Gönderen Konu: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul  (Okunma sayısı 36134 defa)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul
« Yanıtla #136 : 12 Mayıs 2019, 01:08:30 »
Merhaba arkadaşlar

Yoğunluktan son zamanlarda resim ekleyemedim. Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Şuanda süreç büyük çoğunlukla önler ve üst bölge için tamamlandı gibi. Verteksteki gelişimin tamamlanmasını bekliyorum. Geçtiğimiz günlerde doktor Serkan Bey'e kontrole gittim. Saçın doğallığını ve görünümünü çok beğendi. Vertekste çıkışların 1 buçuk yıla kadar beklenmesi gerektiğini belirtti. Şuan biotin kullanıyorum ve avesin saç spreyi. 5 Ay PROPECIA finasterid kullanmıştım ama kullanmayı bazı yan etikerinden dolayı bırakmıştım. Yeniden kullanmayı düşünüyorum. Uzun vadede saçın kaliteli olması için Doktor da kullanmak gerektiğini belirtti. Şuan önden ve üst bölgeden memnunum etrafımdaki herkes doğal güzel bir görünüm olduğu konusunda görüş veriyor.İlk ekime göre yoğunlukta gerçekten belirginleşti. Diğer taraftan verteksle ilgili neler yapılabilir sizlerinde görüşlerini bekliyorum. Vertekse sakal ve göğüs kılları da ekilmişti.Bu nedenle çok büyük bir kapama gerçekleşmeyebilir. Ancak gölgede yada az ışıkta gerçekten baya kararmış görünüyor. Ancak yoğun ışıkta o görüntüyü yakalayamıyorum.

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 12 Mayıs 2019, 09:54:49 »
Açıklığına göre ön orta gayet başarılı bu greft sayısına göre tepenin durumuda gayet normal bence çok güzel gidiyor sonuç kardeşim ileride bir sıklaştırma ve sonucta bu sekılde başarılı olursa saçla ilgili sorun kalmaz.
Global Moderator

melar

• Full Member
« Yanıtla #138 : 12 Mayıs 2019, 10:21:18 »
Merhaba,

bence de güzel sonuc ekilen alan ve graft sayisina göre. Ancak özellikle ön cizgi ve hemen arkasinda saclar oldukca seyrek görünüyor. Donörünüz yeterliyse oraya bir el attirip siklastirmak cok daha güzel bir hale getirebilir.

Saygilar,
Melar

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 12 Mayıs 2019, 12:05:49 »
Şuan süreç nedir? gayet güzel duruyor açıklığınıza göre saçlar maşallah

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 12 Mayıs 2019, 14:01:12 »
Merhaba,

bence de güzel sonuc ekilen alan ve graft sayisina göre. Ancak özellikle ön cizgi ve hemen arkasinda saclar oldukca seyrek görünüyor. Donörünüz yeterliyse oraya bir el attirip siklastirmak cok daha güzel bir hale getirebilir.

Saygilar,
Melar

Selamlar melar

Başlığı değiştiremediğimden belki atlanıyor olabilir kusura bakmayın. 18.08.2018 de ikinci sıklaştırma ekimi yaptım tam 1 sene sonra ilk ekimden. Doktor önlere de ağırlık vermişti ve farkı hissediyorum. Ancak Serkan Aygın'ın ekimini bilen bilir zigzaglı ön yapıyor ve o zigzaglar nispeten girintili çıkıntılı doğal görünüm yaparken aralarda hafiften açıklık olabiliyor ön başlangıçta. Yoğun güneş ışığında bazen bu durum açıklık hissi verebiliyor. Ama dediğin gibi 3. ekim düşünürsem önlere de ekilsin isterim ön ne kadar sıkı olursa gerçekten ön cepheden görünüş insanı daha mutlu ediyor.Yorumun için çok teşekkürler.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 12 Mayıs 2019, 14:06:36 »
Açıklığına göre ön orta gayet başarılı bu greft sayısına göre tepenin durumuda gayet normal bence çok güzel gidiyor sonuç kardeşim ileride bir sıklaştırma ve sonucta bu sekılde başarılı olursa saçla ilgili sorun kalmaz.

