Gönderen Konu: İzmir bütün saç ekim merkezi ve doktorları...  (Okunma sayısı 8055 defa)

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İzmir bütün saç ekim merkezi ve doktorları...
« : 08 Eylül 2017, 04:05:02 »
Selam arkadaşlar siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum artık ektirmeye
karar verdiğim için üye oldum.Yaşım 30 ön taraf açıklığım var.Ekime kadar bir maraton düzenleyip izmirde ki bütün saç ekim merkezlerine gidicem.Sırasıyla clinichair ekol ento likya ve sibel ulusana gidicem.(forumda yazılanlardan dolayı sibel hanımdan ne kadar sogusam da)
          Geçen hafta clinichaire gittim.Öncelikle izmirde yeri folkartın karşısı ara sokakta içersi gayet nezih düzenlenmiş.Yarım saat kadar görüşme bekledim,beklerken iki tane saç ekimi yapmış hasta geldi
biri daha yeni yapılmış birinin de 3 ay olmuştu ikisi de memnun olduklarını söyledi.Ayrıca ekimden çıkan bir uzman saçıma bakıp benim de aynısıydı dedi(sonra gerçekten eski fotolarını gösterdi öyle) kafasındaki boneyi çıkardı saçları uzatmış arkadan bağlamış:)
           Sonra içeri geçtik hanfendinin ismini tam hatırlamıyorum sanırım sibeldi.Dönörümün çok iyi oldugunu 3500 greft ekileceğini ve benimle maksimum sıklık antlaşması yapabileceğini söyledi.Burası önemli çünkü artık nereye gitsem böyle bir antlaşma istiycem:)fiyat kdv ile birlikte 5000 dedi ancak daha oazarkuk yapmadım.Saç ekerken prp de yapıyorlar size tavsiyem nereye ektirirseniz ektirin prp yapılsın.Burayı baya sevdim ancak mikromotor biraz canımı sıkıyo.araştırmalara devam edicem ancak nereye yaptırırsam yaptırıyım ister onların verceği sözleşme ister avukatıma hazırlatçagım sözleşmeyi o kuruma imzalatıcam.Ayrıca sürecin en başından en sonuna kadar video çekimi yaptıracagım ki sonradan bir süprizle karşılaşırsam hiç değilse dava açma şansım olsun:)

Sizden tek ricam sadece izmirde saç ektirmeyi düşünen arkadaşlar bilgilerini tecrübelerini buraya aktarırlarsa gerçekten çok sevinirim.Bu uzun yıllardır süren çile bitsin istiyorum:(( bütün foruma sağlıklı günler dilerim

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir bütün saç ekim merkezi ve doktorları...
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2017, 07:56:31 »
İzmir'de saç ektirilmez malesef tecrübeli kimse yok

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2017, 09:22:28 »
ben öyle düşünmüyorum dostum bunun doktorlukla alakası yok sibel hıca bile fiyatı bir senede 4ten 8e çıkardı önemli olan yapan uzman veya doktorun titiz ve özenli oldugunu garantiye almak bütün saç ekim merkezleri de bu forumu takip ediyo.Eğer burda ak koyun kara koyunu ortaya çıkarırsak da kurumlar müşteri kaybetmemek için daha özenli titiz ve tecrübeli çalışanlar alırlar bu da izmirliye ve tüm türkiyeye yarar ne doktoru ne uzmanı saçmasapan fahiş fiyatlar çekemez.Aynı işlemi birinin 4 bine diğerinin 40 bine yapması kimse kusura bakmasın ama bizim suçumuz...

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2017, 09:56:19 »
Bu forumda bahsettiğin şahsa ektiren kovan adlı bi kullanıcı var,bi incele bakalım konusunu 4ten 8e çıkarmasını fiyatini tekrar sorgularsın :)

Al buda konusu

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2398.0
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2017, 09:59:50 Gönderen: Mert35 »

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2017, 10:23:40 »
ne söylemeye çalıştıgınızı kendınızde bılmıyorsunuz ak koyun kara koyun ortaya çıkalı çok oldu.40 bine eken doktorla 4 bine eken doktorların sonuçları ortada.fiyat farkının bizimle ne alakası var ?? 40 binlik doktolarla rekabet edebilecek  yetenekli doktorlar yok piyasada.arz talep meselesi.forumu takip eden doktor açar fake hesap yine paylaşır after fotosunu ama o da yok.kimseyi tutan yok varsa ellerinde güzel sonuç paylaşsınlar.ama hepsı koca bır sıfır

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2017, 11:32:10 »
aynen dediğin gibi kardeşim bende kovan kardeşimizin sonuçlarından ötürü sibel hocadan vazgeçtim daha önce incelemiştim bu da tezimi dogruluyor zaten fiyatı iki katına çıkarmasına rağmen sonuç hüsran olmuş ama sibel hocanın iyi sonuçlarını da biliyoruz demek ki fiyat artı ün eşittir özensiz işler.
      bu arada scofield arkadaşım hepimiz aynı gemideyiz.40 bin ve 4 bin arasında ki fark aynı elden çıkan x para iş güzel olurken aynı kişi aynı işi iki katına daha kötü yaptıgı zaman bunu yayıp o insanlara gitmezsek hem fiyatı düşer hem de işini daha iyi yapar bunun örnekleri var forumu incelersen.Emin ol olayım sadece saç ektirmek değil bu mecrada ben ve arkadaşlarım bu işlerin fiyatları makul ve herkesin ektirebilceği bi fiyata düşene kadar durmadan araştırıcaz.o yüzden izmirli arkadaşlarım lütfen gözünüzle gördüğünüz ekimleri anların paylaşın kimse saç ekimi için oldugu şehri terk etmek ve saçmasapan paralar vermek zorunda kalmasın...

