Gönderen Konu: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 70139 defa)

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi
« Yanıtla #75 : 15 Kasım 2017, 17:38:13 »
benim hisar ile ilgili sorum şu buraya gidince kiminle görüşsek daha iyi olur .ben gittiğimde mehmet bey ile görüşmüştüm konuşması beni tatmin etmedi ikincisi burdaki ekimleri kim yapıyor .burda ekim yaptıraan arkadaşlardan ricam burda ekim yaptırırsam ekim olarak şu kişi daha iyi dediklerii varmı ona ektireyim

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 15 Kasım 2017, 17:45:50 »
benim hisar ile ilgili sorum şu buraya gidince kiminle görüşsek daha iyi olur .ben gittiğimde mehmet bey ile görüşmüştüm konuşması beni tatmin etmedi ikincisi burdaki ekimleri kim yapıyor .burda ekim yaptıraan arkadaşlardan ricam burda ekim yaptırırsam ekim olarak şu kişi daha iyi dediklerii varmı ona ektireyim
isim olarak pek birini söyleyemem ama ben yaptırdığım zaman emrah bey vardı o gitmiş ayrılmış oradan. Hasan bey var yapan şuan ve çok iyi bence bu konuda. Mehmet bey zaten girmiyor diye biliyorum ekime falan. Ama genel olarak işini iyi yapan bir yer tabiki gidip kendinizin görmesi özel olarak konuşmanız lazım

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 15 Kasım 2017, 17:57:21 »

Emrah bey ayrılmış yada Arnavutluk'ta bir yeni bir açtı merkez oraya kaydırmış olabilirler. Geriye Hasan bey ve Mehmet bey kaldı. Kardeşler zaten. Mehmet bey ekime girmiyor pek. Hasan bey planlama ve kanalları açıyor. Gidildiğinde ekim şartı olarak Hasan beyin planlama ve kanal açma şartında anlaşırsanız, güzel sonuç alabilirsiniz.

Nairu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 20 Kasım 2017, 00:09:02 »
Kardeşim donörde sıkıntın yok gibi, sen zaten benim saçlarımın arası açık demiştin bana gayet iyi gözüküyor şuan. Çıkış bölgesinde tecrübem olmadığı için bir şey diyemiyorum inşallah en güzeli olur. Seni takipteyim, yıl sonuna kadar senden cesaret alıp giricem bu yola

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 20 Kasım 2017, 15:21:33 »
Kardeşim donörde sıkıntın yok gibi, sen zaten benim saçlarımın arası açık demiştin bana gayet iyi gözüküyor şuan. Çıkış bölgesinde tecrübem olmadığı için bir şey diyemiyorum inşallah en güzeli olur. Seni takipteyim, yıl sonuna kadar senden cesaret alıp giricem bu yola
kardeşim donör konusunda hiç sıkıntım yok gerçekten o konuda çok rahatım. ve alınmadan önce daha seyrek duruyordu donör bölgem suan daha sık kullandığım ilaçlar etki etti galiba :) şimdi bekliyorum çıkmasını baya baya geliyor gibi. dökülmeyen saçlar çok uzadı dokunmuyorum şuan onlara da. İnşallah sende cesaretini topla yaptır. İnsan psikolojisi görüntüsünü beğenmesi herşeyden önemli

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 20 Kasım 2017, 15:36:26 »
82 gündeyim arkadaşlar her geçen gün biraz daha kararması mutlu ediyor
Yorumlar iseniz sevinirim

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 20 Kasım 2017, 16:31:10 »
Saclar geliyorum diyor. 3 ay sonra simsiyah olur bu kafa.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 20 Kasım 2017, 16:36:22 »
Saclar geliyorum diyor. 3 ay sonra simsiyah olur bu kafa.
inşallah hocam valla o ümitle bekliyorum herkes gibi.

kadri

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 20 Kasım 2017, 20:17:12 »
Hayırlı olsun . Dökülme aşaması bitince insan bi daha ne kadar bekleyeceğim diyor 😄 donör kısmı çok çabuk toparlıyor. Benimde 31. Günüm toparladı benimde . Çok güzel sonuçlar alacağız diye düşünüyorum . 😊

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 20 Kasım 2017, 22:47:33 »
Hayırlı olsun . Dökülme aşaması bitince insan bi daha ne kadar bekleyeceğim diyor 😄 donör kısmı çok çabuk toparlıyor. Benimde 31. Günüm toparladı benimde . Çok güzel sonuçlar alacağız diye düşünüyorum . 😊
Aynen öyle hocam bu bekleme çook sıkıntı inşallah hepimizin bizi mutlu edecek kadar saçı olur bu çile biter 🙏

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 23 Kasım 2017, 12:44:38 »
86 gün durum nasıl sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 23 Kasım 2017, 15:20:00 »
Süreç normal seyrinde
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2017, 15:21:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 23 Kasım 2017, 16:11:57 »
Süreç normal seyrinde
ne zaman tam olarak toplamaya başlar? bu zamanlar çok stresli acaba bu kadar mı cıkacak yada ne zaman çıkacak telaşları oluyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 23 Kasım 2017, 16:14:48 »
Süreç normal seyrinde
ne zaman tam olarak toplamaya başlar? bu zamanlar çok stresli acaba bu kadar mı cıkacak yada ne zaman çıkacak telaşları oluyor.

Henüz çok erken sizin için çok başındasınız 7 ayları beklemeniz gerek oldu demek için sabırla beklemelisiniz
Global Moderator

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 23 Kasım 2017, 16:24:48 »
Süreç normal seyrinde

Henüz çok erken sizin için çok başındasınız 7 ayları beklemeniz gerek oldu demek için sabırla beklemelisiniz
evet öyle ama işte insan bir an önce çıksın güzel görünsün istiyor.

Facebook Twitter Instagram