Gönderen Konu: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul  (Okunma sayısı 36176 defa)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul
« Yanıtla #61 : 18 Şubat 2018, 19:47:43 »
Teşekkürler güzel yorumunuz için. Açıkçası bende popüler olmamasını anlamıyorum. Klinik ve serkan beyin ofisi düşünüldüğünde oldukça nezih bir ortam fiyatı da yapılan ekimlerin kalitesine göre makul. Ayrıca italyan ve ispanyol inanılmaz sayıda müşterisi var. Sürekli yurt dışında seminerlerde Dr. bey. ofisde olduğu zamanlarda sizinle birebir çok ilgili. 2 arkadaşımda ektirmişti orada. Çok memnunlardı özellikle donör bölgesi hiç yıpranmıyor dedikleri için ektirmiştim. Şuanda da süreçten memnunum çok şükür. Verteksde çok da büyük sayılmayacak bir alan var orayı da halledebilirsem çok mutlu olacağım.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 18 Şubat 2018, 21:14:05 »
Açıklığımız çok benzer. Serkan Aygın ile de görüşsem hiç fena olmaz

Anka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 Bu adam dünya çapında bir doktor. Dünyaca ünlü yani. Azcık araştırırsanız bunu görebilirsiniz.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler güzel yorumunuz için. Açıkçası bende popüler olmamasını anlamıyorum. Klinik ve serkan beyin ofisi düşünüldüğünde oldukça nezih bir ortam fiyatı da yapılan ekimlerin kalitesine göre makul. Ayrıca italyan ve ispanyol inanılmaz sayıda müşterisi var. Sürekli yurt dışında seminerlerde Dr. bey. ofisde olduğu zamanlarda sizinle birebir çok ilgili. 2 arkadaşımda ektirmişti orada. Çok memnunlardı özellikle donör bölgesi hiç yıpranmıyor dedikleri için ektirmiştim. Şuanda da süreçten memnunum çok şükür. Verteksde çok da büyük sayılmayacak bir alan var orayı da halledebilirsem çok mutlu olacağım.

Kardeşim son durum nasıl oldu acaba foto paylasabilirmisin . Sakal tıraşı olunca o bölgede beyaz beyaz leke şeklinde alım yerleri belli oluyor mu. Sakal bölgesi fotosu paylasirsan bizlere yol gösterici olur

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba;

Bugün 7. ay doldu. Önden, hafif eğimli ve üstten 3 resim paylaşacağım. Son 1 ayda sıklaşmalar daha da fazlalaştı sizlerinde yorumunuzu merak ediyorum. Bu arada geçtiğimiz hafta Dr Serkan Aygın'a kontrole gittim ve kendisi saçın doğallığını ön çizgisini oldukça beğendi. Kendi telefonuna ön hattın resimlerini çekti ve seminerlerde göstereceğini belirtti. Üst tarafın daha da sıklaşacağını Ağustos ayında son durumuna göre 1000 greft civarı daha da sıklaştırma yapılabileceğini verteks içinde 2.000 greftin yeterli olduğunu belirtti. 2. ekimde de sakaldan yararlanabileceğini belirtti.

Bu arada sakal da traştan sonra 1 kaç tane kırmızlık dışında bir iz görünmüyor. Traş olunca orayı da çekip akşam resim atacağım.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hafif eğimli

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
üstten görünüm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun gelısmr drvam edicektir açıklığınızı baz alırsak sonucunuz güzel umarım daha çok gelısme olur süreç sonunda daha güzel olur.
Global Moderator

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin sitedeki tecrübeniz ve kendi ekiminizdeki tecrübelerinize göre yaptığınız güzel yorumunuz için teşekkürler Hintell.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Rica ederim biraz daha ışıklı ortamda paylaşım yaparsanız daha güzel olucaktır karanlıkta kalmıs gibi biraz net olması açısından tercıh edersenız paylaşırsınız görüşmek üzere.
Global Moderator

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 13 Mayıs 2018, 15:11:00 »
Merhaba arkadaşlar. 9. ay tamamlanırken bir kaç resim eklemek istedim. 2 resim full ışık altında çekildi. 1 sene dolduğunda ağustos ayında ekim alanı olan üst tepeye sıklaştırmak için 700-1000 greft arası ve vertekse  de 1500 -2000 greft arası ekim düşünüyorum. Ekim alanında çıkışlar 12. aya kadar sizce devam eder mi? Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ozgur

• Full Member
« Yanıtla #72 : 13 Mayıs 2018, 16:42:04 »
9-12 ay arasında genelde %10 çıkış daha beklenir, tabi saç tellerinin kalınlaşması ve hacmi ile de kapatma açısından extra tatmin ediciliği olacaktır. Güzel görünüyor :)

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 13 Mayıs 2018, 17:09:17 »
hocam sakal resmini bekliyoruz :)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 14 Ağustos 2018, 22:02:40 »
Arkadaşlar merhaba

18. Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşen saç ekiminden tam 1 yıl sonra 17 ve 18 Ağustos tarihlerinde 2 seans olacak şekilde sıklaştırma ve verteks alanına Dr. Serkan Aygın Clinic de 2. saç ekimi gerçekleşecektir. Ense ve yanlardan 2000 greft civarı sakaldan 400-500 ve göğüsten de 1500 greft alım hedeflenmektedir. Şu anki son durumu sizlerle de paylaşıyorum. Yorumlarınızı rica ederim.

Çok teşekkürler

Facebook Twitter Instagram