Gönderen Konu: batman dünya hast.ömer oğur / 4200 greft / 38 yaş / hair 360 tablet  (Okunma sayısı 3264 defa)

emekli kel

• Hero Member
 rica .baskasındanda duydum masaj yapınca ekim saçı dokuluyor diye ekim saçı dokulcekse masaj yapmasanda dokulur.ince cılız çıkar sonra kalınlaşır cılız olduğundan etkileniyor olabilir yenisi gelir sorun olucak bir durum olduğunu sanmıom

kehkesan

• Jr. Member
  • **
EMEKLI KEL : ince yeni çıkan saçlar masajda dökülüyor dediğin gibi ince güçlü olmamasından kaynaklaniyordyr .  Tskler

emekli kel

• Hero Member
 tşkler fazla zorlama saçları akışına bırak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
EMEKLI KEL : TSK EDERIM EMEKLI KEL YORUMLARJN ICIN .

emekli kel

• Hero Member
 rica ederim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süeeç erken ama tüylenmeler de pek yok bakalım su an son durumu erklermisin?
Global Moderator

kaanpeker

• Full Member
henüz pek bir hareket yok gibi ama sürecinizde daha erken kişiden kişiye saç ekimi gelişim süreçleri değişiyor umarım güzel başlar bir an önce saç hareketleri

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha erken dostum yakında başlar saç çıkış atakları inşallah

kehkesan

• Jr. Member
  • **
HINTELL : Başkan hafif cikislar var ama seyrek kamerayla çekince veya güneşte iken kararma veya cikislar hiç görünmüyor hiç çıkmamış gibi.  Bir hafta oldu karincalamalar ve batmalar arttı Ekim alanında umarım yeni  saç cikislaridir. Donör bölgede biraz toparladı sanki iz oluştu ekimden sonra ama yine seyreklkk belli oluyor . 150. Günde atalım demiştim yani 13 gün sonra .

kehkesan

• Jr. Member
  • **
KAANPEKER: Tskler iyi niyetlerini için.  Dediğiniz gibi kişiden kişiye değişiyor ve benim k dökülme sürecimiz uzun sürdü 4. Aya kadar devam etti diyebilirim ki bazı kıllar vardı sert ve ne üzüyor ne de döküldü.  Klinik sert masaj yap elbet dökülecek dedi günde 4- 5 defa 5 dk aralıklarla masaj yapıyorum.  Bu kezde sivilcenemeler ve iltihap gibi beyaz sivilceler olsutu arttı baya klinik sac çıkışları başlamıştır normaldir devam masaja dedi . Bakalım nasip

kehkesan

• Jr. Member
  • **
KANDAN : YORUMUN VE DILEKLERIN ICIN TSK EDERIM KARDESIM .  Benim bünyede mi tutmadı mı bilmiyorum ama sanki zamana göre iyi değil Annimca . Bir kaç sac ekim yaptıran kişilerle görüştüm iyi sonuç alanlar bu kişiler.  Kendilerinin sac çıkışları 5. Ay 5.5 ay hatta bazıları 6. Ayda çok hızlı çıkmaya başladı dedi inanamadım hatta moralimi duzeltmek için mi dedin yok diyor gerçekten bu dönemler çok hızlı artmaya başladı cikislar 7.8 aya kadar devam etti . İnşallah benimde öyle olur . Klinik senin 6. Ayda sax belirir 8 . Aya güzel bir sonuç alırsın dedi .erak etme ekilen saclarin yüzde 90 rahat çıkacak dedi inşallah öyle olur

kehkesan

• Jr. Member
  • **
HINTELL : 135. Gün baskan . Bakalım inşallah 6. Aya kadar hızla artar cikislar . 150. Gunde tekrarl paylaşırım yani 10 gün sonra inşallah.  Dediğim hiçbir ışıkta gün ışığında cikiclar belli olmuyor yani seyrek olan çıkmışlardı.  Gölge hafif aydınlık olan ortamlarda kararma belli oluyor.  Bakalım artık nasip nasıl olacak .

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne takviye kullandın ve kullanmaya devam ediyorsun kral

kehkesan

• Jr. Member
  • **
EKIM PLANI : KRAL TAKVIYE OLARAK KD DERMA HAIR 360 TABLET KULLANDIM IKI AY GUNDE IKI TABLET.  XPECIA YA GECTIM SONRA 1 AY DA ONU 2 TABLET KULLANDIM . SIMDI XPECIA KULLANMAYA DEVAM EDIYORUM GUNDE 1 TABLET DUSURUDUM . HER GUN BADEM CEVIZ KABAK CEKIRDEGI FISTIK YEMEYE DEVAM EDIYORUM . XPECIA VE HAIR 360 TABLET ICERIGI AYNI SADECE MARKALAR DEGISIK XPECIA HER ECZANEDE MEVCUT AMA HAIR 360 ECZANELERDE SAYILMIYOR EKIM YAPAN YER SATIYORDU VEYA NETTEN ALMAN GEREKIYOR .

kehkesan

• Jr. Member
  • **
135. Gün kirmizi kalemle isaretledikelrjm eski saçlarımı yeni çıkanlar değil bilginize . Hafif kararmalar vat .

Facebook Twitter Instagram