Gönderen Konu: saç ekimi sonrası alında şişlik  (Okunma sayısı 612 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: saç ekimi sonrası alında şişlik
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2022, 13:04:53 »
Ödemdir yakında geçer
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2022, 23:04:49 »
saç ekimi yaptıralı 9 gün oldu.yüzümde ve gözümün altında şişlik olmuştu onlar geçti.fakat alnımda hala şişlik var normal mi bu

Öncelikle geçmiş olsun. Ödem saç ekimi sonrası en büyük sıkıntı , ekim yapan merkezin verdiyse eğer ödem sökücü ilaçlarını aksatmadan kullanmanız ve en önemlisi bol su içmeniz bu süreci kolay atlatmanızı sağlardı. Sizin biraz uzun sürmüş sadece , muhtemelen vücudunuz ödem tutuyor. Yapmanız gereken şey basit aslında bol bol su için , ödem tamamen geçene kadar vücudun su tutmasına neden olan gıdalardan uzak durun. Tuzlu , baharatlı ve çok yağlı gıdalara ara verin. Bir kaç gün içinde ödem sorununu atlatırsınız.

Tekrar geçmiş olsun.

Yine de alnınızdaki şişlik bastırınca acıyor mu ? sert mi ? bunları kontrol edip saç ekimi yaptığınız yerdeki doktora danışın ve bilgi verin. Biz sadece yüksek ihtimalle ödem olduğunu tahmin ediyoruz.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

saçsızoglan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2022, 12:12:42 »
Öncelikle geçmiş olsun. Ödem saç ekimi sonrası en büyük sıkıntı , ekim yapan merkezin verdiyse eğer ödem sökücü ilaçlarını aksatmadan kullanmanız ve en önemlisi bol su içmeniz bu süreci kolay atlatmanızı sağlardı. Sizin biraz uzun sürmüş sadece , muhtemelen vücudunuz ödem tutuyor. Yapmanız gereken şey basit aslında bol bol su için , ödem tamamen geçene kadar vücudun su tutmasına neden olan gıdalardan uzak durun. Tuzlu , baharatlı ve çok yağlı gıdalara ara verin. Bir kaç gün içinde ödem sorununu atlatırsınız.

Tekrar geçmiş olsun.

Yine de alnınızdaki şişlik bastırınca acıyor mu ? sert mi ? bunları kontrol edip saç ekimi yaptığınız yerdeki doktora danışın ve bilgi verin. Biz sadece yüksek ihtimalle ödem olduğunu tahmin ediyoruz.

cok fazla su içmedim ondan oldu sanırım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2022, 17:15:48 »
Bu sekilde konular açacağına madem ekim yaptırdın düzgün bir saç ekimi konusu aç sorularını oradan sor bu tarz konu açmana izin vermem cevapta vermem çünkü ekim konusu açman gerek artık.
Global Moderator

saçsızoglan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2022, 17:38:19 »
Bu sekilde konular açacağına madem ekim yaptırdın düzgün bir saç ekimi konusu aç sorularını oradan sor bu tarz konu açmana izin vermem cevapta vermem çünkü ekim konusu açman gerek artık.

ben sadece merak ettiklerimi soruyorum.ayrıca bir ekim konusu acmaya gerek varmı?

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2022, 18:01:28 »
ben sadece merak ettiklerimi soruyorum.ayrıca bir ekim konusu acmaya gerek varmı?

İşte ordan tüm merak ettiklerini sorarsın. Ara sıra fotoğraf da atarsın biz de yorumlarız. Yani sorularının hepsini 1 konu altında sor daha iyi olur
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Facebook Twitter Instagram