Gönderen Konu: Sac ekimi icin uygun bir aday  (Okunma sayısı 575 defa)

JimmyJump

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi icin uygun bir aday
« : 11 Mart 2022, 05:48:36 »
Merhabalar
Bu sitede asagi yukari iki senedir geziyorum, üye olmadan. Bugün aldigim bir mesaj yüzünden üye oldum. Konuyu yanlis yere actiysam özur dilerim.
Durum söyle: iki senedir sac ektiriyim mi diye dusunuyordum. Iki sene önceki saclarim simdiki kadar degildi ama, o yuzden kararsizdim.
Sac ekimine gecen ay karar verdim ve bu sitede daha cok gezer oldum, yani son bir aydir bu sitede geziyorum hemen hemen hergun.

Cogu konuyu inceledim ve iki sac ekimi merkezi belirledim sac ekimi icin. simdilik  o yerlerin ismini vermeyecem. ilk iletisime gectigim yer iki operasyon olur dedi ve hangi teknik falan kullanilacak diye konustuk. yani gun almaya kadar geldik ama is yerinden izin alamadigim icin buyuk ihtimalle yaz tatiline kaldi (diye dusunuyordum)

Bir yer ile daha iletisime gectim. onlarin fikrini almak icin. onlarin verdigi cevap yuzunden buraya uye oldum. iletisime gectim onlarla. fotolarimi inceledikten sonra sac ekimi icin uygun olmadigim söylendi. donör bölge zayif ye acik alan cok diye.

bu forumda cok gezdim ama buna benzer bir sey hic görmedim, gözumden kacmadiysa. Sizlere ve sac ekiminde tecrubeli olan arkadaslara sorum su olacak: benim icin sac ekimi olayi tamamen kapali mi simdi? o sonucu mu cikariyim aldigim mesajdan?
ilk iletisime gectigim yer böyle bir sey demedi bana. iki operasyon yeterli olacaktir falan felan demislerdi(4600 greft)

Simdi yazarken aklima geldi, baska bir yer ile daha iletisime gecmistim onlarda iki operasyon olur ama tepe bölgesi yine acik kalir demislerdi, nekadar acik kalir soruma dogru durust bir cevap alamamistim.

Yani sorum su olacak. Sac ekimi benim icin tamamen kapali mi simdi? ilk iletisime gectigim yere dönus yapacagimi söylemistim ama aldigim bu mesaj yuzunden kararsiz kaldim. Yani kafayi kapatamayacaksam hic sac ekimi isine girmem. benim icin bos yere para harcama olur diye dusunuyorum.

Iletisime gectigim uc yere de su resimleri atmistim:

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Sac ekimi icin uygun bir aday
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2022, 10:35:20 »
2 senedir forumu takip eden birisi olarak ve cogu konulari inceledigin birisi olarak , sence bu acikliga ve donörle saglikli bir ekim olurmu ?

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2022, 10:39:05 »
değilsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2022, 17:16:59 »
2 merkez doğru söylemiş

Açık alan fazla donör çok zayıf ve ince
Ekime uygun bir aday değilsiniz maalesef
Global Moderator

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2022, 19:54:58 »
Biraz da şansızsin be hocam

JimmyJump

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2022, 03:33:06 »
2 senedir forumu takip eden birisi olarak ve cogu konulari inceledigin birisi olarak , sence bu acikliga ve donörle saglikli bir ekim olurmu ?
Yanlis anladin galiba. Iki senedir geziniyorum dedim, öyle inceleme falan degil. Son bir ay inceledim sadece.
Ne biliyim donörun kötu oldugunu hic dusunmemistim, taki doktorlardan birisi dedigine kadar. O yuzden bu konuyu acmistim. Daha kötu donörlerde görduk ama neyse saglik olsun.

JimmyJump

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2022, 03:33:28 »
değilsin
Aynen, degilmisim maalesef.

JimmyJump

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2022, 03:33:59 »
2 merkez doğru söylemiş

Açık alan fazla donör çok zayıf ve ince
Ekime uygun bir aday değilsiniz maalesef
Evet öyleymis maalesef. Saglik olsun.

JimmyJump

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2022, 03:34:46 »
Biraz da şansızsin be hocam
Bu konuda evet, öyle. Artik saclari sifira vurma zamani geldi diyelim :)

Facebook Twitter Instagram