Gönderen Konu: Ankara data hair,kök hücreli ekim, Eyyüp Hoca 4500 greft, 30.01.2022  (Okunma sayısı 12305 defa)

emekli kel

• Hero Member
 sürec devam
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk sğreçler baya şyi olacak gibi göründü ama sonrasında bu boşluklar biraz bana garip geldi umarım toparlar

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
henüz erken sabırlı olmak lazım bence süreç şu an için fena değil.

Laz61

• Full Member
Şuan süreçten  mutluyum acıkcası, evet yüzde yüz güzel sonuç değil ama süreç devam ediyor 5-6 senedir görmeyen arkadaşlar harika olmuş diyor yeni tanıştığım insanlarda saç ekimini anlamıyor :)

Saçlarımı geriye doğru dikmediğim için doğal duruyor. 1. Yıl dolarken ataklar gelir inşallah

emekli kel

• Hero Member
  o bolgeye 1  2 ay minox kullansanmı gecici
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Laz61

• Full Member
7. Ay doldu 8. Aya girdik, saç tepeden, dağınık önden, dağınık saçı kaldırmış şekilde resimleri koydum. Seyreklik sürüyor sağ tarafta, genelde dağınık tuttuğum için memnunum saçtan,

Ön hat çok iyi tuttuğu için cizgi gibi duruyor saç biraz yağlanınca,

Cıkışlar devam eder mi.

Laz61

• Full Member
  o bolgeye 1  2 ay minox kullansanmı gecici

2 gündür bioxinine başladım.

emekli kel

• Hero Member
 çıkışlar devam eder zamanla seyrek taraf dengelenir.zaten saç asimetriktir.minoxidil baslarda doker sonra saçlar bir iyi bir kotu olur basla bırak saçı bozar bırakcaksan baslama.

Laz61

• Full Member
çıkışlar devam eder zamanla seyrek taraf dengelenir.zaten saç asimetriktir.minoxidil baslarda doker sonra saçlar bir iyi bir kotu olur basla bırak saçı bozar bırakcaksan baslama.

En az 6 ay devam edecem, 6 ay bırakmam

emekli kel

• Hero Member
 6 ay kullan bırak mahvedersin saçı.hiç baslama  o zaman senede 2 prp yaptır yada kendin masaj yap

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kendi saçlarında dökülme devam etmiş eğer onlarıda güçlendirseydin daha iyi bir sonuç olurdu güçlendirecek ürünler kullanmadıysan tabi saç ekim öncesi saçlaron çok zayıf ve cansız hala öyle dökülmen ekim saçı dahil devam edebilir seni uyarayım bu konuda

Memnun olmana sevindim saç ekimi sonucundan iyi duruyor saç ekimin biraz daha gelişir 12 aya kadar
Global Moderator

Laz61

• Full Member
6 ay kullan bırak mahvedersin saçı.hiç baslama  o zaman senede 2 prp yaptır yada kendin masaj yap

Ne kadar kullanmak lazım?

Laz61

• Full Member
Kendi saçlarında dökülme devam etmiş eğer onlarıda güçlendirseydin daha iyi bir sonuç olurdu güçlendirecek ürünler kullanmadıysan tabi saç ekim öncesi saçlaron çok zayıf ve cansız hala öyle dökülmen ekim saçı dahil devam edebilir seni uyarayım bu konuda

Memnun olmana sevindim saç ekimi sonucundan iyi duruyor saç ekimin biraz daha gelişir 12 aya kadar

Yani malzeme ortada, saçlarım inceydi zaten,  öndeki cizgi gibi hat kaybolsa yeter şimdilik 1 sene dolunca belki bir telafi düşünebilirim

emekli kel

• Hero Member
Ne kadar kullanmak lazım?
minoxidilde devamlılık sart bir ömür.devamlı kullanmıcaksan baslama

Facebook Twitter Instagram