Gönderen Konu: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 70096 defa)

Swag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi
« Yanıtla #151 : 28 Aralık 2017, 20:02:04 »
Gelismeye devam ediyor
Beninde isik altında normalden baya seyrek görünüyor

Nairu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 29 Aralık 2017, 01:09:24 »
Kardeşim ben de ektirdim 10gün önce estemylifeda. Malum aynı ilaçları bana da verdiler şimdi senin nezdinde kullanan arkadaşlara da sorayım okuyanlar cevap verirse sevinirim. Bu xpecia tableti kullanmaya başladıktan sonra sen kendinde cinsel açıdan bir farklılık hissettin mi? Üstünde gıda takviyesi yazıyor ama bazı yerlerde hormonları baskıldığını okudum.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 29 Aralık 2017, 08:43:52 »
Kardeşim ben de ektirdim 10gün önce estemylifeda. Malum aynı ilaçları bana da verdiler şimdi senin nezdinde kullanan arkadaşlara da sorayım okuyanlar cevap verirse sevinirim. Bu xpecia tableti kullanmaya başladıktan sonra sen kendinde cinsel açıdan bir farklılık hissettin mi? Üstünde gıda takviyesi yazıyor ama bazı yerlerde hormonları baskıldığını okudum.
hocam xpecia öyle bir ilaç değil. Sıkıntı yaratmaz bitkisel bir ilaç sadece vitamin takviyesi gibi düşün. Bir sıkıntı yaratmaz yani.

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 29 Aralık 2017, 10:03:58 »
Selam;
Gözlemlediğim kadarıyla süreç olağan gidiyor endişe edecek bir durum yok zaten bu aralar patlama yapacaktır.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 29 Aralık 2017, 10:20:53 »
Selam;
Gözlemlediğim kadarıyla süreç olağan gidiyor endişe edecek bir durum yok zaten bu aralar patlama yapacaktır.
inşallah hamitaksoz beklemedeyim. Gün geçtikçe çoğalıyor gözlemliyorum. İnşallah güzel bir saça kavuşurum

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 30 Aralık 2017, 20:41:42 »
Üstten son durum

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 30 Aralık 2017, 21:57:36 »
Spot Işık’ları altında çektim biraz daha açık duruyor ışık altında
Bende bütün fotoları ışık altında çekiyorum da bu kadar efekte gerek varmı anlamadım. Sonuçta normal hayatta kafamızda ampülle gezmiyoruz. Bizi baştan yaratmalarını bekliyoruz sanırım herşey eski haline dönsün istiyoruz ama birde gerçekler var. Sanırım bazen ne kadar çıksa kardır önemli olan doğal görünmesi benim  kanaatim. Sizinde doğallığı güzel birde doldu mu tamamdır👍🏻

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 30 Aralık 2017, 22:08:36 »
Spot Işık’ları altında çektim biraz daha açık duruyor ışık altında
Bende bütün fotoları ışık altında çekiyorum da bu kadar efekte gerek varmı anlamadım. Sonuçta normal hayatta kafamızda ampülle gezmiyoruz. Bizi baştan yaratmalarını bekliyoruz sanırım herşey eski haline dönsün istiyoruz ama birde gerçekler var. Sanırım bazen ne kadar çıksa kardır önemli olan doğal görünmesi benim  kanaatim. Sizinde doğallığı güzel birde doldu mu tamamdır👍🏻
Tabiki öyle çook birşey beklemek saçma zaten çoğu ekim yapan yer 18 yaşındaki halinizi beklemeyin diyor. Suan için memnunum dururmumdan evet biraz daha karardı mı artık şekil verecek kıvama geldi mi yeter. Hamitaksoz ün gibi olsun beni çook mutlu eder yani. Öyle beklentim cook yüksek değil.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 30 Aralık 2017, 22:15:02 »
Aynen valla hamitaköz beyinki gerçekten büyük  değişim. O kadar büyük bir açıklığın bir operasyonla bu kadarnkapanması büyük şans. Hepimizin şansı açık olsun Alican bey

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 01 Ocak 2018, 17:18:42 »
Merhaba , son durum hakkında yorum yapmak isterim
Operasyonunuz normal seyrinde devam ediyor ve kararmalar artmış görünüyor ve yeni çıkışların devam edeceği çıkanların da daha da güçlenip hacim kazanma evrelerindesiniz şu aralar memnuniyetinizin seviyesi gerçek anlamda artmaya başlayacak diye düşünüyorum , bende öyle oldu 😁

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 01 Ocak 2018, 19:37:12 »
Merhaba , son durum hakkında yorum yapmak isterim
Operasyonunuz normal seyrinde devam ediyor ve kararmalar artmış görünüyor ve yeni çıkışların devam edeceği çıkanların da daha da güçlenip hacim kazanma evrelerindesiniz şu aralar memnuniyetinizin seviyesi gerçek anlamda artmaya başlayacak diye düşünüyorum , bende öyle oldu 😁
Hamit hocam idolüm sensin 😂 inşallah hocam beklemedeyim stres Yok bekliyorum artık olduğu kadar

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 01 Ocak 2018, 19:43:51 »
Eyvallah 😀

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 05 Ocak 2018, 18:12:09 »
Genel bir açıdan çektim sizce nasıl duruyor

canbaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 05 Ocak 2018, 22:13:25 »
Ben begendim alican zamanla daha guzel olucak belli sac kesiminde guzel hayirli olsun darisi basimiza bakalim

Facebook Twitter Instagram