Gönderen Konu: 4175 greft Estemylife Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 25786 defa)

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4175 greft Estemylife Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #106 : 22 Ocak 2018, 13:16:05 »
Arkadaşlar Merhaba, 154. Gündeyim, açıkcası moralsizim. Daha iyi olmalıydı gibi geliyor bir çok kişide 4-6 ay arası ekilenlerin çoğu çıkmış oluyor ya da öyle yorumlar görüyorum. Ancak bende daha yarısına belki çıkmıştır belki çıkmamıştır. Ön çizgi hala çok net belli değil gibi. Yorumlarınızı alabilirmiyim?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 22 Ocak 2018, 14:04:12 »
İlk gün fotolarınızı inceledim ekim seyrek gibi duruyor ama yorum yapmak için daha erken 180 gün olsun daha artar çıkışlar
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #108 : 22 Ocak 2018, 14:09:36 »
bu ön çizgi saç ekimleri ve  şakak ekimleri zor ekimler .herkes yapamıyor maalesef daha süreciniz devam ediyor ama ön bölge genelde 6 ayda çıkar tamamen sizinki geriden geliyor.ve seyreklik var kabuklar dökültükten sonra..umarım 8.ay farklı olur

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 22 Ocak 2018, 14:14:10 »
İlk gün fotolarınızı inceledim ekim seyrek gibi duruyor ama yorum yapmak için daha erken 180 gün olsun daha artar çıkışlar
maalesef seyrek olmuş, ekimden sonra özellikle sordum bu kadar çok greft bu kadar küçük bir bölgeye seyrek olmamış mı sanki diye, emrahtı sanırım adı ( kanalları da o açmıştı) yok maşallah gayet sık olacak demişti. İster istemez inanıyorsunuz. Daha devam ediyor şimdide. Şikayet etmek için erken ama sanki çok değişmeyecek gibi. Zaten 6. Ayı tamamlayınca Estemylife a gidip durumu görüşeceğim.

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 22 Ocak 2018, 22:25:09 »
bu ön çizgi saç ekimleri ve  şakak ekimleri zor ekimler .herkes yapamıyor maalesef daha süreciniz devam ediyor ama ön bölge genelde 6 ayda çıkar tamamen sizinki geriden geliyor.ve seyreklik var kabuklar dökültükten sonra..umarım 8.ay farklı olur
umarım dediğiniz gibi olur, teşekkürler

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 22 Ocak 2018, 22:31:24 »
Hocam normal bir foto da görebilirmiyiz önden. Elinizle ayırmadan doğal görüntüsü nasıl. Çünkü çıkışlarınız başlamış baya ama bu fotolarla normal halini görmek daha aydınlatıcı olur bizim için

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 22 Ocak 2018, 23:22:04 »
7-8. Aydan sonra hacim kazanıp kalınlaşacağını unutma, Bu bir süreç ve 12-15 ayı bulmaktadır.

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 23 Ocak 2018, 12:51:57 »
Hocam normal bir foto da görebilirmiyiz önden. Elinizle ayırmadan doğal görüntüsü nasıl. Çünkü çıkışlarınız başlamış baya ama bu fotolarla normal halini görmek daha aydınlatıcı olur bizim için
ekledim üstadım

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 23 Ocak 2018, 15:03:17 »
MORAL BOZMİYİM AMA 4175 GREFTİ NEREYE EKMİŞ BU YALANCILAR SENİN ZATEN SAÇIN VARMIŞ,OKADAR GREFT EKİLİNCE SENİN ÖNLER OKDR SIK OLMALIKİ TARAK KIRAN CİNSTEN OLMALIYDI...BEN 5000 GREFT EKTİRDİM ÜST TARAFIM KOMPLE YOKTU NEREDEYSE SENDEN İYİ DURUYOR NEREDEYSE...

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 23 Ocak 2018, 15:41:27 »
MORAL BOZMİYİM AMA 4175 GREFTİ NEREYE EKMİŞ BU YALANCILAR SENİN ZATEN SAÇIN VARMIŞ,OKADAR GREFT EKİLİNCE SENİN ÖNLER OKDR SIK OLMALIKİ TARAK KIRAN CİNSTEN OLMALIYDI...BEN 5000 GREFT EKTİRDİM ÜST TARAFIM KOMPLE YOKTU NEREDEYSE SENDEN İYİ DURUYOR NEREDEYSE...
hocam tarak kırmasa da daha sık olmalıydı. 4175 in bir kısmını vertekse çok az bir kısmını da ön üstlerde belli alanları sıklaştırma için kullandılar. Konudaki eski paylaşımlarımdan görebilirsin. Ama hadi 1175 öyle gitsin( abartıyorum) kalan 3000 ile bile çok daha sık olmalıydı. Ama daha zaman var. Ama kabuk dökümü sonrası öncesi fotolarda da o kadar greftin ekilmediğini farklı ekimlere bakınca anlıyor indan

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 23 Ocak 2018, 15:45:15 »
Hocam ben de aynı yerde ekim yaptırdım bana da 4200 greft dediler artık vebali onların boynuna ama bence sen biraz evham yapıyorsun ortada kötü bir görüntü yok. Ayrıca henüz 5. aydasın. Burada ektiren herkes ben de dahil şenol hocanın ekimi gibi olacak garantisi vermeye çalışıyoruz kendimize. Biraz daha zaman tanı kendine moralini de bozma görüntüde bir sıkıntı yok bence. Bir de hiç bir ekimin de yaradanın verdiği güzelliği vermeyeceğini unutmamak lazım.
hocam temenniler tamam da , o kadar zor bir süreç ve para harcıyorsun, en azından denilenin doğru olmasını bekliyorsun

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : 23 Ocak 2018, 17:47:24 »
hazarın konu var aynı açıklık 2900 ekmiş zekeriya kul senden 1 ay geriden geliyor onun baya iyi çıkmış..valla sen bu saç kalitenle çok yanlış yer seçmişsin..açık alanda 5 6 bin ekip normal sonuçlar alıyorlar ama dar alan şakak ön çizgi ekimini hiç gördün mü ? ben hiç görmedim bu tarz ekimler risklidir keşke  tecürbeli bir doktora yaptırsaydın .neyse dediğim gibi umarım 8. ay iyi olur bünyenden kaynaklıdır gecikme

Green392

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 23 Ocak 2018, 18:48:26 »
hazarın konu var aynı açıklık 2900 ekmiş zekeriya kul senden 1 ay geriden geliyor onun baya iyi çıkmış..valla sen bu saç kalitenle çok yanlış yer seçmişsin..açık alanda 5 6 bin ekip normal sonuçlar alıyorlar ama dar alan şakak ön çizgi ekimini hiç gördün mü ? ben hiç görmedim bu tarz ekimler risklidir keşke  tecürbeli bir doktora yaptırsaydın .neyse dediğim gibi umarım 8. ay iyi olur bünyenden kaynaklıdır gecikme
üstad baktım, yanlız onun ekim derinliği çok daha az, neredeyse yarısı. Çok aynı değil, ve sıklaştırmave verteks ekimi olmamış o arkadaşta. Ama iyi bir ekim gibi görünüyor tabi ki çok far bir alana 2900 çalışılmış.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 23 Ocak 2018, 19:25:53 »
ekledim üstadım
Şimdi oldu hocam. 5 ay için bence iyi görünüyorsunuz. Takıntı yapmayın bence strese girmeden kuvvetlenmesini beklemekte fayda var:)))

Facebook Twitter Instagram