Gönderen Konu: Şubat 2022 - AKL Klinik - Kök hücreli 4200  (Okunma sayısı 6229 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Şubat 2022 - AKL Klinik - Kök hücreli 4200
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2022, 14:18:24 »
Hayırlı olsun Akl kılınık saç ekiminiz Detaylı anlatım için teşekkür ederiz güzel konu
Planlamanız ve ekiminiz gayrt güzel duruyor ön çizgileri baya başarılı kısaca benim sevdiğim tarz ön çizgi planlamaları.

Sıklık da güzel duruyor yalnız tek bir sorun var kendi saçlarınız zayıf ve dökülme devam edecek gibi kök hücre vs yaptırdınız mı?

Ve finasterid araştıra bilirsiniz xpecia ya da

Bu arada ekiminiz güzel olmuş içiniz rehat olsun planalama anlamında sonucunuzda artık zamanla göreceğiz inşallah hayırlısı diyelim

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 06 Mart 2022, 14:03:23 »
Hayırlı olsun Akl kılınık saç ekiminiz Detaylı anlatım için teşekkür ederiz güzel konu
Planlamanız ve ekiminiz gayrt güzel duruyor ön çizgileri baya başarılı kısaca benim sevdiğim tarz ön çizgi planlamaları.

Sıklık da güzel duruyor yalnız tek bir sorun var kendi saçlarınız zayıf ve dökülme devam edecek gibi kök hücre vs yaptırdınız mı?

Ve finasterid araştıra bilirsiniz xpecia ya da

Bu arada ekiminiz güzel olmuş içiniz rehat olsun planalama anlamında sonucunuzda artık zamanla göreceğiz inşallah hayırlısı diyelim

Hocam çok teşekkürler,
Ön çizgi ve planlama tamemen ekibin tecrübesine dayalı oldu diyebilriz, ben tereddüt etsem de ekibe güvenmek zorunda kaldım, umarım dedikleri ve sizin de dediğiniz gibi güzel olur. Giderek alışıyorum sanırım ben de.

Evet kök hücreli ekim yapıldı. Kliniğin ekimlerini başarılı sonuçlarını görüp beğeniyordum ama kök hücre de seçim yapmamdaki etkenlerden birisi zaten.
Mevcut saçlarımda dökülme malesef devam edecektir . Kök hücre tercih etmemin asıl nedeni de buydu. İşe yarayacağını ve mevcut saçlarımın 2 3 yıl daha bu haliyle kalacağını umuyorum.

Ekim öncesi 1 ay Xpecia kullandım, yarından itibaren kullanmaya devam edeceğim.

Asmed ile de görüşme yapmıştım, Koray Hoca Finasterid kullanmam koşuluyla operasyon yapacağını söyledi. Denedim fakat 2 gün sonra bıraktım. Çocuk düşünen insanların kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. Zaten 2 günde bile olumsuz etkileri oldu . Belki ileride tekrar denerim fakat en azından 2 yıl kullanmayacağım. Bu sayede kök hücre tedavisinin de bir faydasi olup olmadığını anlarız belki :)

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 14 Mart 2022, 10:37:45 »
10. gün kabuk dökümü öncesi ve sonrası.

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 14 Mart 2022, 10:39:26 »
15. gün

Özellikle sağ donör bölge fazla seyrek ve yara izleri hala solmadı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 14 Mart 2022, 10:46:11 »
Selamlar süreç sağlıklı kabuk sonrası görüntüde güzel hayırlı olsun kardeşim insalah güzel sonuç olursun
Global Moderator

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #20 : 14 Mart 2022, 10:50:52 »
planlamaanız ve özellikle ön çizginiz çok güzel olmuş.. kabukları döktükten sonra tertemiz iyileşiyorsunuz görüntüye göre. Kök hücreli saç ekimi hepimizin yakından takip ettiği bir konu sizi de yakından takip ediyoruz. umarım istediğiniz sonucu alırsınız. hayırlı olsun ekiminiz

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 14 Mart 2022, 11:07:11 »
Kabuk sonrası görüntü güzel hayırlı olsun kardeşim

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 14 Mart 2022, 11:37:43 »
15. gün

Özellikle sağ donör bölge fazla seyrek ve yara izleri hala solmadı.

Ben de AKL klinikte ekim yaptırmış biri olarak süreçlerimiz tamamen aynı ilerliyor. Aynı sizin gibi bir taraf daha seyrek gibiydi. Şuan 25. gündeyim ve donör neredeyse hiç belli olmuyor. Benim saçlarım biraz hızlı uzuyor süreç farklı olabilir sizde ama 1 ay olduğunda kapanacağından emin olabilirsiniz, rahat olun. AKL donör bölge konusunda gayet iyi tecrübe ettiğim kadarıyla.

Benim tek taktığım mevzu ekilen yerdeki hissizlik. Ekimden sonra 8. ayda olan bir arkadaşım hala his olmadığını söyledi. Bu beni biraz tedirgin etti açıkcası. Sizde his durumu nasıl acaba?
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 14 Mart 2022, 12:32:37 »
Üstatlar, hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve yorumlarınız için.
Özellikler kabuk dökümü sonrası birazı dökülmesine rağmen saçların sağlam şekilde kaldığını görünce ekimin başarılı olduğunu hissedip 4. ayı beklemeye başladım açıkçası. Zaten temiz iş yapıldı sadece ön çizgiye doğallık katması için seyrek bir ince katman olsa iyi olurdu diye düşünüyorum belki ileride yaptırırım.

