Gönderen Konu: Arkadaşlar saç ekimi düşünüyorum lütfen yardım  (Okunma sayısı 11964 defa)

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar saç ekimi düşünüyorum lütfen yardım
« Yanıtla #60 : 09 Ekim 2017, 21:10:12 »
en iyisi hocam tum ekimcileri arastır oyle karar ver tabi kilit nokta şu dr koraydan baska diğer drlar ii işte çıkartabilio aynı donurle aynı açık alanda aynı kalınlıktaki aynı yapıadaki saçla kapatabiliyorlarda bir diğer aynı sartlarda olan ekimde basarısız sonucta alabiliyorlar bunuda konus ekimcilerle gunundeyse ii iş çıkartıolar
Senin hisar hakkında ki düşüncen nedir peki ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 10 Ekim 2017, 15:42:08 »
Yaklasık açıklığın 100cm/2  dökülme bölgesi hariç diğer saçların sağlıklı donör kapasitende ortalama 9 bin greft gibi duruyor tahmini Açıklığınada. 3800/4000 greft arası bir ekimle hiç dökülmemiş halini yakalar Tabıkı bu gideceğin doktora bağlı. Zaten uzun zamandan berı  forumdasın nereye gitsen iyi bir sonuç alacağını anlamışşssındır tabi maddi durumuna göre hareket etmek istiyosundur ayrı konu .. donörün harıka durumda oyüzden akıllı haraket edip mafetmessen hayatın boyunca kel kalmadan bu kapasite sana çok rahat yeter.  Ayrıca finasterid kullanıp saçlarını daha kaliteli hale getire bilirsin ekim öncesi bu sana buyuk avantaj katacaktır. Bide cm2 hesabına göre ekim yapan merkezleri tercih etmen mantıklı olacaktır çünkü önde saç yok arkada var  sırıtmadan aynı sıklığı yakalamak gerekir.. ve en önemlisi doğal bir görüntü olması gerek.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2017, 15:45:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 10 Ekim 2017, 15:47:01 »
Yaklasık açıklığın 100cm/2  dökülme bölgesi hariç diğer saçların sağlıklı donör kapasitende ortalama 9 bin greft gibi duruyor tahmini Açıklığınada. 3800/4000 greft arası bir ekimle hiç dökülmemiş halini yakalar Tabıkı bu gideceğin doktora bağlı. Zaten uzun zamandan berı  forumdasın nereye gitsen iyi bir sonuç alacağını anlamışşssındır tabi maddi durumuna göre hareket etmek istiyosundur ayrı konu .. donörün harıka durumda oyüzden akıllı haraket edip mafetmessen hayatın boyunca kel kalmadan bu kapasite sana çok rahat yeter.  Ayrıca finasterid kullanıp saçlarını daha kaliteli hale getire bilirsin ekim öncesi bu sana buyuk avantaj katacaktır. Bide cm2 hesabına göre ekim yapan merkezleri tercih etmen mantıklı olacaktır çünkü önde saç yok arkada var  sırıtmadan aynı sıklığı yakalamak gerekir.. ve en önemlisi doğal bir görüntü olması gerek.
Hocam fikirleriniz için çok teşekkür ederim evet maddi durumum Koray Erdoğan a gitmeme engel. Sizden Rica Estemylife Hasan Akıl hakkında da bi fikir belirtebilir misiniz ?

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 10 Ekim 2017, 16:25:18 »
Öyle de işte şartlar. Eyvallah hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 10 Ekim 2017, 16:38:05 »
ıce fue yi televizyonda görmüştüm kardeşim, İstanbulda yapılıyor diye biliordum antalyadan haberim yok doğrusu

Kişinin amacı reklam olup tüm iletileri silinmiştir.
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 11 Ekim 2017, 06:30:58 »
en iyisi hocam tum ekimcileri arastır oyle karar ver tabi kilit nokta şu dr koraydan baska diğer drlar ii işte çıkartabilio aynı donurle aynı açık alanda aynı kalınlıktaki aynı yapıadaki saçla kapatabiliyorlarda bir diğer aynı sartlarda olan ekimde basarısız sonucta alabiliyorlar bunuda konus ekimcilerle gunundeyse ii iş çıkartıolar
Senin hisar hakkında ki düşüncen nedir peki ?
ben beğeniom hasan akılı genelde iyi on çizgiyi bazen çok seyrek tutuo bazende fazla gur yapıo en on çizgi kararında seyrek olmalı doğallık açısından ama o sanki dengeyi ayarlayamıo bence.motorla alıyormuş buda dezavantaj ama hasan akıl genele baktığımız iyi bir ekimci
saçları ekmeydi dersin

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 15 Ekim 2017, 13:39:20 »
Arkadaşlar ekim için, son günlerim kararımı netleştiricem. Değerli arkadaşlarım son kez fikirlerinizi alırsam mutlu olurum .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 15 Ekim 2017, 20:24:18 »
hocam fikri gidip goreceğin bol bol canlı ornekten al .dahada arastır bence tereddutlerle girceksen daha tam emin olmadan girceksen ekime emin olana kadar bekle derim
saçları ekmeydi dersin

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 15 Ekim 2017, 20:35:28 »
hocam fikri gidip goreceğin bol bol canlı ornekten al .dahada arastır bence tereddutlerle girceksen daha tam emin olmadan girceksen ekime emin olana kadar bekle derim
Dostum aslın da görüyorum canlı örnekler ama ne bileyim yeni merkez doktor vs tanımak için .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 15 Ekim 2017, 21:28:24 »
acele etmede her merkezi yavas yavas tanırsın yeterki acele etme
saçları ekmeydi dersin

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 15 Ekim 2017, 22:34:58 »
acele etmede her merkezi yavas yavas tanırsın yeterki acele etme
Haklısın bi de ne düşünüyorum biliyo musun donörüm sağlam çok, vertex iyi sadece önde açıklık var bu kadar kolay bi ekimi yapamamak bana çok tuhaf geliyor.

Facebook Twitter Instagram