Gönderen Konu: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Grafts (13 eylül 2017)  (Okunma sayısı 58787 defa)

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Dr. Erkan Demirsoy 2610 Grafts (13 eylül 2017)
« : 13 Eylül 2017, 09:49:47 »
Merhaba arkadaslar

Baslikta ta belirtdigim gibi 2610 greft ekim yapildi.  Ekimi öncesi ve sonrası olmakla detaylı bir şekilde anlatmaya çalışırim. Buradan bu forumu kuran, üzerinde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Öğrendiklerinin hemen hemen hepsini bu forum sayesinde ogrendim.

Öncelike
Yaş 24
Dökülme tipi genetik
Ilaç kullanmıyordum
Greft sayısı 2610

EKİM ONCESI - Rezervasyon
Uzun bir süre araştırdıktan sonra Erkan hocada karar kıldim. Iletisime geçip 2 ay sonraya gün ayirttim.

EKİM GÜNÜ - Sabah 8 gibi ekim yapılacak yere gittik. Asistentler biraz bilgiler verdiler. Sonra hocayla görüştük gayet güzel hoş sohbet. Hoca ne istediğimi falan sordu. Sonra kendisi sorular sordu. Bundan sonra saç çizgisinin nasıl olucağını bana birakti. Ben karar veremedim. Kendisi devraldi. Çizdi ben begendim. Ekilen greft sayısının yeterli olacağını, ileride arka bölgelerin dökülme ihtimaline karşın donoru çok kullanmamak adına bunu yaptik. Sonuçta istese 3000_3500 greft ekelim diyebilirdi ama 2500 yeterli olucaktir dedi. Ama desteklemem şart  ( ilaçlarla)
Daha sonra saç trasi ve yıkanması oldu. Bundan sonra EKİM işlemine basladik. Işın birazcık zor tarafı burasi, iğneler biraz acıyabiliyor ama öyle büyük bir ağrı degil. Igneleri yardımcılar yaptı. Sonra özel bir sıvı enjekte ettiler. Sonra hoca kendisi alım işlemine basladi. Mikromotoru yavaş devirde kullandığını gordum. Ve biraz kullandıktan sonra kapatıp sora tekrar aciyordu. Tüm alım işlemini hoca kendisi yaptı. Arada bir defa kısa bir ara verdik. Sonra alım işlemi bittikten sonra on bölgeye yardımcılar tarafından iğneler yapıldı ve öğle yemeyi yedik. Daha sonra kanal açma işlemi basladi. Yine herşeyi hoca kendisi yapti. Bundan sonra kısa bir ara ve grefterin ekilmesi baslandi. Yalnız bunu hoca kendisi değil, 3 yardımcısı tarafından yapildi. Hoca gelip kontrol ediyordu. Böylelikle saat 17:00 gibi işlem bitdi. Kafam sarıldı ve otele geri döndüm. Yarın ilk yıkama için gidicem.

EKİMDEN SONRA- Sabah yine aynı saatte gittik. Ilk yıkama yapıldı gerekli talimatlar ve ilaçlar söylendi. Kullanmam için bana sebamed şampuan ve antiseptik verdiler sivilce oluşursa kullan diye. Diğer tüm gerekli konuları konsutuktan sonra ayrıldık. Bundan sonra işte yıkamalar, kabuk dökümü ve bekleme süresine geciyoruz. Şimdilik bu kadar. Sorularınız olursa cevaplarim.

Not : verilen ilaclar:
Ekimden sonra 1 doz antibiyotik ve 1 doz ağrı kesici aldım, gerisini de kullanmam için bana verdiler.
Hoca Finasteride ve minox tavsiye ediyor evet.

Yazım hatalarına göre kusura bakmayın tam bilmiyorum turkceyi

Resimler ekimden hemen sonra/ Sizce nasil olmuş

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ve forumda tarihi bir gün. erkan demirsoy konusu. sabırsızlıkla detayları bekliyoruz hocam :)

Mehikoko

• Sr. Member
Ve forumda tarihi bir gün. erkan demirsoy konusu. sabırsızlıkla detayları bekliyoruz hocam :)

Tamamdir, şuan greft aliniyor sıkıntıdan forumu okuyorum :D
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Tamamdir, şuan greft aliniyor sıkıntıdan forumu okuyorum :D

keske forumun kamera özelliği olsaydı da canlı yayında izleyebilsyedik. bu mümkün hintel hocam :) bu arada erkan beye sorar mısın, forum üyeleri tarafından merak ediliyorsunuz, size ulaşım çok zor, neden ekim yapmıyor ülkedeki saçzedelere

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar

Şuan ekim suruyor detaylari aksama paylasicam :)
erkan hocaya nasıl ulaşabildiniz? en çok merak edilen bu olsa gerek
operasyonunuzu en baştan özet şeklinde anlatabilir misiniz?
bide erkan hoca ilaç kullanmayı şart koşuyor mu? finas,xpeca,proscr,propca gibi..
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2017, 08:43:50 Gönderen: uuu »

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Canlı yayın aç hocam merak ediyoruz

Mehikoko

• Sr. Member
Ekim öncesi fotograflar
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 18:28:46 Gönderen: Mehikoko »

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Graft. (13.09.2017)
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2017, 18:26:45 »
Erkan demirsoy sadece yurtdışındaki hastalarına ekim yapıyor,yani bizim faydalanmamız çok zor kendisinden  :)

Mehikoko

• Sr. Member
Ynt: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Graft. (13.09.2017)
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2017, 17:40:44 »
Kendi cektigim fotoları ekledim. Yorum yaparsaniz çok sevinirim :)

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Erkan Demirsoy 2610 Graft. (13 eylül 2017)
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2017, 17:49:50 »
Ekim'iniz güzel olmuş. Alnınızda bayağı bir ödem var o yüzden saç çizgisi tam anlaşılmıyor. Erkan beyin işleri ortada ortalamanın üzerinde bir sonuç çıkacağını düşünüyorum. 

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2017, 18:45:00 »
mevcut saçlar çok kaliteli. ekilen greft miktarı açıklığınıza yeterli diye düşünüyorum. dönor gayet iyi durumda. demirsoy ülkede micromotoru en iyi kullananlardan birisi. alım da gayet temiz ve mantıklı alınmış. şubat gibi çok iyi bir görüntünün olacağını düşünüyorum. hayırlı olsun. umarım paylaşımlara devam edersiniz.

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Eylül 2017, 20:45:19 »
Hayirli olsun

Acikligimiz ayni .. Umarim bekledigin sonucu alirsin

Paylasimlara devam edin  :)

Emsi3419

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Eylül 2017, 22:36:39 »
güzel. Bir ekim olmuş
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 15:39:10 Gönderen: Emsi3419 »

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Eylül 2017, 22:38:29 »
Guzel yorumlariniz için tesekkur ederim. Sık sık resimler paylasirim. Umarim herkes hayalindeki saçlara kavusur/ resimleri duzelttim
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2017, 23:27:09 Gönderen: Mehikoko »

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 15 Eylül 2017, 23:38:11 »
İlk yıkama sonrası çekilen resimlerim

Facebook Twitter Instagram