Gönderen Konu: Saç ekimi yapicam tavsiye  (Okunma sayısı 714 defa)

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi yapicam tavsiye
« : 15 Mart 2022, 12:00:45 »
Arkadaşlar merhaba bu siteyi yeni keşfettim saç ekimi yapmayı düşünüyorum öncelikle öneriler tavsiyeler varsa önerilerinizi bekliyorum. Ve medekste yaptırmayı düşünüyorum düşünceleriniz neler

The Cebelebettin

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi yapicam tavsiye
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2022, 12:30:42 »
Hocam konuyu yanlış yere acmissiniz öncelikle çok sorun değil,  mevcut saçlarınız epey incelmis öncelikle en az 6 ay kadar finasterid kullanıp öyle ekim işine girişin derim ekim içinde hangi şehirlerde yaptirabilirsiniz? Maddi gücünüz nedir ? Bunları söylerseniz daha sağlıklı öneri yapılır
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2022, 12:54:50 »
Konu için kusura bakmayın sitede yeniyim. Maddi olarak 10-15 arası imkanim var. Finasterid in yan etkileri ile ilgili çok söylenti var buda ilacı kullanmakta açıkçası düşünmuyorum tabi bu benim şahsi düşüncem. Lokasyon olarak İstanbul'da yaptıracam.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2022, 12:58:19 »
Ve artı olarak saç ekimi için artık dhaa fazla beklemek istemiyorum. Mevcut saçlarımdan dolayı psikolojik olarak beni etkiliyor. Her ne kadar kafaya takmamaya calissamda. Ve saç ekimi uzun bir süreç bu süreyi de dikkate alınca vakit kaybetmek istemiyorum. Şuandan itibaren

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2022, 13:20:06 »
Usta çıkış oranının yüksek olması için ve sağlıklı bir saça sahip olabilmen için biraz mevcut kıl köklerini güçlendirmen güzel olurdu. Yine de sen bilirsin. Bir ekim merkezine de danış istersen.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2022, 13:29:42 »
Medeks ile kısa görüştüm telefonda mevcut saçlar yok sayıp Ekim yaparız dediler ama vertex bölgesi için ikinci bir seansa ihtiyaç var dendi bana. Mayıs veya Haziran gibi yaptırmayı planlamasini yaparsam eğer yinede o zamana kadar mevcut saclari güçlendirecek ilaç kullanmalı mıyım ve bu işe yarar mı. Yada kullanmama gerek yok mu ? Ekimden sonrada mevcut saclari korumaya yönelik medikal tedavi yapsamda işe yaramaz mi ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2022, 13:33:53 »
Şimdi kullanman gerek ki o zamana kadar biraz kalınlaşma kaydetsin. Donör kalitesi yükselsin. Ama yan etkileri seni etkiliyorsa bilemem abi. Kullan veya kullanma diyemem. Tercih meselesi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2022, 13:37:44 »
Peki hangi medikal ilaçları kullanayım tavsiyen ne ?  Ve ekimden belli bir süre sonrada devam etsem sorun olur mu ?

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2022, 13:44:01 »
Finasterid,xpecia,biotin araştır faydası dokunacaktir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2022, 13:49:54 »
Kendi saçlarında dökülme devam edicek dökülmen durmamış bunu bil çünkü incelme var
Bunun için önce saçlarını koruman güçlendirmen gerek. Bazı ilaçlarla bunlarıda araştırıp doktora danışarak kullanırsın.

Bunun dışımda 2 ekim planlamalısın
1 ekimle bu alan istediğin sıklıkta kapanmaz

Birinci ekim önden ortaya kadar
2 ekim sakal destekli tepe

Duruma göre ikinci ekimde ön bölgeyide biraz sıklaştırırsın

Medeks fiyat performans olarak iyi bir merkez
Global Moderator

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Mart 2022, 13:53:14 »
Teşekkürler hintell bilgi için
Robert ilaçlarla ilgili detay verebilirsen hangi türü veya çeşidi olarak bende ona göre başlangıç olarak başlamak isterim?

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 15 Mart 2022, 13:56:23 »
Peki hintell hocam tecrübe olarak hakim biri olduğunuz için sizinde düşüncenizi öğrenebilir miyim ekim için beklemeli miyim tavsiye edilen ilaçları kullanarak?
Yoksa bahsettiğim zamana kadar önerilen medikal ilaç tedavilerini kullanıp ekimi yapabilirmiyim daha önce belirttiğim zamanda?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Mart 2022, 14:13:55 »
Peki hintell hocam tecrübe olarak hakim biri olduğunuz için sizinde düşüncenizi öğrenebilir miyim ekim için beklemeli miyim tavsiye edilen ilaçları kullanarak?
Yoksa bahsettiğim zamana kadar önerilen medikal ilaç tedavilerini kullanıp ekimi yapabilirmiyim daha önce belirttiğim zamanda?

Finasterid xpecia gibi ürünleri araştırabilirsin tabi etkili çözüm finasterid
Şimdiden başlayıp ekim düşünebilirsin devam edeceksen
Ama ilk ekimi ön be ortaya yaptırmalısın tepeye girmeden

Global Moderator

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Mart 2022, 14:16:33 »
Ahmet tosun ve  Hasan Akil de arastir oralar da iyi merkezler
« Son Düzenleme: 15 Mart 2022, 14:27:23 Gönderen: Ekime Meraklı :) »
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

mıstık