Gönderen Konu: Kök Hücre Tedavisi - Akl Klinik - 29.01.2022  (Okunma sayısı 20926 defa)

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kök Hücre Tedavisi - Akl Klinik - 29.01.2022
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2022, 01:31:52 »
daha önce bu tedavinin before afterlarını farklı platformlarda görmüştüm ve sonuçlar inanılmazdı fakat bir forum sitesinde görmedikçe benim için gerçekliği konusunda çok bir inandırılığı yoktu.
şimdi sayende görmüş olduk ve cidden çok hızlı bir toparlama olmuş saçlarında ,forumda bu tedaviyi yaptıran başka arkadaşlarda aynı sonucu alırlarsa bu tedavinin ciddiyeti epey bir artar umarım yaptıran herkeste sonuçlar bu şekilde olur.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2022, 10:52:30 »
Saçlarınızı henüz kaybetmemişsiniz ve zamanında müdahale ederek iyi sonuç almışsınız. Bundan sonra durumu iyi gözlemleyerek ve zamanında müdahalelerle mevcutları korursunuz umarım. Zaman zaman paylaşım yapmaya devam edin lütfen, kalıcılığı ne kadar onu da görebilirsek çok iyi olur. Bu tedavilerle ilgili sorun şu; saçlarını kaybetmiş olanlarda işe yaramıyorlar. Çok az saçı olan kişiler yaptırınca tabi sonuç da iyi olmuyor.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 11 Mart 2022, 19:28:12 »
Saçlarınızı henüz kaybetmemişsiniz ve zamanında müdahale ederek iyi sonuç almışsınız. Bundan sonra durumu iyi gözlemleyerek ve zamanında müdahalelerle mevcutları korursunuz umarım. Zaman zaman paylaşım yapmaya devam edin lütfen, kalıcılığı ne kadar onu da görebilirsek çok iyi olur. Bu tedavilerle ilgili sorun şu; saçlarını kaybetmiş olanlarda işe yaramıyorlar. Çok az saçı olan kişiler yaptırınca tabi sonuç da iyi olmuyor.
Aynen zaman zaman paylaşımın önemli kardeş

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #33 : 19 Mart 2022, 16:02:35 »
...

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 20 Mart 2022, 19:03:06 »
Valla inanılmaz toparlamış saçlar harika bir işlem bu bu sekilde sonuçlar alınırsa sürekli bu bir devrim olur
Akl nin başarısının devamını dilerim bu işlem bizler için çok önemli.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 20 Mart 2022, 22:05:07 »
Umarım saç sorunlarında ekimden başka çareler gelir yeter artık o kadar eziyet çektiğimiz sana gür saçlı günler dilerim kardeşim

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 20 Mart 2022, 23:11:38 »
Ücret olarak IGF ile beraber toplam 12 bin TL ödemiştim. Xpecia ve hairforte önerilmişti ama ben önerilen dozda kullanmadım. Aklıma geldikçe kullanıyorum.

Igf ile desteklenmese bu sonuç alınabilirmiydi igf tek seans mı sadece kök hücre tedavisi ne kadar di fiyat olarak acaba bu arada sonuç çok iyi tebrikler güle güle tarayin

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #37 : 20 Mart 2022, 23:41:33 »
takip

ahmetayyildiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 21 Mart 2022, 20:48:19 »
Igf ile desteklenmese bu sonuç alınabilirmiydi igf tek seans mı sadece kök hücre tedavisi ne kadar di fiyat olarak acaba bu arada sonuç çok iyi tebrikler güle güle tarayin
Tesekurler, sadece kok hucre yapildi daha igf yapilmadi, bu hafta ilk igf yi yaptiracagim, paylasirim sizinle, igf ve kok hucre tedavisi icin 12000 tl odedim,

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 21 Mart 2022, 22:55:05 »
Anladım dostum aradım sordum fiyat bilgisi vs aldim foto istediler yeni saç cikariyormu vs sordum yanlış anlasildim tabi aslında soru ölmemiş köklerden saç cikarmiydi sendeki sonuca bakılırsa çıkarmış bende resim gönderdim bakalım ne diyecekler sonuç olarak verilen meblağ küçük değil lakin sonuç bu olursa olacaksa deger mi değer birde senin ilk fotoda tam üst çekim yapmışsın 40 günlük paylaşımında tam üstten resim yok önler bariz toparlamis verteks bölgesi ne durumda eskisine nazaran birde dediğim gibi aldığım bilgiye göre bir buçuk iki yıl koruyormus

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #40 : 22 Mart 2022, 11:28:43 »
Tesekurler, sadece kok hucre yapildi daha igf yapilmadi, bu hafta ilk igf yi yaptiracagim, paylasirim sizinle, igf ve kok hucre tedavisi icin 12000 tl odedim,
[/quo

Kaç tane ıgf yapılacak nasıl planlama yapıldı ahmet bey. birde kök hücreli saç tedavisinde kombine herkese uyguluyorlar mı acaba

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 22 Mart 2022, 11:53:15 »
12 bin tl'ler havada uçuşuyor, ne için? Sadece 2 yıllık bir koruma için mi? 2 yıl sonra kaldığı yerden devam edecekse kayıplar vitamin kullanırım 2 yıl daha iyi.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 22 Mart 2022, 12:27:29 »
12 bin tl'ler havada uçuşuyor, ne için? Sadece 2 yıllık bir koruma için mi? 2 yıl sonra kaldığı yerden devam edecekse kayıplar vitamin kullanırım 2 yıl daha iyi.

Hocam vitaminle duruyormu kafan da yada ölmemiş kök tekrar çıkış sagliyormuki çok zor igf almazsan 8000 TL evet haklısın rakamlar çok uçuk neden bu kadar pahalı yaptıklarını da anlamak güç herkez yaptıramasin diyemi bunuda anlamak zor arkadaşın sonucuna bakarsan bu sonucu igf dede görmedim minox  böyle bir kısa sürede bu sonucu yaşatmadı bugün iyi biryerde Ekim desen oda 20.000 ve üstü sonuç bu olup iki yılda koruyorsa bence değer pahalimi pahalı o konu tartışılır

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 22 Mart 2022, 13:16:18 »
2 yılda bir bu işlem uygulandığı taktirde koruyuculuğu devam ediyor mu bence en önemli kısmı bu. Eğer öyle ise bence kesinlikle değer. Ancak sadece tek seferlik 2 yıllık bir ötelemeyse tabi ki anlamı yok. Fin, min bile bir süre sonra sürekli uygulandığı taktir de etkinliğini kaybedebiliyor diye okumuştum.

• Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 22 Mart 2022, 15:00:59 »
Hocam vitaminle duruyormu kafan da yada ölmemiş kök tekrar çıkış sagliyormuki çok zor igf almazsan 8000 TL evet haklısın rakamlar çok uçuk neden bu kadar pahalı yaptıklarını da anlamak güç herkez yaptıramasin diyemi bunuda anlamak zor arkadaşın sonucuna bakarsan bu sonucu igf dede görmedim minox  böyle bir kısa sürede bu sonucu yaşatmadı bugün iyi biryerde Ekim desen oda 20.000 ve üstü sonuç bu olup iki yılda koruyorsa bence değer pahalimi pahalı o konu tartışılır
Ölmemiş kökü finas da çıkarıyor. Aynı birebir görüntüler var forumda finas öncesi sonrası diye. Ben 2 sene koruyacak diye geçici bir çözüme 12 bin tl vermem şahsen. Vermek isteyenin de kendi tercihidir. Bana mantıklı gelmiyor katiyen.

Facebook Twitter Instagram