Gönderen Konu: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 66430 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi
« Yanıtla #255 : 18 Şubat 2018, 08:24:40 »
futta 6 ayda sonuc çıkar aşağı yukarı.fuede saçlar daha gec çıkar 4-5 ayda patlama olur sonra 1 seneye kadar gelişim devam eder dr demesi duede 6 ayda yarısının biraz fazlası çıkar 6 aya sartlandırmayın mutsuz olursunuz.talmamlansa fue sureclerini tek tek takip edin ozellkle geni alanlarda olanları 6 ayda nasıl 1 senede nasıl saçlar

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 19 Şubat 2018, 13:59:46 »
futta 6 ayda sonuc çıkar aşağı yukarı.fuede saçlar daha gec çıkar 4-5 ayda patlama olur sonra 1 seneye kadar gelişim devam eder dr demesi duede 6 ayda yarısının biraz fazlası çıkar 6 aya sartlandırmayın mutsuz olursunuz.talmamlansa fue sureclerini tek tek takip edin ozellkle geni alanlarda olanları 6 ayda nasıl 1 senede nasıl saçlar
evet öyle ama umutsuzluğa kapılıyor insan ister istemez.1 sene bekleyeceğim zaten inşallah güzel olur

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 01 Mart 2018, 10:32:20 »
Arkadaşlar 6 ay sonucu şuan için bu daha ne kadar gelişir farklılaşır bilmiyorum. Yarın kontrole gideceğim hastaneye mehmet bey ne diyecek bakalım .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 01 Mart 2018, 11:53:00 »
6 ayda yarısından biraz fazlası çıkar farklı açılardan tepeden şu bu resim yokmu ben burdan goruyorum daha kalınlaşcak çok saçın var onlar kalınlaşınca iş değişir jolemi surup ıslatıpmı atıon resimleri  yukardan yandan yundan farklı pozlar yokmu
saçları ekmeydi dersin

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 01 Mart 2018, 11:59:17 »
6 ayda yarısından biraz fazlası çıkar farklı açılardan tepeden şu bu resim yokmu ben burdan goruyorum daha kalınlaşcak çok saçın var onlar kalınlaşınca iş değişir jolemi surup ıslatıpmı atıon resimleri  yukardan yandan yundan farklı pozlar yokmu
işyerinde olduğum için çekemedim suan ama yarın kontrole gidip geldikten sonra her açından çekeceğim hem saçlarımı kalınlaşması için 3 numara yapacağım.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 01 Mart 2018, 13:19:30 »
o kalınlaşmanın numara ile alakası yok  saçlar 2.ayda itibaren bebek tuyu gibi çıkar 24 ayda kalınlaşma tamamlanır ilk sene sonu yuzde 80i kalınlaşmış olur.aralarda guclence saçın dolu onlar zamanla  kalınlaşıcak benim bu ekimden umudum var 8.9.aylarda bi daha atak olur gibime geliyor aralarda gelişmeler olur
saçları ekmeydi dersin

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 01 Mart 2018, 13:59:21 »
o kalınlaşmanın numara ile alakası yok  saçlar 2.ayda itibaren bebek tuyu gibi çıkar 24 ayda kalınlaşma tamamlanır ilk sene sonu yuzde 80i kalınlaşmış olur.aralarda guclence saçın dolu onlar zamanla  kalınlaşıcak benim bu ekimden umudum var 8.9.aylarda bi daha atak olur gibime geliyor aralarda gelişmeler olur
şimdi uçları hala belli yere kadar çok ince o yüzden cılız duruyor. Yenilenmesi gerekiyor ben doktor 6 aydan önce makine ile kestirme dedi o yüzden makasla bile dokunmadım uzasın dedim şimdi kestireceğim. bakalım farklılaşır büyük ihtimalle

Baybarshan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 01 Mart 2018, 16:03:23 »
Kardeşim son durumun nedir acaba bana da 4100 greft ekildi sonuç ne olur acaba sen iyi bir orneksin aynı yer aynı sayı olarak