Kliniğin önerdiği booster seti aldım, kullanıyorum. Spreyin içeriğinde minoksil yok. Takviye besinler ve şampuanlardaki içeriğin topikal kullanımı için bir sprey gibi. Özellikle donör bölge ve arkadaki incelmiş saçlara destek olur ümidiyle almaya karar verdim. Vitamin tabletlerinin de xpeciadan pek farkı yok.

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 14 Mart 2022, 12:42:55 »
Ben de AKL klinikte ekim yaptırmış biri olarak süreçlerimiz tamamen aynı ilerliyor. Aynı sizin gibi bir taraf daha seyrek gibiydi. Şuan 25. gündeyim ve donör neredeyse hiç belli olmuyor. Benim saçlarım biraz hızlı uzuyor süreç farklı olabilir sizde ama 1 ay olduğunda kapanacağından emin olabilirsiniz, rahat olun. AKL donör bölge konusunda gayet iyi tecrübe ettiğim kadarıyla.

Benim tek taktığım mevzu ekilen yerdeki hissizlik. Ekimden sonra 8. ayda olan bir arkadaşım hala his olmadığını söyledi. Bu beni biraz tedirgin etti açıkcası. Sizde his durumu nasıl acaba?

Hocam ümitliyim tabi, kapanacak diye bekliyorum ama belki benim cilt hassasiyetimdendir kırmızılıklar hala çok bariz belli olması pek normal değil. Sağ tarafta da sola göre fazla alım yapıldığı belli oluyor, seyrek görüntünün sebebi o fakat kapanmayacak durumda değil, umarım ileride belli olmaz.
10. gün kliniğe gittiğimde aynı gün ekim yaptıran bir arkadaşı gördüm, dönör bölge sanki hiç alım yapılmamış gibiydi, yani çok iyi toparlamış. Bünye ve doku hassasiyeti etki ediyor sanırım.

Hissizlik benim de garipsediğim bir durum. Bende de var ama sanırım yavaş yavaş geçiyor. 5 gün önce kafamın üstünü hiç hissetmiyordum şimdi hafif bir his var. Donör bölge de aynı şekilde hala uyuşukluk var. Yukarıda bahsettiğim arkadaş öyle bir his kaybının kalmadığını söylemişti. "Benim geçti ya senin de 1 haftaya geçer" dedi :) Onun hızla geçince normali o sanıyor tabi :)
Yıkamayı yapan M. Hanım a sordum 4 5 ay sürebilir dedi. Demek ki bu da normal. O nedenle ben pek takılmıyorum açıkçası mümkün olduğunca masaj yapmaya çalışıyorum kanlanmayı arttırmak için. Siz de masajı ihmal etmeyin.
3 ay bekleyeceğiz artık sabırla :)

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 14 Mart 2022, 18:09:58 »
hayırlı olsun güzel planlama

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 24 Mart 2022, 22:02:23 »
Hocam ümitliyim tabi, kapanacak diye bekliyorum ama belki benim cilt hassasiyetimdendir kırmızılıklar hala çok bariz belli olması pek normal değil. Sağ tarafta da sola göre fazla alım yapıldığı belli oluyor, seyrek görüntünün sebebi o fakat kapanmayacak durumda değil, umarım ileride belli olmaz.
10. gün kliniğe gittiğimde aynı gün ekim yaptıran bir arkadaşı gördüm, dönör bölge sanki hiç alım yapılmamış gibiydi, yani çok iyi toparlamış. Bünye ve doku hassasiyeti etki ediyor sanırım.

Hissizlik benim de garipsediğim bir durum. Bende de var ama sanırım yavaş yavaş geçiyor. 5 gün önce kafamın üstünü hiç hissetmiyordum şimdi hafif bir his var. Donör bölge de aynı şekilde hala uyuşukluk var. Yukarıda bahsettiğim arkadaş öyle bir his kaybının kalmadığını söylemişti. "Benim geçti ya senin de 1 haftaya geçer" dedi :) Onun hızla geçince normali o sanıyor tabi :)
Yıkamayı yapan M. Hanım a sordum 4 5 ay sürebilir dedi. Demek ki bu da normal. O nedenle ben pek takılmıyorum açıkçası mümkün olduğunca masaj yapmaya çalışıyorum kanlanmayı arttırmak için. Siz de masajı ihmal etmeyin.
3 ay bekleyeceğiz artık sabırla :)
😂👍aynen hepimizin geçtiği yol sabır

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 25 Mart 2022, 01:51:14 »
son durum nasıl kardeşim şok dökülme başladımı.

rivasi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Mart 2022, 15:33:20 »
son durum nasıl kardeşim şok dökülme başladımı.
Hocam şok dökülme 15. günden beri artarak devam ediyor. Ekilen saçların çoğu döküldü diyebilirim. Gün belirterek fotoğraf da ekleyeceğim.

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 25 Mart 2022, 17:48:14 »
Hocam şok dökülme 15. günden beri artarak devam ediyor. Ekilen saçların çoğu döküldü diyebilirim. Gün belirterek fotoğraf da ekleyeceğim.

Hocam konunu takipteyim süreçlerimiz neredeyse aynı ilerliyor :) Benim de 15. gün başlayan şok dökülmem 35. gün itibariyle dökülecek saç kalmaması ile son buldu   :D

Fotoğraf paylaşırsanız donörün son durumunu da merak ediyoruz.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Facebook Twitter Instagram