Gönderen Konu: 4175 greft Estemylife Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 25788 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4175 greft Estemylife Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #90 : 02 Ocak 2018, 17:37:12 »
Donör düzeldi mi hocam birde micromotoru kim kullandı ekimde ilk defa böyle bir donör gördüm bu merkezde . Çıkışlar başlamış mevcut saçlarda çok kaliteli iyi sonuç alınmaması için bir neden yok.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 02 Ocak 2018, 17:41:52 »
bende senin gibi düşünüyorum benimde 125. gündeyim önceden baya atak yapan hergün daha çok karardığını farkettiğim saçlarım bu aralar durdu gibi. Bu dönemde böyle mi oluyor acaba anlamadım

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 02 Ocak 2018, 18:13:54 »
@Nofear ne kullanıldı donörde açıkcası bilmiyorum, siz iyi mi kötü mü anlamda söylediniz böyle donör görmedim bu merkezde diye ? Çünkü ben bu konuda biraz da olsa şikayetçiyim aslında, hiç profesyonel çalışmadılar. Göz ve el kararı aldılar ve ektiler. Bu nedenle bir bölge hala diğer bölgelere göre daha seyrek maalesef ama bakalım 1 yıl sonunda düzelir umarım ( bu arada dışarıdan çok belli değil, çok dikkatli bakmak gerekiyor anlamak için)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 02 Ocak 2018, 18:32:19 »
@Nofear ne kullanıldı donörde açıkcası bilmiyorum, siz iyi mi kötü mü anlamda söylediniz böyle donör görmedim bu merkezde diye ? Çünkü ben bu konuda biraz da olsa şikayetçiyim aslında, hiç profesyonel çalışmadılar. Göz ve el kararı aldılar ve ektiler. Bu nedenle bir bölge hala diğer bölgelere göre daha seyrek maalesef ama bakalım 1 yıl sonunda düzelir umarım ( bu arada dışarıdan çok belli değil, çok dikkatli bakmak gerekiyor anlamak için)

Hocam micro motoru kim kullandı hasan bey mi yoksa başka biri mi ? Bu anlamda sordum . Bu merkezin diğer ekimlerinde bu tarz sorun yaşanmış bir donör görmedim ondan sordum . Mutlaka düzelecektir ama kötü anlamda sordum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 02 Ocak 2018, 18:35:09 »
Yok Hasan bey değil 5 yıldır orada çalışan bir elemandı. Saç ekim için kanalları bile açma sorumluluğu yoktu maalesef. Dediğim gibi gayet amatörce bir tarzları var maalesef

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 03 Ocak 2018, 14:04:43 »
Bu da donör bölgenin güncel hali, kısa olunca sağ bölge de dediğim fazla alınma belli oluyor :(

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 03 Ocak 2018, 17:57:03 »
donör toparlamış gözüküyor .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 03 Ocak 2018, 18:33:38 »
Dönör toplamış... hocam 4175 tane alınmış bir ensede 4 ay sonra bu görüntü benim araştırdıklarım kadarıyla mükemmel görünüyor. Elinizle açtığınızda bile kokler zor görünüyor hocam. Yani bu dönöre laf etmek kanaatimce abartı olur.
Bu arada nofear114 siz nekadar süre önce ektirdiniz ve nerede sanırım ben bulamadım konunuzda

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 14 Ocak 2018, 13:11:23 »
Arkadaşlar merhaba, 148. Gündeyim. Sizce nasıl gidiyor. Son günlerde çok yavaşladı. Sanki böyle kalacak gibi hissediyorum ve çok seyrek kalır böyle kalırsa. 4175 greft ve greftlerin çoğu ikili ve üçlüydü. Bu kadar dar bir bölgede bu kadar çok kökten çok iyi bir sonuç çıkmadı beklenir( köklerin yaklaşık 1000 kadarı verteks ve belli bölgelerde sıklaştırma için kullanıldı) 3000 kökle 5. Ayda bu sonuç çok tatmin etmiyor beni belli bölgelerde boşluklar var ve genel olarak çok seyrek :( yorumlarınızı bekliyorum ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 14 Ocak 2018, 15:02:35 »
O dönerden alınıp ekilen sacın çıkmaması çok mümkün degil. 5. Ay İçin normal durumunuz , zaten en büyük gelişmeyi 20-30 gün içersinde edineceksiniz.

Can sıkacak bir durum yok sun. Beklemeye dewam

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 14 Ocak 2018, 15:16:38 »
kabuk dökümü sonrası ön çizginin arka sırası bana seyrek geliyor. daha öncede yazmıştım umarım sonuç iyi olur ama seyrek olsa da moral bozmayın donörünüz hala çok iyi

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 14 Ocak 2018, 17:28:43 »
O dönerden alınıp ekilen sacın çıkmaması çok mümkün degil. 5. Ay İçin normal durumunuz , zaten en büyük gelişmeyi 20-30 gün içersinde edineceksiniz.

neden donörde bağladınız saçın çıkmasını ? Biraz daha detay verirmisiniz ?

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 14 Ocak 2018, 17:51:19 »
Daha surec tamamlanmadi hocam sabirli olmalisiniz

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : 14 Ocak 2018, 21:18:26 »
daha sık olmalıydı genelde ön bölge şakak erken sonuç verir 6 ayda iş biter .umarım ekimle ilgili değil bünyeden dolayı gecikme vardır ve 6.ayda çıkar.. ama ruhu mücerete katılıyorum iyi yakalamış ön çizginin hemen arkası kabuk dökümü fotosunda seyrek duruyor .

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 14 Ocak 2018, 23:20:48 »

neden donörde bağladınız saçın çıkmasını ? Biraz daha detay verirmisiniz ?

Operasyonun adı, “saç transferi” . Donörden alınan greftleri , açıklık alana taşıma işlemi.. burada başarıyı getirecek parametreler
-donorün Saglıgı
-taşıma sırasındaki kayıp
-ekimi sırasındaki kayıp
(2. Ve 3. Maddeler ekimi yapan ekinin kalitesi ile dogru orantılı değişkenlik gösterecektir)
Sağlıklı dönördeki greftler travmalara karşı çok daha dayanıklı olacağı İçin fire miktarı artacaktır. Sizin donorünüz kaliteli, bir aksilik olma ise ekilenler büyük ölçüde çıkacaktır.
Geçişler ile alakalı problem yaşayabilirsiniz belki oda planlama hatası , donör ile alakalı bir durum degil.

İşte bu yüzden dir ki, çok çok vasat ekim Merkezlerinin bile Harika sonucları olabiliyor.

Facebook Twitter Instagram