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2017, 11:57:34 »
Dostum 40 bin dediginiz yer Koray Erdoğan olmalı. Pahalı mı; evet pahalı. Ama bu değerlendirmeyi yaparken yalnızca "fiyat" açısından yapmayın. Fiyat/performans açısından yapın. Koray Erdoğan bu işi çok farklı bir boyutta yapıyor. Her takımda aynı mevkide oynayan bir kaç oyuncu olur. Ama as oyuncu en fazla parayi alan ve en çok katkıyı yapandır. Cristiano Ronaldo, Neymar Jr, Agüero gibi. :)
🏇🏇

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2017, 12:19:41 »
ahanda bir tez daha atiyorum ortaya..
bu isin 5 senesi var, 5 sene sonra en kotu ekim simdilerin iyi dedigimiz ekimlerine denk olacak.

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2017, 12:30:26 »
haklısın dostum bütün forumu okudum uzun yıllardır takipteyim ancak 5 büyükler nasıl ronaldoyu alamazsa bende 40 bin gibi fiyatlar veremem.Ancak olay yiğidi öldür ama hakkını verdir.amacım ulaşamıycağım ciğere mundar demek değildir.Sen veya ben veya bizler bu kadar parayı alan insanları savunursak gerçekten bu işi titizlikle ve saçmasapan paralara değil de hakkı olan paraya yapanlara haksızlık etmiş oluruz.Tekrar söylüyorum bu forumda başka mecralarda araştırmalarımı paylaşıcam ve en titiz en özenli ve işin hakkı olan parayı alana saç ektiricem.Ki herkes artık bu fiyatları yükseltenin toplum oldugunu anlayabilsin.
         biraz önce ento hastanesinden rendevu aldım fiyat ilgi alaka ve ne kadar özen gösterdiklerini izlenimlerini aktarıcam görüşmek üzere...

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2017, 12:48:49 »
ahanda bir tez daha atiyorum ortaya..
bu isin 5 senesi var, 5 sene sonra en kotu ekim simdilerin iyi dedigimiz ekimlerine denk olacak.

Bence 15 20 seneye kalmaz, kellik diye birşey kalmayacak :) biz kelliğin son jenerasyonu olacağız :)
🏇🏇

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2017, 13:51:38 »
Durumu sadece benim neznimde değerlendirmeyi buyrun bu seyrekx eski üyemiz durumla ilgili şikayetini dile getirdiğinde gene benzer konuşmalar yapılmış
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=400.0

Ayrıca alfa adli uyede genel olarak nemnun olsada sac ekiminden bazi noktalarda hosnutsuzdu bunu dile getirince benzer cevaplar akdi

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2017, 15:48:28 »
haklısın dostum forumdan dolayı sibel hocayı direkt eliycem büyük ihtimal :(((birazdan ento saç ekime gidicem bilgileri taze olarak aktarırım.hiç değilse ektirmeyi düşünenlerin koşturmadan fikri oluşur

şüpheci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2017, 17:51:39 »
evt arkadaşlar az önce ento saç ekimiyle görüştüm.bornova forumun orda.rendevu almak biraz güç çok yogunlar.hastanenin 4.katında gülçin hanım yardım oldu aynı zamanda ekimi yapacak olan ekibin lideri ofis clinic haire göre daha mütevaziydi.çok ayrıntılı bir şekilde anlattı fue yöntemiyle ekim yaptıklarını bana maksimum sıklık garantisi verceklerini söyledi.Ama clinic hair gibi yazılı bir sözleşme önermedi.ancak hastane oldugu için ekimi yapıcak olan gülçin hanımla birebir görüştüğüm ve kimin ekim yapçagını bildiğim için bana daha çok güven verdi.En büyük artı da ekim yapıldıktan sonra ekilen yer özel solusyonlar sürülüp özel bir bone ile kapatılıyo zarar gelmemesi için.bu karar vermemde büyük etken olucak çünkü araştırmalarım dogrultusunda böyle bir şeye rastlamadım.hem darbeler için hem de mikrop kapmaması için 3 gün bu kafanızda kalıyo onlar pansuman yapıyo siz hiç ellemiyosunuz.3 günün sonunda onlar çıkartıyo kafanızdan.Ayrıca işlem sırasında prp uygulaması da var clinichair gibi.açıkçası ekibi görmem anlatış tarzı ve kafa kapanması olayı yüzünden ento şu an bi tık önde yarın ekol hastanesine gidicem.:)))fiyat ve greft sayısı clinic hairle benzer yarın 3lü bir karşılaştırma yaparız:)sağlıcakla kalın

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2017, 18:03:24 »
Size tavsiyem,süslü laflara kanmayın bu forumdaki her ekim merkezi ekim yerinde inanılmaz sıklık vaat ediyor  ;) Önemli olan ekim yaptırmak istediğiniz yerde daha önce ekim yaptırmış kişilere ulaşıp sonuçlarını görmektir.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2017, 18:11:02 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1883.msg60106;boardseen#new

Bakın izmirde özel gazi hastanesinde ekim yapılmış,birde buraya bakın derim

Facebook Twitter Instagram