Gönderen Konu: Dr. Hakan Doganay ve Ekibi Ön Hat Söküm işlemi ve Donöre Nakil İşlemi  (Okunma sayısı 6342 defa)

jukas90

• Yeni üye
  • *
sökümden sonra

jukas90

• Yeni üye
  • *
Hintell hocam iyileşiyor tekrar gidiyorum iyileşmesi 1 ayı buluyor countretubex ve bırde fito krem kullanıyorum iz kalmıyor çok şükür söküm işlemleri bitsin Hakan hocaya ön hat için ekim yaptıracagım söküm devam ediyor hala suan tam olarak bitmedi.

jukas90

• Yeni üye
  • *
Hintell hocam cıkanları geri tarafa nakıl edıldi orada da acılma var

jukas90

• Yeni üye
  • *
şuanki durum böyle

jukas90

• Yeni üye
  • *
ön taraftta hala dik kalanlar mevcut

byflamingo

• Sr. Member
ön taraftta hala dik kalanlar mevcut

Bence o kadar takılma yeni ekilenlerin çıkması ile beraber dikkat çekmeyecek hale geleceklerdir.

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cok gecmis olsun dostum

suzy_q

• Sr. Member
Çok geçmiş olsun sonucunuzu çok merak ediyorum, sabır gerekli gerçekten umarım gün sonunda iyi ki dersiniz

jukas90

• Yeni üye
  • *
suzy_q  Eyvlah çok saolun varolun eski haline göre iyi oldu çok şükür yüzdük kuyruğuna geldik bu işin bakalım

taco_9

• Sr. Member
Ekilmiş hali ne durumda dostum resim atabilirmisin.

jukas90

• Yeni üye
  • *
taco_9 Ekim değil kardeşim benim iş söküm işi sayfa 1 e baktın mı donör nasıl şuan nasıl

LİGHTNİNG

• Sr. Member
taco_9 Ekim değil kardeşim benim iş söküm işi sayfa 1 e baktın mı donör nasıl şuan nasıl

Son durum nedir?

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun öncelikle keşke böyle başarısız Ekim konularında görebilsek başarısız olunca doğal olarak insanlar yazmıyor, hep belirli merkezlerin güzel sonuçlarını veya devam etmeyen konularını görüyoruz

LİGHTNİNG

• Sr. Member
halu80  Hacım çok rahatsız ediyorsa söktür ben söküm yaptırınca rahatladım yoksa huzursuz ediyordu hala daha onların yaptıklarından kaldı onlarıda söktürecegim yeniden donöre nakil seanslar bittikten sonra donör kısıtlandı işte bakalım hayırlısı kapasiteye göre Hakan hocaya ön hat için ekim yaptırmayı düşünüyorum.

Hocam söküm olan yerlerde iz kaldı mı?

Facebook Twitter Instagram