Gönderen Konu: Bu ürününü kullanan oldu mu  (Okunma sayısı 412 defa)

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Bu ürününü kullanan oldu mu
« : 01 Mart 2022, 20:34:29 »
Arkadaşlar aktara gittiğimde yeni saç çıkışları için bunu önerdi mantık aynı minoxidil mantığı sabah akşam sıkacaksın 3 ay sonra kesin sonuç alırsın saçlar çıktığı zaman bıraktığında şampuanı varmış onla koruyabilirsin dedi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Bu ürününü kullanan oldu mu
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2022, 20:48:48 »
Şimdi kısaca baktım. Şaşırmadım.

1) İçinde AGA'ya karşı onaylamış, işe yarar bir madde yok. İnceledim. O otu bu otu, biraz kimyasal, parfüm.
Bunun işe yaramayacağını düşünüyorum.
Eğer saçların genetik dökülme olmasa tamam, işe yarayabilirdi. Eczacılara "dökülmeye ne iyi gelir" diye bir soru asla yönetmeyin. Onlar genetik dökülmenin mekanizmasından haberdar olmuyorlar genelde.

2) Daha İngilizcedeki dilbilgisinden bihaberler. Şimdi anlatacağım şeyler biraz karışık olabilir.

Help dediğimiz fiil ardından infinitive veya infinitive + to alır.

Bu arkadaşlar ise fiilin yanına hiçbirini eklemeden yalın halde koymuşlar. Yanlış.  Böyle bir kullanım olamaz.

Sonuç olarak güven vermedi. Sen bilirisn. Fiyatı da tuzluymuş.

Ayrıca birisi sana "kesin saç çıkarıyor" falan derse oradan topukla. Öyle bir dünya yok. Minox bile bazı arkadaşlarda o kadar etki etmiyor, ki onaylı bir tedavidir kendisi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Bu ürününü kullanan oldu mu
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2022, 20:52:40 »
"Help reduce thinning" yazmış bir de ahahahah 😄😄

3.tekil kişi ekini koymamış oraya. Font sığmayınca "Ya başlayacam şimdi grammarına, Memo yaz kardeşim millet anlasın yeter." demiş gibi gibi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram