Gönderen Konu: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 66444 defa)

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife hisar hastahanesi 4100 greft saç ekimi
« Yanıtla #226 : 25 Ocak 2018, 16:09:10 »
aslında fenada değil saç ama yuzde en az yuzde 30 daha çıkışlar olur kapancak bu kafa
evet patlama olmadı :) birde suan için saç tellerim çok ince kalınlaşırsa daha iyi durabilir. inşallah tek temennim o :) neyseki bu hayatta tek önceliğim saç değilde öyle çok kafaya takmıyorum  ;D ;D artık hiç olmadı 3 numara olacak. Kısmet ya rüzgarda dalgalanacak yada 3 numara

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #227 : 27 Ocak 2018, 07:57:37 »
o kafaya 4bin ekilmiş beklenti hakkın surec yavas işliyor ama fue biraz daha gec çıkıyor futa gore  normal 6 ayda sonuc vericek ekim olsaydı şimdi çok daha gur olurdu kafan yuzde 30 falan daha çıkış olur dedim olanlarda kalınlaşınca eski yeni çıkanlar yar yarıya gurleşme gelmesi gerek kafana çünki o kafaya 4 bin grfetlikm ekim ciddi değişilik yapar şu ana kadar ekim basarısız tabi bunda en onemli etken surec zamanı gelince guzel olcaktır saçın
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 09:59:10 Gönderen: emeklikel »
saçları ekmeydi dersin

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #228 : 27 Ocak 2018, 16:41:06 »
Arkadaş %30 daha çıkar demiş ama işin gerçeği şudur ; saç ekimi operasyonunda süreç 12-15 ay arası tamamlanır , sen şu an sürecin yarısında bile değilsin %30 çıkmış demek daha doğru olur yani %70 daha çıkanlar veya güçlenenler kalınlaşanlar olacak bu da sonuç olarak seni memnun edecektir.
Bol saçlı günler dilerim ☺

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #229 : 29 Ocak 2018, 08:42:01 »
o kafaya 4bin ekilmiş beklenti hakkın surec yavas işliyor ama fue biraz daha gec çıkıyor futa gore  normal 6 ayda sonuc vericek ekim olsaydı şimdi çok daha gur olurdu kafan yuzde 30 falan daha çıkış olur dedim olanlarda kalınlaşınca eski yeni çıkanlar yar yarıya gurleşme gelmesi gerek kafana çünki o kafaya 4 bin grfetlikm ekim ciddi değişilik yapar şu ana kadar ekim basarısız tabi bunda en onemli etken surec zamanı gelince guzel olcaktır saçın
evet öyle tabiki beklentim bu değil tamam çok sık beklemiyorum ama bu çıkanlarda tatmin etmiyor tabiki. Karşından bakınca kafa derim gözükmemesi önden iyi durmasını bekliyorum doğal olarak ekim yapılırken söylenen de buydu. Üstten tabiki seyrek duracaktır çünkü açıklığım fazlaydı. Beklemedeyim hala 1 sene sürecin tamamlanması.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 29 Ocak 2018, 08:43:43 »
Arkadaş %30 daha çıkar demiş ama işin gerçeği şudur ; saç ekimi operasyonunda süreç 12-15 ay arası tamamlanır , sen şu an sürecin yarısında bile değilsin %30 çıkmış demek daha doğru olur yani %70 daha çıkanlar veya güçlenenler kalınlaşanlar olacak bu da sonuç olarak seni memnun edecektir.
Bol saçlı günler dilerim ☺
hamit hocam inşallah siz bu süreci sonuna kadar yaşadınız zaten o yüzden söyledikleriniz insanı rahatlatıyor. Sürecin 1 sene olduğu düşünülünce inşallah çıkar diyorum güzel bir saça kavuşurum.