Selamlar Hintell hocam yorumun için öncelikle teşekkür ederim. Açık alanın fazla olması nedeniyle yaklaşık 2 yıla yakın uğraşmalarım sonucu görüntünün bu şekilde bile olması bana yeterli geliyor. Önemli olan beklentinin yüksekliği ile gerçekleşen arasında çok fark olmaması. 2 tane ekim gerçekleştirdim. 3. ekim için donör yeterli olursa belki ilerde ufak bir operasyon daha geçiririm kısmet olursa. Ama şuan verteksin kapanma durumuna göre belki alternatif çözüm olarak bir süreliğine saç simülasyonu düşünebilirim. Bu konuda karar verirsem siteden de yardım almak isterim.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 12 Mayıs 2019, 14:14:13 »
Şuan süreç nedir? gayet güzel duruyor açıklığınıza göre saçlar maşallah

Teşekkürler DieAnotherDay. Güncel durumu paylaştım aslında. İlk ekimi Ağustos 2017 de ikinci ekimi Ağustos 2018 de gerçekleştirmiştim. İkinci ekimden bu yana yaklaşık 9 ay doluyor. Yeni çıkışlardan ziyade saçların daha kalınlaşması gelişmesi süreci devam ediyor gibi üst ve önlerde. Ancak vertekste hala küçük saç çıkışları var gibi. Vertekse 1500 greft ekilmişti (vertekste hiç saç tüy yoktu denilebilir) kalan 2500 greft sıklaştırma amaçlı üstlere ve önlere ekilmişti. Göğüs sakal ve enseden alınanlar homojen bir şekilde dağıtıldığı söylenmişti.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 12 Mayıs 2019, 15:21:16 »
hocam saç ekimi ile alınabilecek en güzel sonucu almışsınız .ektirmeden önceki durumunuz çok kötüymüş nerdeyse hiç saç yokmuş ama gelinen durumda çok şanslısınız basbayağı saçlanmışsınız .bence bundan sonra başka ekim düşünmeyiniz saç defteriniz kapanmış sizin.

Murat88

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 12 Mayıs 2019, 16:31:14 »
Saç insanı ne kadar değiştiriyor yakışıklılığın saçınla geri gelmiş kardeşim hayıŕlı olsun

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #145 : 12 Mayıs 2019, 19:28:57 »
Gayet başarılı bir sonuç önden ve ortadan umarım tepe de arzu edilen seviyeye gelir. Çok beğendim ve başarılı buldum.

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #146 : 12 Mayıs 2019, 21:25:43 »
serkan aygın klinik çok güzel iş çıkarmış güle güle tarayınız.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 12 Mayıs 2019, 23:53:09 »
yalnız tepe tam kapatıcı topik reklamlarındaki before gibi olmuş, bir sürü tüy var ama koyu değil.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 13 Mayıs 2019, 00:03:18 »
Saç insanı ne kadar değiştiriyor yakışıklılığın saçınla geri gelmiş kardeşim hayıŕlı olsun

:)) çok teșekkürler hocam gerçekten erkeğin en önemli aksesuariymis saç. 20 li yașlardaki gibi hissettiriyor:))

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 13 Mayıs 2019, 00:08:30 »
serkan aygın klinik çok güzel iş çıkarmış güle güle tarayınız.
hocam saç ekimi ile alınabilecek en güzel sonucu almışsınız .ektirmeden önceki durumunuz çok kötüymüş nerdeyse hiç saç yokmuş ama gelinen durumda çok şanslısınız basbayağı saçlanmışsınız .bence bundan sonra başka ekim düşünmeyiniz saç defteriniz kapanmış sizin.

Çok tesekkurler hocam. Önceden var olan saçlari topikle kapatmaya calisiyordum bu sekilde 25 yasimdan 28 yasina kadar gelebilmistim. Ancak sonra önler tüy gibi kalinca baska care yok dedikten sonra ekim isine girdim. O halime gore cok sukur diyorum. Beklenti cok onemli boyle aciklikta. Bundan sonra bu saclari güçlü tutmayla ugrasirim bir daha ekim gerekmez insallah. Yorumun icin cok tesekkurler.

Facebook Twitter Instagram