Anket

donör iyi ve puanlama

10/6
0 (0%)
10/7
0 (0%)
10/8
0 (0%)
10/9
0 (0%)
10
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: donör durumu?  (Okunma sayısı 449 defa)

bklyngnc

• Yeni üye
  • *
donör durumu?
« : 17 Şubat 2022, 11:26:24 »
donör durumum nasıl acaba kelliğe yakın olsam eğer 2 seansı kaldırabilirmi şuanki durumum bu ilerde ettirmeyi düşünüyorum yardımcı olanlara teşekkür ederim olsa bile sık olurmu

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: donör durumu?
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2022, 17:30:52 »
böyle yapip kendine daha cok stres yapiyorsun,  diger baslikta hintell cok güzel anlatmis ,

yasin daha uygun degil , evet haklisin gencsin ama hayat böyle hepimiz yasadik ve 45 de hala yasiyorum :)

cok rahatsiz oluyorsan vur 1-2-3 e öyle takil bastan tuhaf gelir ama alistin mi iyi olur....

ilerdede maddi manevi duruma göre iyi bir yerde bakarsin caresine ...... keske 19 olsamda sacim olmasa

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: donör durumu?
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2022, 19:29:05 »
böyle yapip kendine daha cok stres yapiyorsun,  diger baslikta hintell cok güzel anlatmis ,

yasin daha uygun degil , evet haklisin gencsin ama hayat böyle hepimiz yasadik ve 45 de hala yasiyorum :)

cok rahatsiz oluyorsan vur 1-2-3 e öyle takil bastan tuhaf gelir ama alistin mi iyi olur....

ilerdede maddi manevi duruma göre iyi bir yerde bakarsin caresine ...... keske 19 olsamda sacim olmasa
Abi sen saçını erkenden kaybedenlerden değilsin galiba. Diyelim ki 19'a tekrar döndün ve saçın yok. Evde oturmaktan başka bir aktivite yok ki.

Yani özgüven çok sarsılıyor. Arkadaşlarının arasına gitmek istemiyorsun çünkü absürt görünüyorsun. Herkes farklı bakıyor. Sanki bir hastalıklı gibi.

Tamam yaşlanmak da kötü ama iki ucu bir şeyli değnek bu maalesef.

Konuyu açan arkadaşım, bir önceki konunda gerekli bilgiler verildi be dostum. Yine de sen bilirsin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram