:49 »
Arkadaşlar saç ekimi yapilan bolgeye saçlar cikincaya kadar Minoxil kullana bilirmiyim? Onerileriniz nelerdir
minoxil konusunda bilen  bilmeyen konuşur 7 yıllık tecrübem olan saçı dökmez bırakınca .dökülmeye kodlu olan zaten dökülecek olan saç dökülür ama uzun süre tuttuğu için  minox, saçın dökülmesini geciktirdiği için tedavi sırasında sanki olan saçım döküldü sanırsın bunları sadece ben değil uzun yıllar kullananlarda tecrübe etmiştir..bence minox akşam yatarken 1 2 fıs sıkılmalı alkol saçı yıpratır 1 2 fıs kanlanma artırır ve iyi etki sağlar bir çok kişide böyle kullanmaktadır..bu şekilde kulaktan dolma minox saç döker muhabbeti boş muhabbet,,bırakırsan illaki döker çünkü dökülecek saçı tutar bırakınca da bu etki geçer ..başlayacaksan bırakmayacaksın

Facebook Twitter Instagram