Gönderen Konu: Dr. Hakan Doganay ve Ekibi Ön Hat Söküm işlemi ve Donöre Nakil İşlemi  (Okunma sayısı 6339 defa)

Ali Kemal

• Sr. Member
Gerçekten ekilenleri söktürmekte haklıymışsın  görüntü cidden çok kötüymüş.
Yalnız aralarına girilerek ve bir kısım çizgiyi öne çekerek ekim yaptırsaydın sökmekten ziyade bu dediğim işe yaramazmıydı acaba?

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Geçmiş olsun, paylaşım için teşekkürler. Hakan Hoca her türlü ekim yapıyor, bravo.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Seneca

• Full Member
Ekim yaptırdıktan sonra söktürüp geri donöre ektirmek; iş bilmez merkezlerin yarattığı şu sıkıntıya bakın ya.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

obi

• Full Member
Selamlar çok geçmiş olsun . inşallah istediğin sonucu alırsın . Aranamed e yaptırdığın ekimin için sitede konu açmışmıydın  acaba ?   incelemek için soruyorum

jukas90

• Yeni üye
  • *
Çok saolun arkadaşlar açıları dik olanlar çıkarılınca  baya rahatlattı donürü bozdular malesef bu şekilde söküp nakil edilerek  toparlayarak ön hat için Hakan hocaya temiz bir ekim yaptırmak istedeğim için söküme karar verdim bu şekilde daha doğru kanatindeyim

jukas90

• Yeni üye
  • *
Obi yok kardeşim ozamanlar bu Formu tanımış olsaydım oraya kesinlikle gitmezdim zaten büyük şanssızlık oldu benim için

obi

• Full Member
Eywallah hocam

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok enteresan hikayeniz. Acil şifalar dilerim

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayatımda ilk defa tepeye ekilen saçın sökülüp , donör bölgeye geri ekildiğini duydum.

jukas90

• Yeni üye
  • *
Kliniğe ilk gittiğim zaman çeliken ilk fotoğraf ve şuanki durum sağ kulak üstü
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2022, 19:12:30 Gönderen: jukas90 »

jukas90

• Yeni üye
  • *
3.ncü sökümden sonra sol kulak üstüne nakilde çekilen fotoğraf ve şuanki son durum bu şekilde arkadaşlar
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2022, 13:00:31 Gönderen: jukas90 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
O tarihlerde şu ana göre bir çok merkez çok geri idi saç ekiminde ama şu an için çok daha başarılı işler yapıyorlar sende o tarihlere denk gelmişsin umarım bu yapılan işlemler sorunların çözülür mutlu olursun
Global Moderator

jukas90

• Yeni üye
  • *
Hintell  yorumunuz için çok saolun hocam İnşallah daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz ilk klinikteki fotograf ve şuanki durum iyi durumda araştırma içinde olan arkadaşların resimlere bakıp dogru karar verme açısından faydalı olur inşallah.

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok geçmiş olsun. Gönlünüze göre saçlarınız olur inşallah...
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

jukas90

• Yeni üye
  • *
Zahnarzt  Saolasın dostum eyvallah.

Facebook Twitter Instagram