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 01 Mart 2018, 16:28:36 »
Kardeşim son durumun nedir acaba bana da 4100 greft ekildi sonuç ne olur acaba sen iyi bir orneksin aynı yer aynı sayı olarak
kardeşim son durum 6 ay oldu yukarıda attığım son foto bugün çektim. Şuan çok iyide değil çok kötü de değil durum. Ama daha fazla değişim olacak 6 ay oldu 1 sene dolduktan sonra tam olarak belli olacak.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 01 Mart 2018, 19:17:09 »
Hadi bakalım takipteyim Alican hocam. Ben her ay düzenli kestiriyorum bu arada saçları.insallah biran önce tamamlanır sürecin

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 01 Mart 2018, 23:35:13 »
Hadi bakalım takipteyim Alican hocam. Ben her ay düzenli kestiriyorum bu arada saçları.insallah biran önce tamamlanır sürecin
İnşallah hocam ben kestirmedim hiç yarın mehmet hocayla görüşeyim tam olarak durum nedir Bilgi alayım inşallah hepimizin süreci güzel biter tek temennim bu kadar uzun ve zorlu süreç geçiriyoruz sonunda mutlu olalım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 02 Mart 2018, 01:51:35 »
Sürecin yarısındasın daha gelişme olucaktır.. bir de saçların yönleri biraz dik gibi duruyor öne doğru yatırıp bir fotagraf çekip paylaşırsan bir ara bide o şekilde görelim. Umarım sonucun seni çok mutlu eder.
Global Moderator

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 06 Mart 2018, 12:22:28 »
arkadaşlar cuma günü kontrole gittim Mehmet bey çok samimi çözüm odaklı konuştu benimle ekimlerde herkesin aynı süreçte gitmeyeceğini kişinin yapısı ile ilgili olduğunu söyledi. Baya uzun sohbet ettik prp yapıldı kullanacağım ilaçları değiştirdi. 3 ay sonra tekrar kontrole gelmemi söyledi durum çok kötü değil ama geriden geldiğini söyledi bana açık açık konuştu bana karşı bu biraz rahatlattı beni gerekeni yapacağını söyledi. Hala bekleyeceğim yani işin açıkçası  ;D

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 06 Mart 2018, 13:37:13 »
arkadaşlar cuma günü kontrole gittim Mehmet bey çok samimi çözüm odaklı konuştu benimle ekimlerde herkesin aynı süreçte gitmeyeceğini kişinin yapısı ile ilgili olduğunu söyledi. Baya uzun sohbet ettik prp yapıldı kullanacağım ilaçları değiştirdi. 3 ay sonra tekrar kontrole gelmemi söyledi durum çok kötü değil ama geriden geldiğini söyledi bana açık açık konuştu bana karşı bu biraz rahatlattı beni gerekeni yapacağını söyledi. Hala bekleyeceğim yani işin açıkçası  ;D
hocam ilaçlarınız neydi, yeni verdikleri ilaçlar nedir?
ataklar ne zaman gelir onunla ilgili bir yorum yaptılar mı?

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 06 Mart 2018, 13:45:48 »
hocam ilaçlarınız neydi, yeni verdikleri ilaçlar nedir?
ataklar ne zaman gelir onunla ilgili bir yorum yaptılar mı?
hocam xpecia tablet kullanıyordum sadece birde bana hairforte sprey vermişlerdi sprey bende kabuk kaşıntı yaptı bıraktım onun yerine avesin şampuan sprey ve hapını verdiler şuan bunları kullanıyorum. normalde 6. aya kadar ataklar çok oluyor. ama 6. ay bir kriter değil illaki o zaman cıkacak diye birşey yok dediler 12. aya kadar değişimler oluyormuş. İllaki kendini 6. aya şartlama yani 

Facebook Twitter Instagram