Gönderen Konu: İzmir'de Saç Ekimi Yaptırdım (Videolu) | Clinic Hair 3500 Gref Yaş/26  (Okunma sayısı 2389 defa)

Rekyo

• Yeni üye
  • *
Selam arkadaşlar, uzun zamandır saç ekimi yaptırmayı planlıyorum ve sonunda İzmir'de saç ekimi yaptırdım ve tüm süreçleri videolu bir şekilde aktardım. Konu hakkında düşüncelerinizi sormak istedikleriniz varsa paylaşabilirsiniz. Ayrıca video üzerinden gidecekler için indirim aldım. "UMİT10" referans koduyla gidenler için %10 indirim yapılacak bilginize.

-Tarih Ocak 2022
-Ekim Merkezi İsmi ClinicHair
-Greft miktarı 3.500
-Yaş 26
-İlaç tedavisi kullanıyorsa, neler? Biotin

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: İzmir'de Saç Ekimi Yaptırdım. Fiyatlar ve Tüm Detaylar
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2022, 02:48:59 »
Hocam başlığa merkez ismi ve greft sayısını diğer konular gibi yazarsanız çok isabetli olur. Parantez içine de (video) yazarsanız daha kaliteli durur.

Bu arada video çekerek bize aşamaları ve ayrıntıları verdiğiniz için teşekkür ederiz. Epey hoş olmuş.

Takipteyim. Inşallah hayallerinizdeki saçlara kavuşursunuz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir'de Saç Ekimi Yaptırdım. Fiyatlar ve Tüm Detaylar
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2022, 09:23:28 »
Başlığa merkez ismi  gref sayısı yazmalısınız sadece sksi haldr konuyu kaldırmak durumunda kalırım

Konuya ekim öncesi sonrası resimlerinizi eklemelisiniz video nun yanı sıra
Global Moderator

Rekyo

• Yeni üye
  • *
Ynt: İzmir'de Saç Ekimi Yaptırdım| Clinic Hair 3500 Gref
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2022, 12:55:27 »
İstediğiniz şekilde düzenleme yaptım umarım olmuştur.
  • Ekim Tarihi: 2022
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimleride eklemelisin videonun dışında dostum
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
ekimin hayirli olsun insallah istedigin saclara kavusursun ,,,,

benim paylasimim da referans olur insallah

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2197.0

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2022, 17:44:51 Gönderen: aksamci »

Rekyo

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim umarım sonuçlar güzel olur. Gönderdiğiniz videoya baktım çok üzüldüm geçmiş olsun. Umarım bende bu tarz sorunlar yaşamam. Sanırım bu sorunu 2017 tarihinde yaşamışınız aradan 5 yıl geçmiş kendilerini ve ekipte iyileştirme yapmışlardır diye düşünüyorum. Ben burayı çok araştırarak karar verdim. Araştırmalarım neticesinde her saç ekim merkezinde sorunlu tedaviler ve şikayetlerle karşılaştım. Bu yüzden genel olarak en az şikayet kimde varsa onda yaptırmaya çalıştım.
  • Yaşınız 26

Rekyo

• Yeni üye
  • *
UPPPPP

6.ay videosu ana konuya ekleyemedim eklesem güzel olurdu :S

• Yaşınız 26

Münir

• Sr. Member
admin uyuma tamamen reklam ve aramalarda sıralama alma derdi ile açılmış bir konu ,üstelik yüzde 10 indirim saçmalığı bu ekim merkezinin kalitesizliğinide gözler önüne seren bir detay.

Rekyo

• Yeni üye
  • *
admin uyuma tamamen reklam ve aramalarda sıralama alma derdi ile açılmış bir konu ,üstelik yüzde 10 indirim saçmalığı bu ekim merkezinin kalitesizliğinide gözler önüne seren bir detay.

Saç ekimi yapılan yeri paylaşsan suç paylaşmasan suç. Bizim insanımızı gerçekten memnun etmek zor. Yaşadığım süreçleri aktardığım bir video çekiyorum ve konuyla alakalı insanların görüşlerini almak için ilgili forumda paylaşıyorum reklam deniliyor. Birde gelmiş admine uyuma diyor. Afedersin de sen neyin kafasını yaşıyorsun? Açılan başlık zaten adminin isteği üzerine revize edilmiş konuda zaten yapılan yeri paylaşmak zorunlu. İndirim var diye kalitesizliği gösteriyor diyor hey allahım ya. O zaman sen hayatında hiç bir yerde operasyon yaptırma çünkü hepsi indirim yapıyor üründe hizmette, burun estetiğinde, obezite cerahisinde vs vs. Konu baltalayacaksın doğru şekilde baltalamaya çalış boş yapma.
  • Yaşınız 26

mk1313

• Full Member
yine başarısız pazarlama teknikleri, reklama çok saldırıyor clinichair. İzmir'in en pahalı yerinde boydan boya bina giydirmesi yapmışlar gördüm bugün.

aksamci

• Hero Member
Cansu Bilgili nin olduğu yerde üste para dahi verseler, ekim yaptırılmaz.

İster reklam olsun istiyorsa arkadaş fenomen olsun, aklı başında olan Clinichair Cansu Bilgili den uzak durur

Rekyo

• Yeni üye
  • *

İster reklam olsun istiyorsa arkadaş fenomen olsun, aklı başında olan Clinichair Cansu Bilgili den uzak durur

Arkadaşlar burada saç ekim yaptırdığım yeri değil aksine yapılan işlemi değerlendirmek için açtım fakat gördüğüm kadarıyla konudan ve içerikten bağımsız paylaşımlar yapılıyor. Eğer markaya karşı bir tutumunuz varsa gidin bunu markaya gösterin benim konumu baltalamayın. Ben marka sahibi değilim kullanıcı deneyimlerimi paylaşıyorum. Saç ekimimim kötüyse kötü iyiyse iyi olarak paylaşım yapabilirseniz sevinirim.
  • Yaşınız 26

Rekyo

• Yeni üye
  • *

Arkadaşlar burada saç ekim yaptırdığım yeri değil aksine yapılan işlemi değerlendirmek için açtım fakat gördüğüm kadarıyla konudan ve içerikten bağımsız paylaşımlar yapılıyor. Eğer markaya karşı bir tutumunuz varsa gidin bunu markaya gösterin benim konumu baltalamayın. Ben marka sahibi değilim kullanıcı deneyimlerimi paylaşıyorum. Saç ekimimim kötüyse kötü iyiyse iyi olarak paylaşım yapabilirseniz sevinirim.
  • Yaşınız 26

aksamci

• Hero Member
 resim yok video ile değerlendirme olmaz, bak yukarda forum yöneticisi öncesi sonrası resim eklemeni yazmış...

Gerçi resim de eklesen benim için geçersiz, ben Cansu Bilgili yi tanıdım.

Facebook Twitter Instagram