Gönderen Konu: Dr. Hakan Doganay ve Ekibi Ön Hat Söküm işlemi ve Donöre Nakil İşlemi  (Okunma sayısı 6353 defa)

halu80

• Sr. Member
Gecmis olsun ustam sana. Malesef bende ayni hatayi yapip, doğru dürüst araştırmayıp ekime girdim. Ön hattım hep çoklularla doldurdular, hatta üçlü bile mevcut. Saç çıksın doğal mı değil mi, kimseyi ilgilendirmiyor. Bende malesef ordaki yorumlara kanarak orda ekim yaptırdım.

Bende artık öndeki saçları söktürüp donöre ektireceğim. İnşAllah senin gibi temiz bir iş olur.

İz kaldı mı öndeki alınan greftlerde?

halu80

• Sr. Member
Okudum iz kalmamış çok şükür sizde. Bence aldırın kalanlarıda ve eğer görüntü fena değilse ekime girme. Kısa hali de yakışıyor sana.

Malesef Türkiyede ekimciler işlerini becermiyorlar. Arkadan alıp öne ekmek zannediyorlar sadece, ama doğal mı değil mi umurunda değil. Insanı insan içine çıkamaz hale sokuyorlar. Gelişti diyoruz, hiç gelişme yok. Asmed Hakan Doğanay hariç hangi ekimci telleri ayırıp önlere ince olanları ekiyor?
Bende aldılar, kenara koydular, kanalı açtı, ardından teknisyenler öne çokluları ekti, sonunda iki üç tane de kendisi yerleştirdi tamam. Telefonda söyledim ön hattın bir arkasına 5 li var diye, ah sizde çoklu greft çoktu onun için öyle olmuş. Ön hatta çoklu var diyorum, yok hep tekli ektik diyorlar bir de utanmadan. Bu forum da öyle yerleri destekliyor malesef.

« Son Düzenleme: 25 Şubat 2022, 19:12:31 Gönderen: Hintell »

jukas90

• Yeni üye
  • *
halu80   Dostum sendemi serkan aydına yaptırdın sanada geçmiş olsun diyeyim kasaba gitmişiz valla yaptık bir hata şuan düzeltmek için uğraşıyorum yönleri dik çıkıyor saçların görünümümü kötü gösteriyor buda rahatsız ediyordu beni mecbur söktürmek zorunda kaldım donörü mahvettiler  Hakan hocanın klinik maşallah çok doğal tekrar eski yerine nakil yapıyorlar resimlerde gödüğün gibi inşallah daha iyi duruma getireceğiz.

jukas90

• Yeni üye
  • *
halu80  Hacım çok rahatsız ediyorsa söktür ben söküm yaptırınca rahatladım yoksa huzursuz ediyordu hala daha onların yaptıklarından kaldı onlarıda söktürecegim yeniden donöre nakil seanslar bittikten sonra donör kısıtlandı işte bakalım hayırlısı kapasiteye göre Hakan hocaya ön hat için ekim yaptırmayı düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2022, 10:47:11 Gönderen: jukas90 »

halu80

• Sr. Member
Yok ben Asuman HT de ektirdim, onlarda çokluları hep ön hatta ektiler. Donörümü de mahvettiler.
Bir ekimle kapanır mı diye sordum, alanız geniş önden arkaya güzel bir ekim olur dediler. Ekimden sonra bir ekim daha gerek mi, evet gerekecek dediler. Yaptığım günü lanet ediyorum.

Üstte yazmıştım nerde yaptırdığımı ama moderatörler isimi silmiş.
Kimse canlı örnek görmeden ekime girmesin. Burdaki yorumlarada oh çok doğal süper olmuşa da kanmasın!

jukas90

• Yeni üye
  • *
halu80  Anladım durumun kötüyse söktür hacım rahatlarsın kötü görüntü ortadan kalkmış olur hiç değilse

halu80

• Sr. Member
Yurtdışında yaşıyorum, burda bir doktora görünüp ona göre karar verecem. Muhtemelen öndekilerini aldırıp donöre ektirecem. Geri kalanı da iğneli epilasyonla aldıracağım, eğer fazla iz kalmassa.

Benim gözümde bunlar insan değil, insanda birazcık vicdan olur bir insana böyle birşey yapınca. ama yok hiçbirinde malesef!

halu80

• Sr. Member
Ama senin yaptığın işlemi görünce bende bir nebze rahatlıyorum, a çözümü varmış diyorum. Fiyatı ne kadar bu durumda?

jukas90

• Yeni üye
  • *
Anladım hocam siz orda iyi bir yer bulursanız orada söküm işlemine başlayın çünkü ayda1 sefer gidiyorum hem iyileşmesini bekliyoruz hem kalanlar görünüyor bir anda sökülmesi mümkün değil bu şekilde kurtulucaz inşallah fiyat olarak 3 seansta toplam ortalama asgari ücret parası diyelim hacım başkası yaptırmıştır şu fiyat benimkisi şu fiyat tartışma çıkmasın birde burda ama yapılan işe göre makul yani meşakatli işlem

jukas90

• Yeni üye
  • *
halu80 hacım birde gittiğiniz yerede bağlı tabiki bu sefer ön tarftan alıp donöre ekiceklerde yine dik ekiceklerse hiç yaptırma doğallık açısından Ben Dr. Hakan hocanın kliniğini tercih ettim tabiki fiyatıda diğer yere göre değişken tabiki yaptıkları iş temiz titiz
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2022, 11:40:28 Gönderen: jukas90 »

halu80

• Sr. Member
Artık fiyat umrumda değil. Fiyat yüzünden bir kere hayatımı kararttım, o hataya bir daha düşmem. Güzel hayatımın içine ettirdim malesef!

jukas90

• Yeni üye
  • *
halu80  İnşallah seninde düzelir hacım ne diyelim orda araştırmanı düzgün yap vakit kaybetmeden sökümlere başla istersen

jukas90

• Yeni üye
  • *
14. gün
« Son Düzenleme: 04 Mart 2022, 00:24:54 Gönderen: jukas90 »

jukas90

• Yeni üye
  • *
Merhba arkadaşlar 01.07.2022 de 4ncü söküm fotoları atıyorum sökümden önce
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2022, 15:16:09 Gönderen: jukas90 »

jukas90

• Yeni üye