Gönderen Konu: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul  (Okunma sayısı 36317 defa)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar

5. ay da tamamlandı. Sabah ve Akşam Priorin Hap ve Akşamları Hairforte sprey kullanmaya devam ediyorum. Sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum. Teşekkürler herkese

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çıkan saç miktarı ile paylaşılan fotoğrafların kalitesi sürekli olarak ters orantılı şekilde değişiklik gösteriyor... genelde paylaşımlarınızı birbirlerine yakın Işık ve kalitelerde yaparsanız yorum yapabilme şansımız olur.Bu fotoğraflara bakarak yapılabilecek tek yorum “süper olmuş , dipler hiç gözükmüyor ,5.ayda nasıl olurda bu kadar güzel bir gelişme olabilir” şeklinde olacaktır

Çocuktum

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba önden bakınca çok iyi duruyor ve 5. ay henüz gayet güzel dahada iyi olacaktır. Darısı başımıza :)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim inşallah sizinde istediğiniz sıklıkta ve doğallıkta olacaktır.

Bu arada ben ay sonlarında resim atıyorum 4. ay ile 5. ay arasında fark net anlaşılıyordur diye sanıyorum. 4. ay aralar daha açıkken şimdi sıklaşmalar başladı.  fotoların net olmadığını düşünüyorsanız daha sonra da gündüz ışığında da resim atarım.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
full ışık altında görüntü de böyle teşekkürler

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel ilerliyor . Mutlu son gibi gidişat

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkürler sloocer yorumların için. ilerleyen günlerde ataklar artarda sıklaşma fazlalaşırsa tekrar resim paylaşacağım. inşallah üstten daha da sıklaşır. genel görünümden şuanda memnunum ekim alanından.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Serkan Aygin Clinic 18.08.2017 4100 Greft Saç Ekimi İstanbul
« Yanıtla #52 : 18 Şubat 2018, 14:18:52 »
Merhaba arkadaşlar

Bugün ekimden sonra 6. ayım. Güncel resimlerimi paylaşıyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum. Buarada hairforte sprey kullanıyordum saçta deri kalkmaları pullanma yaptı. Bunun yerine önerebileceğiniz bir sprey varmıdır? Teşekkürler

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 18 Şubat 2018, 14:23:48 »
çok iyi ilerlemiş 8 .ay daha da iyi olacak serkan aygın zaten tecrübeli bir hekim .hair forte un dozajını yarı yarıya düşür sadece geceleri kullan sabah saçlarını yıkayıp başla güne ..

Ozgur

• Full Member
« Yanıtla #54 : 18 Şubat 2018, 14:25:16 »
İlk fotoğraflarınıza baktım ve şu an ki durum gerçekten güzel. Bende kısmet ise Eylül ayı gibi 2. ekimimi bu klinikte düşünüyorum. Sakaldan desteğe ihtiyaçım var. Gidişatınızı beğendim, daha iyi olacaktır, güzel görünüyor.  ;)

Hairforte alkol içeriyor dozu düşürün bence, belirli bir süreden sonra deriyi yıpratıyor.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 18 Şubat 2018, 14:28:24 »
Teşekkürler ruhi mücerret ve özgür güzel yorumlarınız için. Son 1 kaç aydır sadece akşamları ama 6 kez sıkıyordum. O halde 3 kere sıksam daha iyi olacak. Çünkü deriyi yıprattı ,kuruttu ve kendi rengi kırmızı spreyin deride kırmızı tabakalar oluşturdu.

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 18 Şubat 2018, 14:30:32 »
Bu arada bende 2. ekimimi de Dr Serkan Aygın'da yaptırmayı planlıyorum. Size de sakaldan takviyeyi tavsiye ederim. Herhangi bir iz kalmıyor 3. aydan itibaren. Verteks bölgesine Ağustosda ekim düşünüyorum. Ayrıca bu ekimin sonucunuda görmüş olacağım eğer sıklaştırma gerektiğini söylerse ona göre karar vereceğiz.

Ozgur

• Full Member
« Yanıtla #57 : 18 Şubat 2018, 14:35:49 »
Hair forte kullanımında hatam varsa düzeltin ilk 3 ay 1ml ( 6 fıs ), 6. ay itibari gün aşırı ( 2 günde 1 kullanım ) şeklinde öneriliyor, sizde 6. aya gelmişsiniz bence gün aşırı kullanıma ve dozajıda 3 fıs'a düşürün. Zaten o ürünün içeriği procapil, minoxil gibi döngüye girmez. Destekleyici bir ürün, ancak hair forte içeriğinde %30 Alkol var o saç derinizi yıpratmıştır.

Alıntı
Procapil % 3
Biotin % 0.5
PanaxGingsengExtract % 3
Pyridoxine HCL % 0.5
AngelicaPolymorphaSinesisExtract % 3
Polygonum Multi Florum Extrac % 4
Glycerin % 4
Triethanolamine % 2
SerronaSerrulataFruitExtract % 2
ButilenGlycol % 2
Alcohol  % 30
PurifiedWater % 46

Zaten alınacak çok saçım kalmadı dostum 1500-1800 saç, bir o kadar sakal önerisi ile vertex benimde ve ön-orta kısıma sakal ile sıklaştırma düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim, hocanın kararı tamamen artık.  ;D

Sizin durum güzel ilerlemiş hemen hemen aynı dönemler ektirmişiz, ben bu kliniği ektikten sonra farkettim yoksa burda ekerdim sakal desteği ilk ekimde de kullanırdım, ama ektiğim doktordan da memnunum tabiki.

2. ekime artık bende eylül gibi orda olacağım, belli olmaz ağustosa gelirim belki karşılaşırız konularımızı da birlikte güncelleriz. ;D

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 18 Şubat 2018, 14:44:39 »
Hairforte kullanımı ile ilgili verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bundan sonra 2 günde 1 ve sadece 3 kez akşamları yatmadan önce sıksam daha iyi olacak o halde çünkü dün cildiyeye gittim derimi kuruttuğunu söyledi sedonil şampuan ve losyon verdi. Dr serkan aygına da durumu bildirdim dönüş bekliyorum kendisinden de. Ağustos yada Eylül gibi düşünüyorum bende hocam gitmeden önce zaten haberleşelim birbirimizi bilgilendirelim karşılaşırız bakarsınız :)

Ozgur

• Full Member
« Yanıtla #59 : 18 Şubat 2018, 15:11:51 »
Ekim günümü alınca size özel mesaj ile iletirim. Tam kullanım şekline baktım şimdi ürünün

Alıntı
Dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.
İlk 3 ay günde iki defa kullanmalısınız.
3 aydan sonra günlük tek doz, 6 aydan sonra günaşırı kullanımı hasta uyumunu arttırır.

Bende benzer bir ürün kullanıyorum procapil içerikli donör+ekim alanna kullanıyorum donör alana ense 1 fıs sağ yan 1 fıs sol yan 1 fıs yaparak masajla yediriyorum 1-2 dakika, sonuçta alkol içeriyor azı yarar, çoğu zarar.  ;)

Facebook Twitter Instagram