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 29 Ocak 2018, 09:54:34 »
Selam inşallah dilediğin saçlara kavuşacaksındır tabi bunun için sabır gerekli kalınlaşmalar 9-12 aylar arasında bile git gide daha iyi oluyor ve bu da iyi bir görünüme sahip olmayı sağlıyor. Diyeceksin ki sen ilk operasyondan 9. ay sonra 2.operasyonu yaptırdın nereden biliyorsun :) Bu bilgiler yılların araştırmalarından sentezlenen bilgiler, saygılar  :)
Hatta Hintel'in bir konu da bahsettiği bir bilgi var ''süreç 15-18 ay gibi tamamlanmış olur'' diye. bunu da dikkate al.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #232 : 29 Ocak 2018, 11:01:40 »
Selam inşallah dilediğin saçlara kavuşacaksındır tabi bunun için sabır gerekli kalınlaşmalar 9-12 aylar arasında bile git gide daha iyi oluyor ve bu da iyi bir görünüme sahip olmayı sağlıyor. Diyeceksin ki sen ilk operasyondan 9. ay sonra 2.operasyonu yaptırdın nereden biliyorsun :) Bu bilgiler yılların araştırmalarından sentezlenen bilgiler, saygılar  :)
Hatta Hintel'in bir konu da bahsettiği bir bilgi var ''süreç 15-18 ay gibi tamamlanmış olur'' diye. bunu da dikkate al.
beklemekten başka bir çarem olmadığı için suan bekleyeceğim. sonucu güzel olsun inşallah beklemeye razıyım zaten  ;D

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 29 Ocak 2018, 11:41:13 »
hocam zaten o  kafaya 4 bin grfet kapatır bence.saçın ekiömden oncede  aşırı kotu deil.ekimci derdi 2.ayın sonu ekilen saçlar çıkar bebek tuyu gibi siz onları goremezsiniz 24 ay surer kalınlaşması ama 1. senenin sonu yuzde 80i kalınlaşmış  derdi.
saçları ekmeydi dersin

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 29 Ocak 2018, 16:17:22 »
hocam zaten o  kafaya 4 bin grfet kapatır bence.saçın ekiömden oncede  aşırı kotu deil.ekimci derdi 2.ayın sonu ekilen saçlar çıkar bebek tuyu gibi siz onları goremezsiniz 24 ay surer kalınlaşması ama 1. senenin sonu yuzde 80i kalınlaşmış  derdi.
bencede 4000 greftin kapatması lazım özellikle ön ve üst bölgeyi saç telleri suan çok ince daha hiç kestirmedim 6 ay beklemek istedim 6 aydan sonra makine ile 3 yada 5 numara yapacağım o zaman değişiklik olabilir bilmiyorum. Hamitaksz 3000 greftle çoğu bölgeyi çok güzel kapamıştı ekim. Bakalım bu 1 ay güzel atak yapacak mı. zaten 6 ay dolunca gideceğim hastaneye kontrole. Orada belli olur herşey.

Cem Bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #235 : 29 Ocak 2018, 16:32:05 »
Ekilenler ile var olanlar kavga ediyor içerde :)
Hepsi birden fışkıracak inşallah.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #236 : 29 Ocak 2018, 16:54:45 »
Ekilenler ile var olanlar kavga ediyor içerde :)
Hepsi birden fışkıracak inşallah.
bakalım artık beklemedeyiz hala. Bu 1 ay içerisinde ne kadar atak yapacak görücez :)

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #237 : 02 Şubat 2018, 09:29:42 »
Durum böyle 155 gündeyim her geçen gün değişiklik gösteriyor bu aralar
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 09:36:32 Gönderen: alicanytkc »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #238 : 02 Şubat 2018, 10:17:22 »
geriye doğru olan taraflarda çoğalma olucak bu aralar.kafa derin yağlımı ışıktanmı oyle çıkmış.senide kellikten emekli edicez o kafaya 4 bin greft emeklikel yapar seni.
saçları ekmeydi dersin

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #239 : 02 Şubat 2018, 10:19:16 »
Selam, gelişmeler çok iyi gidiyor.

Facebook Twitter Instagram